Καλώς ήρθατε.

Ren19

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Μετά από πολύ καιρό που σας διάβαζα ως επισκέπτης, να 'μαι κι εγώ, νέο μέλος πια! Καλώς σας βρήκα και καλά μας ταξίδια!
 

kathy_k

Member
Μηνύματα
12
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Δαλματικές ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικό Ην. Πολιτείες
Ωραίο το συναίσθημα να είσαι μέλος μιας τόσο ταξιδιάρικης παρέας! Εγώ και ο σύζυγός μου μαζί με τις δύο μικρές μας, ταξιδεύουμε κυρίως οδικώς στην Ευρώπη.
Μαζί σας νιώθω οτι μπορώ να γυρίσω όλο τον κόσμο. Καλώς σας βρήκα και καλά ταξίδια σε όλους!!!!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Μετά από πολύ καιρό που σας διάβαζα ως επισκέπτης, να 'μαι κι εγώ, νέο μέλος πια! Καλώς σας βρήκα και καλά μας ταξίδια!
Ωραίο το συναίσθημα να είσαι μέλος μιας τόσο ταξιδιάρικης παρέας! Εγώ και ο σύζυγός μου μαζί με τις δύο μικρές μας, ταξιδεύουμε κυρίως οδικώς στην Ευρώπη.
Μαζί σας νιώθω οτι μπορώ να γυρίσω όλο τον κόσμο. Καλώς σας βρήκα και καλά ταξίδια σε όλους!!!!
Καλά ταξίδια !
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.112
Likes
3.738
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Ωραίο το συναίσθημα να είσαι μέλος μιας τόσο ταξιδιάρικης παρέας! Εγώ και ο σύζυγός μου μαζί με τις δύο μικρές μας, ταξιδεύουμε κυρίως οδικώς στην Ευρώπη.
Μαζί σας νιώθω οτι μπορώ να γυρίσω όλο τον κόσμο. Καλώς σας βρήκα και καλά ταξίδια σε όλους!!!!
Καλωσήρθατε στην μεγάλη ταξιδιωτική παρέα του travelstories! :welcome2:
 
Μηνύματα
41
Likes
404
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία, Καναδάς, Μογγολία
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!
Δεδομένου πως είμαι τεχνολογικός Νεάντερταλ, θα κάνω δυναμική είσοδο: δεν ξέρω πώς να ξεκινήσω νέο νήμα και χρειάζομαι μια μικρή βοήθεια. :)

Edit: το βρήκα τελικά, λάθος συναγερμός.
 
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας και από μένα!!!με λένε ρουλα!ταξιδευω χρόνια αλλά τώρα άρχισα να διαβάζω αυτές τις τέλειες ιστορίες από τα ταξίδια και τις συμβουλές!οποτε είπα να μπω στην παρέα!
 

Jose_antonio

Member
Μηνύματα
30
Likes
507
Επόμενο Ταξίδι
Alaska, USA
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Καλησπέρα στην παρέα και από εμένα! Καλώς σας βρήκα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.730
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom