Revolut

I love NY

Member
Μηνύματα
37
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
new york-montreal ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Υόρκη-Καλιφόρνια οδικώς
Last edited by a moderator:

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Πλέον δε είναι το ιβαν της ρεβολουτ αλλά το προσωπικό σου. Το οποίο το βρίσκεις μέσα στη εφαρμογή του κινητού
 

I love NY

Member
Μηνύματα
37
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
new york-montreal ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Υόρκη-Καλιφόρνια οδικώς
Πολύ σωστά,παρέλειψα να το αναφέρω bandit650.
 

VANGELIS1

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
χάθηκε η εφαρμογή Revolut από το κινητό μου..τι πρέπει να κάνω ώστε να μπορώ να κάνω συναλλαγές?
 

Marianna12mp

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Δυστυχώς, ενώ πριν μέρες πρόσθεσα χρήματα με debit της Εθνικής, εδώ και δύο ημέρες μου απορρίπτει οποιαδήποτε προσπάθεια προσθήκης χρημάτων.o_O
Κ εγώ! Εδώ και 1,5 ώρα ειμαι σε αναμονή στην Εθνική να δω τι γίνεται :(
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.752
Επεστρεψα απο 10ημερο ταξιδι Αγγλια και Πολωνια και δεν χρειαστηκε να αλλαξω ουτε 1 ευρω, παντου πληρωνα με πιστωτικη της Alpha. Εχω την απορια τι οφελος θα ειχα στα 100 ευρω πχ αν χρησιμοποιουσα τη Revolut, δεδομενου οτι παω περιστασιακα σε χωρες εκτος ευρω και αναρωτιεμαι αν αξιζει τον κοπο η ταλαιπωρια να μαθω πως λειτουργει.
 

MerNion

Member
Μηνύματα
62
Likes
33
Προφανως η ισοτιμια που χρησιμοποιει η alpha για την μετατροπη των αγορων σου απο Λιρες Αγγλιας και Ζλοτυ Πολωνιας σε ευρω ειναι λιγο χειροτερη απο την ισοτιμια που εχει η revolut, οποτε θα εχεις χασει εκει λιγο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.752
Προφανως η ισοτιμια που χρησιμοποιει η alpha για την μετατροπη των αγορων σου απο Λιρες Αγγλιας και Ζλοτυ Πολωνιας σε ευρω ειναι λιγο χειροτερη απο την ισοτιμια που εχει η revolut, οποτε θα εχεις χασει εκει λιγο.
Αυτο το γνωριζω, απλα αναρωτιεμαι για τι ποσοσοστο μιλαμε. 2-3%?
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Αυτο το γνωριζω, απλα αναρωτιεμαι για τι ποσοσοστο μιλαμε. 2-3%?
Μιλάμε για ποσοστό έως 2,5% για πιστωτική κάρτα της ALPHA BANK οπότε συνυπολογίζοντας το 1€ που θα χάλαγες για το έμβασμα στη Revolut, έχασες μέγιστο 1,5€ στα 100€. Και χωρίς να υπάρχει περίσσευμα στην κάρτα που δεν ξέρεις αν και πότε θα το χρησιμοποιήσεις.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.752
Μιλάμε για ποσοστό έως 2,5% για πιστωτική κάρτα της ALPHA BANK οπότε συνυπολογίζοντας το 1€ που θα χάλαγες για το έμβασμα στη Revolut, έχασες μέγιστο 1,5€ στα 100€. Και χωρίς να υπάρχει περίσσευμα στην κάρτα που δεν ξέρεις αν και πότε θα το χρησιμοποιήσεις.
Ωραια, για την περιπτωση μου δεν αξιζει να ασχοληθω και τοσο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.533
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom