Προσφορές scoot

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Βάζω με Escape25 μου βγάζει 721€, βάζω χωρίς Escape25 μου βγάζει πάλι 721€
Παιδιά δε μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο, να είναι περασμένη η έκπτωση. Πέρυσι στην αντίστοιχη προσφορά με το 40%, έπρεπε να βαλεις κωδικό στο voucher πεδίο. Δε μπορεί τώρα να γίνεται κατι άλλο. Αφου το γράφει ξεκάθαρα, εισαγωγή κωδικού ESCAPE25. Έστειλα και email στο support, χωρις καμια απάντηση βέβαια..
ισχύει. Η έκπτωση είναι περασμένη όπου υπάρχει ακόμη διαθέσιμη. Στην πρώτη εικόνα στον κύκλο έχει σβησμένη την τιμή πριν την προσφορά και στην δεύτερη εικόνα σημειώνει με κόκκινα γράμματα "Discount Applied". ( οι φωτό είναι από διαφορετική αναζήτηση)
Αυτό με το voucher που αναφέρεις είναι διαφορετικό. Μάλλον το φετινό είναι πιο λειτουργικό νομίζω.
upload_2019-8-20_19-46-14.png

upload_2019-8-20_19-50-10.png
 

kallalex

Member
Μηνύματα
24
Likes
181
Επόμενο Ταξίδι
Λισαβόνα
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονια
Καλησπέρα! Μόλις έκλεισα εισιτήρια με τη συγκεκριμένη προσφορά για Μπαλί τον Ιανουάριο του 2020, και μου έβγαζε την έκπτωση κανονικά. Από όσο παρατήρησα, δεν ίσχυε η έκπτωση για όλες τις επιλογές δρομολογίων τις συγκεκριμένες ημέρες.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Έτσι ακριβώς είναι, το ειδα και το επιβεβαιώνω κι εγω, πρέπει να πας απο συγκεκριμένο link βέβαια, για να ενσωματωθεί στην αναζήτηση το ESCAPE25. Ισχύει σε πολλούς προορισμούς, και οι τιμες είναι εξευτελιστικες σε πολλες των περιπτώσεων, π.χ. Αθήνα - Μπανγκόκ 290€ με επιστροφή! Ορμάτε, εμείς το σκεφτόμαστε..
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Έτσι ακριβώς είναι, το ειδα και το επιβεβαιώνω κι εγω, πρέπει να πας απο συγκεκριμένο link βέβαια, για να ενσωματωθεί στην αναζήτηση το ESCAPE25.
Ποιο είναι αυτό το λινκ παρακαλώ; Με μια πολύ πρόχειρη κ γρήγορη αναζήτηση δε συνάντησα κάπου πεδίο ώστε να βάλω τον κωδικό, αλλά θα το δω πιο προσεκτικά.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις, ειναι να μπεις στο Facebook Scoot eu, και να πατήσεις το link απο τη προσφορά απευθείας.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Χαχα ΤΟΣΟ εμφανές! Δεν ξέρω χτες που μπήκα στη σελίδα γιατί δεν το είδα, μάλλον είχα στο νου μου ότι εμφανίζεται αργότερα το πεδίο! Βρήκα και το λινκ από το facebook οπότε όλα καλά:D Ευχαριστώ και τους δύο!
 

nikos78

Member
Μηνύματα
41
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Λυών, Σπλιτ, Βουκουρέστι
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Καλησπέρα!!!
Κλειστηκαν τα εισιτηρια!!! Αθηνα-Ανόι , Χο Τσι Μινγκ-Αθηνα 296 ευρω!!!
Μια παρατηρηση όταν έκανα log in στο profile μου στην Scoot τα εισιτήτρια είχαν 370 ευρω , δεν κατάλαβα γιατί ομως. Έκανα log off και η τιμή ξανέγινε 296
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Καλησπέρα!!!
Κλειστηκαν τα εισιτηρια!!! Αθηνα-Ανόι , Χο Τσι Μινγκ-Αθηνα 296 ευρω!!!
Μια παρατηρηση όταν έκανα log in στο profile μου στην Scoot τα εισιτήτρια είχαν 370 ευρω , δεν κατάλαβα γιατί ομως. Έκανα log off και η τιμή ξανέγινε 296
ποια περίοδο θα πας?
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Ενώ η προσφορά ισχύει μέχρι 24 Οκτωβρίου 2020, δεν βρίσκω τίποτα από Ιούνιο και μετά. Οι τιμές είναι κανονικές. Κάνω κάτι λάθος; Έχει ψάξει κανείς για το καλοκαίρι 2020;
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Καλησπέρα!!!
Κλειστηκαν τα εισιτηρια!!! Αθηνα-Ανόι , Χο Τσι Μινγκ-Αθηνα 296 ευρω!!!
Μια παρατηρηση όταν έκανα log in στο profile μου στην Scoot τα εισιτήτρια είχαν 370 ευρω , δεν κατάλαβα γιατί ομως. Έκανα log off και η τιμή ξανέγινε 296
Μπράβο εκπληκτική τιμή!!! Η Scootair όσο και αν την κατηγορούν κάποιοι έχει αλλάξει τα δεδομένα! Εμείς θυμάμαι είχαμε πάει με 593 ευρώ μετ' επιστροφής με Aeroflot ,δυστυχώς τότε δεν υπήρχε η Scootair! Και για Μπαλί έχει 30 Μάιου με 10 Ιουνίου με 285 ευρώ μετ' επιστροφής, όσοι ενδιαφέρονται ας τρέξουν!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.744
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom