2019.Που πάμε;

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.908
Τα 'λεγα εγω, . Μια χαρα προλαβαινεις, ειδικα αν πας ανοιξηκαι αποφυγεις τις ορδες των τουριστων.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Τα 'λεγα εγω, . Μια χαρα προλαβαινεις, ειδικα αν πας ανοιξηκαι αποφυγεις τις ορδες των τουριστων.
Λεω για το επόμενο σουκού βασικά. Δε ξέρω αν θεωρείται άνοιξη ή χειμώνας αλλά λογικά κόσμο πολύ δε θα έχει. Μου φαίνεται πολύ λίγο αλλά ευελπιστώ να ξαναπάω για να συμπληρώσω τα κενά ;)
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
μολις τωρα κλειστηκε αλλο ενα συναρπαστικο ταξιδι! Ηρακλειο-Κιργισταν (με περασμα απο Καζακσταν) μεσω Μοσχας (Ηρακλειο-Αλματι κ επιστροφη με 325 ευρω με Aeroflot)
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
μολις τωρα κλειστηκε αλλο ενα συναρπαστικο ταξιδι! Ηρακλειο-Κιργισταν (με περασμα απο Καζακσταν) μεσω Μοσχας (Ηρακλειο-Αλματι κ επιστροφη με 325 ευρω με Aeroflot)
Κι απο Αλματι πως θα πας Κιργισταν; Το ψαχνω κι εγω γι αυτο σε ρωταω;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.908
Εκανα αιτηση για μια εκπαιδευση λιγων ημερων στη Γενευη. Αν εγκριθει, θα ζησω το τρομερο excitement του να περασω καποιες μερες στην 3η ακριβοτερη πολη του κοσμου χωρις να πουλησω το ενα μου νεφρο. Μετα ειδα κι οτι ειναι δυσκολο βρω εισιτηρια με μιλια, οποτε μαλλον θα πουλησω και κανενα αλλο μελος για κανονικα εισιτηρια που εκεινη την εποχη ειναι στο Θεο.
 
Last edited:

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Δεν υπαρχει καμμια πολη με αυτο το ονομα.
Αστανα λεγοταν η πρωτευουσα του Καζακσταν πριν μετονομαστει σε Νουρσουλταν προς τιμην του πρωτου προεδρου της χωρας...
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.848
Μόλις προστέθηκε και ένα ταξιδάκι για καλοκαίρι. Φέτος δεν έχει ελληνικό νησί. Έχει τον Ιούλιο 3 βράδια Πόρτο + 7 Αζόρες (Sao Miguel). Αυτό συμβαίνει όταν συνειδητοποιείς οτι όσα θα χάλαγες ελλάδα για 5 μέρες μπορείς να πας 10 μέρες στις Αζόρες....:xalara:
μπορεις να δωσεις περισοτερες λεπτομερεις αν θελεις για τις αζορες;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom