Ντουμπάι Ξενοδοχείο - Dubai

silje

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Madrid??? μάλλον..
Έχετε να προτείνετε περιοχή ή και συγκεκριμένο ξενοδοχείο στο Dubai που να μην είναι ιδιαίτερα ακριβό -μέχρι 100 ευρώ-και να είναι αξιοπρεπές? Πρέπει να κλείσω άμεσα διαμονή αλλά δεν έχω χρόνο να μελετήσω reviews. Ουσιαστικά ένα business hotel χρειάζομαι σε προσβάσιμη και καλή περιοχή γιατι πάω μόνη μου. Ένας φίλος μου είπε να μην είναι στην περιοχή deira. Έχετε κάποια άποψη?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.472
Likes
7.936
Γιατί όχι στη Ντέϊρα? :roll:
Κι ότι ετοιμαζόμουν να σου προτείνω για εκεί πολύ καλό business hotel με 80 περίπου τη βραδυά...
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Να αναρωτηθώ κι εγώ για τη Deira...Η περιοχή είναι γεμάτη ξενοδοχεία και εμπορικά κέντρα...
Προσωπικά αισθάνθηκα απόλυτα ασφαλής και κυκλοφόρησα μόνη μου αρκετά, μέχρι αργά το βράδυ...:cool:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Δες το Atlantis.
κανουν πολύ τρελλες προσφορές καμμια φορά αν το πετύχεις...
 

silje

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Madrid??? μάλλον..
ευχαριστώ για τις προτάσεις, θα τις μελετήσω... όσο για την deira η πληροφορία ήταν προσωπική άποψη ενός φίλου ότι είναι σχετικά βρώμικα επειδή είναι τα παζάρια, κατα πόσο στέκει αυτό το επιχείρημα...δεν γνωρίζω γιαυτό ρωτάω την δικιά σας άποψη, varioAthens αν μπορέσεις πες μου το ξενοδοχείο.. ευχαριστώ!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.472
Likes
7.936
ευχαριστώ για τις προτάσεις, θα τις μελετήσω... όσο για την deira η πληροφορία ήταν προσωπική άποψη ενός φίλου ότι είναι σχετικά βρώμικα επειδή είναι τα παζάρια, κατα πόσο στέκει αυτό το επιχείρημα...δεν γνωρίζω γιαυτό ρωτάω την δικιά σας άποψη, varioAthens αν μπορέσεις πες μου το ξενοδοχείο.. ευχαριστώ!
Δεν παίζει αυτό που λέει ο φίλος σου... και σίγουρα όχι για το ξενοδοχείο που θα σου πρότεινα: Coral Deira Dubai - Minutes away from the legendary Dubai gold and spice souks and a short walk from popular shopping centres.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Θα συμφωνήσω με την vario, δεν συνάντησα κάτι τέτοιο !
Δες και αυτό Welcome to Delmon Hotel, η τιμή περίπου στα 80ευρώ και όλα ήταν μια χαρά :)
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Καλημέρα. Θέλω συμβουλή από κάποιον που πήγε Ντουμπάι για ξενοδοχείο. Ποιά περιοχή είναι καλύτερη για να κλεισω? Βλέπω στην Μαρίνα κατι πολυ ωραία 5στερα αλλά είναι λεει 14 χλμ απο το κέντρο? Τι να κάνω ?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το πραγματικό κέντρο του Ντουμπάι είναι καμιά τριανταριά χιλιόμετρα μακριά στο Dubai Creek. Όμως η Μαρίνα και το JBR είναι μια πολύ ωραία περιοχή για να μείνει ένας τουρίστας, ίσως η ωραιότερη.
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Αν και παλιά η συνομιλία, μήπως έχει κανείς να προτείνει κανένα οικονομικό, βολικό και καλό ξενοδοχείο ?
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Αν δεν ψάχνεις για πολυτελειες

https://secure.accorhotels.com/stor...ttps://www.accorhotels.com&children=&nights=1

Κοντα στο μετρο, στο αεροδρόμιο, στα σουκ, σε εμπορικο κεντρο, αρκετά καλο πρωινο. Τα δωματια ειναι ομως μικρά και απλα. Αλλα για την τιμη του ειναι τελειο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.740
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom