Πάρος Πάρος.... τί;;;;;

stavdi

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Για οικογένεια βολικά είναι και στον Αμπελά. Μπορείς να μένεις εκεί και να πηγαίνεις για μπάνιο Σάντα Μαρία ή Μικρή Σάντα. Τα νερά είναι πολύ ωραία για μικρά παιδιά. Γυρνάς στον Αμπελά που έχει 2 ωραία ταβερνάκια με πολύ καλό φαγητό και αν θέλεις το βραδάκι για βόλτα παγωτό κλπ η Νάουσα είναι 3 χμ. Άλλη λύση είναι η Χρυσή Ακτή αλλά σαφώς πιο ήσυχη φάση και όχι εύκολο για κάθε βράδυ Νάουσα. Επίσης Κολυμπήθρες και γενικά στην από κει πλευρά μπορεί κάποιος να μείνει που είναι πολύ κοντά με Νάουσα. Στη Νάουσα έχει παιδική χαρά που κατά τις 8-9 είναι γεμάτη με παιδάκια και ένα 4χρονο σίγουρα θα το ευχαριστιέται πολύ!
 

Stef444

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
ρε παιδια μηπως εκανα βλακεια? για εμενα και τη γυναικα μου και ενα 4χρονο παιδακι εκλεισα τρικλινο
μηπως να κοιτουσα για δικλινο συν ενα καναπε πχ η ντιβανι?
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.806
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
ρε παιδια μηπως εκανα βλακεια? για εμενα και τη γυναικα μου και ενα 4χρονο παιδακι εκλεισα τρικλινο
μηπως να κοιτουσα για δικλινο συν ενα καναπε πχ η ντιβανι?
To έχεις πληρώσει; εχει ακυρωτικά; κανονικά στη θέση θα έκλεινα ένα δίκλινο με εξτρά κρεβάτι για παιδάκι 4 ετών. Συνήθως τα παιδιά έως 6 ή άλλες φορές έως 12 ετών δεν χρεώνονται (αυτό είναι ανάλογα με την πολιτική του ξενοδοχείου ). Στη μόνη περίπτωση που το παιδί το χρεώνει ενήλικα είναι όταν ταξιδευεις μόνος με ένα ή περισσότερα παιδιά.
 

gewk1998

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
παιδια εγω εχω μια απορια
εκλεισα με την παρεα μου στην παροικια στην παρο και ακουσα οτι στην ναουσα ειναι καλυτερα και δεν ξερω τι να κανω θελουμε νυχτερινη ζωη και δεν ξερω κατα ποσο η παροικια εχει
να το καυρωσω ή οχι ;
ειναι καλη η παροικια σαν μερος ή δεν θα περασουμε καλα
 

Stef444

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
To έχεις πληρώσει; εχει ακυρωτικά; κανονικά στη θέση θα έκλεινα ένα δίκλινο με εξτρά κρεβάτι για παιδάκι 4 ετών. Συνήθως τα παιδιά έως 6 ή άλλες φορές έως 12 ετών δεν χρεώνονται (αυτό είναι ανάλογα με την πολιτική του ξενοδοχείου ). Στη μόνη περίπτωση που το παιδί το χρεώνει ενήλικα είναι όταν ταξιδευεις μόνος με ένα ή περισσότερα παιδιά.
εχω δωσει προκαταβολη ενα καλο ποσο
δεν εχω δει για ακυρωση, λογικα μετα απο συννενοηση θα γινεται...
και παλι ομως δικλινα παρο αυγουστο περιπου 90 τη μερα βρισκω
110 εδωσα τωρα για ευρυχωρο τρικλινο..και βλεπω οτι booking εκλεισαν αλλοι παρομοια με τα μισα χρηματα και τρελαινομαι
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.806
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
εχω δωσει προκαταβολη ενα καλο ποσο
δεν εχω δει για ακυρωση, λογικα μετα απο συννενοηση θα γινεται...
και παλι ομως δικλινα παρο αυγουστο περιπου 90 τη μερα βρισκω
110 εδωσα τωρα για ευρυχωρο τρικλινο..και βλεπω οτι booking εκλεισαν αλλοι παρομοια με τα μισα χρηματα και τρελαινομαι
Πρέπει να ρωτήσεις αν ακυρώνεται, μην υποθέτεις. Να σου πω, μη σκας και χαλάς τη διάθεση σου.. πήγαινε με τη γυναίκα σου και το παιδάκι σου και να περάσετε καλά.. ε και αν πλήρωσες λίγο παραπάνω δεν πειράζει.. καλύτερα να τα τρώμε σε ξενοδοχεία, εκδρομές παρά σε γιατρούς .. απόλαυσε τα..
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.806
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
παιδια εγω εχω μια απορια
εκλεισα με την παρεα μου στην παροικια στην παρο και ακουσα οτι στην ναουσα ειναι καλυτερα και δεν ξερω τι να κανω θελουμε νυχτερινη ζωη και δεν ξερω κατα ποσο η παροικια εχει
να το καυρωσω ή οχι ;
ειναι καλη η παροικια σαν μερος ή δεν θα περασουμε καλα
Δες αν βρίσκεις στη Νάουσα και αν δεν έχεις ακυρωτικά για βράδυ (και για απόγευμα ) ναι είναι καλύτερη η Νάουσα.
 

gewk1998

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Δες αν βρίσκεις στη Νάουσα και αν δεν έχεις ακυρωτικά για βράδυ (και για απόγευμα ) ναι είναι καλύτερη η Νάουσα.
απλα εχουμε δωσει ηδη προκαταβολη
δεν εχει πολλα πραγμα στην παροκια ;
δηλαδη θα περασουμε ασχημα ;
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.806
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
απλα εχουμε δωσει ηδη προκαταβολη
δεν εχει πολλα πραγμα στην παροκια ;
δηλαδη θα περασουμε ασχημα ;
Πολλοί είναι αυτοί που επιλέγουν να μείνουν στη Παροικιά, δεν ξέρω πως είναι η νυχτερινή ζωή αλλά σίγουρα δεν θα είναι αδιάφορη ή καθόλου, έχει και μπαράκια και κόσμο και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα περάσετε καλά.
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
έχει λεωφορεία που πάνε παντού στο νησί. οπότε τι αγχώνεσαι.
 

Stef444

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
να παρουμε highspeed η το απλο? τα highspeed κουνανε με κυμα? μια ωρα διαφορα εχουν, 3 ωρες το χαι, 4 το απλο...
το κακο ειναι οτι φευγουν 7 το πρωι..και ερχομαστε απο επαρχια 3 ωρες μακρια...
 

gewk1998

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Πολλοί είναι αυτοί που επιλέγουν να μείνουν στη Παροικιά, δεν ξέρω πως είναι η νυχτερινή ζωή αλλά σίγουρα δεν θα είναι αδιάφορη ή καθόλου, έχει και μπαράκια και κόσμο και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα περάσετε καλά.
σε ευχαριστω πολυ !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.786
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom