Ιδέες για Νότια Πελοπόννησο

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
το πορτο καγιο δε μου λεει τιποτα γενικως..Κατι θυμαμαι για το ναυαγιο..ισως ρωτησω καποιον ντοπιο ...
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ονειρεμένο Ταξίδι
Antarctica
Μαλλον θα πάμε κι εμεις ΠΣΚ (από παρασκευή βράδυ) εκδρομούλα στα μέρη αυτά, σκεφτόμασταν μπανάκι Βοϊδοκοιλιά, Πολυλίμνιο, ίσως και Σαπιέντζα, και έχω τις εξής απορίες.
Πολυλίμνιο θέλει να του αφιερώσεις ολόκληρη μέρα, η βγαίνει συνδιαστικά και με μπάνιο σε κάποια παραλία?
Σαπιέντζα αξίζει δεδομένου ότι θα έχουμε μόνο 2 μέρες διαθέσιμες?
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Μαλλον θα πάμε κι εμεις ΠΣΚ (από παρασκευή βράδυ) εκδρομούλα στα μέρη αυτά, σκεφτόμασταν μπανάκι Βοϊδοκοιλιά, Πολυλίμνιο, ίσως και Σαπιέντζα, και έχω τις εξής απορίες.
Πολυλίμνιο θέλει να του αφιερώσεις ολόκληρη μέρα, η βγαίνει συνδιαστικά και με μπάνιο σε κάποια παραλία?
Σαπιέντζα αξίζει δεδομένου ότι θα έχουμε μόνο 2 μέρες διαθέσιμες?
Πολύ είναι μια μέρα σε Πολυλίμνιο, δεν είναι τόσο μεγάλο το μέρος, οπότε μπορείς να το συνδυάσεις. Σαπιέντζα έχει υπέροχα νερά, αξίζει γενικά.
 

Eleni leoni

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Φέτος τέλη Αυγούστου θα πάμε Φοινικούντα για 4μερες μαζί με ένα φιλικό ζευγάρι και τα παιδιά μας.θα φύγοθμε από Κιάτο..θέλουμε να επισκεφτούμε γύρω περιοχές στο πήγαινε και στο έλα..που μου προτείνετε να πάω;για ενδιάμεσα έχω σκεφτεί μια μονοήμερη Μεθώνη.
 

Eleni leoni

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου.στο thread που μου παρεθεσες έχουν απαντήσει εκείνπι που μπορούν άνετα να κάνουν μονοήμερες και έχουν το δωμάτιο απλά για ύπνο..εμεις θα έχουμε μικρά παιδιά μαζί και για αυτό ρώτησα που μπορούμε να πάμε καθοδόν και και επιστροφην.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου.στο thread που μου παρεθεσες έχουν απαντήσει εκείνπι που μπορούν άνετα να κάνουν μονοήμερες και έχουν το δωμάτιο απλά για ύπνο..εμεις θα έχουμε μικρά παιδιά μαζί και για αυτό ρώτησα που μπορούμε να πάμε καθοδόν και και επιστροφην.
Δεν θα έχετε βάση την Φοινικούντα;Απο εκεί δεν μπορείτε νά κάνετε ημερήσιες;
 

Eleni leoni

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Ναι την Φοινικούντα θα έχουμε βάση.απλα ήθελα να επισκεφτούμε μέρη ενώ πηγαίνουμε και ενώ φεύγουμε.
 

billstamaniac

Member
Μηνύματα
71
Likes
86
Φέτος τέλη Αυγούστου θα πάμε Φοινικούντα για 4μερες μαζί με ένα φιλικό ζευγάρι και τα παιδιά μας.θα φύγοθμε από Κιάτο..θέλουμε να επισκεφτούμε γύρω περιοχές στο πήγαινε και στο έλα..που μου προτείνετε να πάω;για ενδιάμεσα έχω σκεφτεί μια μονοήμερη Μεθώνη.
τι σας ενδιαφερει να δείτε ;
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Ναι την Φοινικούντα θα έχουμε βάση.απλα ήθελα να επισκεφτούμε μέρη ενώ πηγαίνουμε και ενώ φεύγουμε.
Καστρο Μεθωνης, καφεδακι στην Γιαλοβα, παραλια Ντιβαρι παραλια Βοϊδοκοιλια και Πολυλιμνιο. Ολα υπεροχα...
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
πολυλιμνιο με μικρα παιδια,δυσκολο,το ιδιο και βοιδοκοιλια..μεθωνη ειναι πιο εφικτη,ισως και πυλος..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
πολυλιμνιο με μικρα παιδια,δυσκολο,το ιδιο και βοιδοκοιλια..
Βοιδοκοιλια γιατί δύσκολο? Έχει εύκολη πρόσβαση.
Πάντως η Ελενη θέλει μέρη καθως θα πηγαίνει και θα έρχεται από Φοινικουντα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom