Βέλγιο Ολλανδία Βρυξέλλες προς Άμστερνταμ

travelling523

Member
Μηνύματα
84
Likes
15
Απο που παιρνω το λεωφορειο στις βρυξελλες για να παω αμστερνταμ ; Ευχαριστω πολυ
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Απο που παιρνω το λεωφορειο στις βρυξελλες για να παω αμστερνταμ ; Ευχαριστω πολυ
Δεν χρειάζεται ν΄ανοίγεις 10 διαφορετικά θέματα.
Πας στη σελίδα των λεωφορείων της Megabus, επιλέγεις το δρομολόγιο που θες και σου γράφει δίπλα από που φεύγει το λεωφορείο. Αντιγράφεις τη διεύθυνση στο google map και είσαι έτοιμη.
 

DatKid

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γειά σας,είμαι νέος στο φόρουμ και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.Τον Μάρτιο αποφασίσαμε με ένα φιλαράκι να πάμε ταξίδι.Το αεροπλάνο μας φτάνει Βρυξέλλες και από εκεί θα θέλαμε να πάμε στο Άμστερνταμ.Θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρετε πόσο κοστίζει το λεωφορείο και το τρένο από Βρυξέλλες για Άμστερνταμ,πόση ώρα κάνει το καθένα να φτάσει και από ποιο μέρος παίρνω το καθένα.
 

infamous2456

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Καλησπέρα σας!!
Βρήκα εισιτήριο για τρένο απο Charleroi-Sud σε Amsterdam Central με 19 ευρω πήγαινε και 19 ευρω επιστροφη που μου φαινεται πολυ καλη τιμη για να μην πηγαινω Βρυξέλλες πρωτα και μετα απο εκει Αμστερνταμ..Το θεμα ειναι οτι εχω 2 αλλαγες τρενων και στο πηγαινε και στο ελα..Επειδη μου φαινεται αρκετα χαμηλή η τιμη αναρωτιεμαι αν ειναι 19 ευρω το εισιτηριο για καθε τρενο και χρειαζεται να αγορασω π.χ 3 εισιτήρια για τα 3 τρενα που θα χρησιμοποιήσω πχ για να φτασω Αμστερνταμ..δεν παιζει κατι τετοιο ετσι?? Κοιταξα και την τιμη απο μια απο τις ενδιάμεσες στασεις μεχρι Αμστερνταμ και η τιμη ηταν η ιδια..

Ξερει κανεις αν χρειαζεται εισιτήριο για καθε αλλαγη?? Ξερω οτι ειναι λιγο χαζη ερώτηση αλλα απ οτι κοιταξα αλλου αναφερονταν υψηλοτερες τιμες απο αυτες που βρηκα και μου φαινεται παραξενο..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα σας!!
Βρήκα εισιτήριο για τρένο απο Charleroi-Sud σε Amsterdam Central με 19 ευρω πήγαινε και 19 ευρω επιστροφη που μου φαινεται πολυ καλη τιμη για να μην πηγαινω Βρυξέλλες πρωτα και μετα απο εκει Αμστερνταμ..Το θεμα ειναι οτι εχω 2 αλλαγες τρενων και στο πηγαινε και στο ελα..Επειδη μου φαινεται αρκετα χαμηλή η τιμη αναρωτιεμαι αν ειναι 19 ευρω το εισιτηριο για καθε τρενο και χρειαζεται να αγορασω π.χ 3 εισιτήρια για τα 3 τρενα που θα χρησιμοποιήσω πχ για να φτασω Αμστερνταμ..δεν παιζει κατι τετοιο ετσι?? Κοιταξα και την τιμη απο μια απο τις ενδιάμεσες στασεις μεχρι Αμστερνταμ και η τιμη ηταν η ιδια..

Ξερει κανεις αν χρειαζεται εισιτήριο για καθε αλλαγη?? Ξερω οτι ειναι λιγο χαζη ερώτηση αλλα απ οτι κοιταξα αλλου αναφερονταν υψηλοτερες τιμες απο αυτες που βρηκα και μου φαινεται παραξενο..
Πραγματικά πολύ καλή τιμή. Αν κλείσεις τη διαδρομή που περιγράφεις από το site των τρένων του Βελγίου, θα περιλαμβάνει τις 2 αλλαγές τρένων και δεν θα χρειάζεται να πληρώσεις τίποτα παραπάνω. Αν προχωρήσεις την κράτηση, θα δεις ότι κάπου θα αναφέρει 2 changes. Σημείωσε ότι θα χρειαστεί να πάρεις λεωφορείο από το αεροδρόμιο για να φτάσεις στον σταθμό Charleroi-Sud.
 

Alexxxx

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά θέλω λίγο τν βοήθεια σας!! Πετάω από Αθήνα για σαρλερουά και θέλω να βρω δρομολόγια και να κλείσω εισιτήρια για Αμστερνταμ!! Το έχω ψάξει αλλά δν έχω βρει άκρη!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom