Live from... (click and post one photo)

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.083
Likes
3.597
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
N. Υόρκη
@giannismits ξεκίνα να γράφεις ιστορία από τώρα!! Στις 17 αναχωρεί η αδελφή μου για τις Βαλτικές χώρες και θέλουμε φρέσκιες πληροφορίες!
Καλά να περνάς!
 

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Το επόμενο !!!!
Καλημέρα κόσμε... Από το Ταλίν με τρελή ζέστη... 16 βαθμούς :D
View attachment 278096
to πρωτο ψηφιο ειναι αληθινο...μηπως εννοεις 26 :haha: Θα ειμαι εκει σε λιγες ημερες....θελω tips και καλο καιρό. Δεν θα βγαλω και τα χειμερινα μου :innocent:.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
@giannismits ξεκίνα να γράφεις ιστορία από τώρα!! Στις 17 αναχωρεί η αδελφή μου για τις Βαλτικές χώρες και θέλουμε φρέσκιες πληροφορίες!
Καλά να περνάς!
Thank you.
Αχ δυστυχώς δεν προλαβαίνω. Όμως πιστεύω πως και πάλι όλο και κάτι θα γράψω το επόμενο διάστημα. Έχω και Λετονία σε λίγες μέρες.
to πρωτο ψηφιο ειναι αληθινο...μηπως εννοεις 26 :haha: Θα ειμαι εκει σε λιγες ημερες....θελω tips και καλο καιρό. Δεν θα βγαλω και τα χειμερινα μου :innocent:.
Το βράδυ χθες είχε 11 :D Στο τσακιρ κέφι φτάνει τους 19 βαθμούς. Μια βδομάδα πριν πάντως είχε 28-30 βαθμούς για κάποιες μέρες αλλά έπεσε απότομα. Tips δεν προλαβαίνω αλλά εύχομαι να περάσεις κι εσύ σούπερ. Να πας σ' αυτόν τον καταρράκτη. Είναι ωραία και δεν το γνωρίζουν πολλοί.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Ναρβα. Η 3η μεγαλύτερη πόλη της Εσθονίας στα σύνορα με τη Ρωσία. Αριστερά το κάστρο της Ναρβα και δεξιά το φρούριο Ιβάνγκοροντ στη ρωσική πλευρά.
View attachment 278283
Πωπω πηγατε!! Ποσο την ειχα στο ματι και δεν εβγαινε, δεν το φανταζεσαι!!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Πωπω πηγατε!! Ποσο την ειχα στο ματι και δεν εβγαινε, δεν το φανταζεσαι!!
Απόφαση τελευταίας στιγμής γιατί ήμουν ανάμεσα στην Haapsalu την Parnu και την Narva. Τελικά κάναμε ημερήσια στη Ναρβα. Πραγματικά ενδιαφέρουσα πόλη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom