Πανοραμική θέα

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.085
Ατέλειωτη γαλήνη...Από το Μοναστήρι της Παναγίας Χοζοβιώτισσας στην Αμοργό.Μία από τις στιγμές που ένιωσα απέραντα ευγνώμων στη ζωή μου ήταν όταν αντίκρισα αυτή τη θέα.

DSC00610 (2).JPG

DSC00614 (2).JPG

DSC00615 (2).JPG
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Θεσσαλονίκη Όλυμπος και Θερμαϊκός από το Panorama hotel
 

Attachments

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.266
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Ατέλειωτη γαλήνη...Από το Μοναστήρι της Παναγίας Χοζοβιώτισσας στην Αμοργό.Μία από τις στιγμές που ένιωσα απέραντα ευγνώμων στη ζωή μου ήταν όταν αντίκρισα αυτή τη θέα.

View attachment 271203
View attachment 271204
View attachment 271205
Κι εγώ ένιωσα ακριβώς τα ίδια δυνατά συναισθήματα εκεί , και άλλη μια φορά στη μονή της Παναγίας της Καλαμιώτισσας στον βράχο της Ανάφης. Δυστυχώς δεν έχω φώτο από εκεί, ήταν πάρα πολύ παλιά !
 

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.085
Κι εγώ ένιωσα ακριβώς τα ίδια δυνατά συναισθήματα εκεί , και άλλη μια φορά στη μονή της Παναγίας της Καλαμιώτισσας στον βράχο της Ανάφης. Δυστυχώς δεν έχω φώτο από εκεί, ήταν πάρα πολύ παλιά !

Πωπω και θέλω να πάω Ανάφη, είναι από τα ελάχιστα νησιά του Αιγαίου που δεν έχω πάει και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Δεν ήξερα το συγκεκριμένο μοναστήρι που λες, αλλά το έψαξα και πραγματικά μπήκε στη wish list. Μακάρι να αξιωθώ να το δω από κοντά.
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.751
Αζόρες. Σάο Μιγκέλ. Θέα από το Miradouro de Santa Iria προς τη βόρεια ακτογραμμή του νησιού και προς τον ωκεανό με τα κύματα να δέρνουν τις απόκρημνες ακτές, αλλά και κάποιες υποτυπώδεις παραλίες.

3.JPG


4.JPG


5.JPG
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.185
Μηνύματα
883.269
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom