Λίβανος Ενοικίαση αυτοκινήτου στην Βηρυτό

haris_g

Member
Μηνύματα
32
Likes
18
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπόρα Μπόρα
Εχει κάποιος απο την παρέα παρει αυτοκίνητο και οδηγήσει στην Βηρυτό?

Θα παμε 3 φιλοι και σκεφτόμαστε να παρουμε αυτοκίνητο για 3 μερες (ΠΣΚ) ώστε να μπορέσουμε εύκολα να παμε Βυβλο και καπου παρα εξω.

Εχω πάει Λιβανο αλλες 2 φορες τα τελευταία 4 χρόνια αλλα πρώτη φορά σκέφτομαι να πάρουμε αμάξι...
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Εγω με εναν φιλο νοικιασαμε τον Μαρτιο. Ζητησαμε απο την ρεσεψιον του ξςνοδοχειου .Μας το εφεραν το παρκαραν αυτοι καθε βραδυ μια χαρα.30 ευρω την ημερα η ενοικιαση και η βενζινη πολυ φθηνη. Οδηγουν πολυ χάλια αλλά με λιγη προσοχη ειναι ενταξει.
 

haris_g

Member
Μηνύματα
32
Likes
18
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπόρα Μπόρα
Εγω με εναν φιλο νοικιασαμε τον Μαρτιο. Ζητησαμε απο την ρεσεψιον του ξςνοδοχειου .Μας το εφεραν το παρκαραν αυτοι καθε βραδυ μια χαρα.30 ευρω την ημερα η ενοικιαση και η βενζινη πολυ φθηνη. Οδηγουν πολυ χάλια αλλά με λιγη προσοχη ειναι ενταξει.
Που πήγατε με το αμαξι? Βγήκαμε εκτος βηρυτου?
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Γυρισαμε όλο τον Λίβανο σε πέντε μέρες .
Φευγαμε πρωι και γυρίζαμε βραδυ .
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Εχει κάποιος απο την παρέα παρει αυτοκίνητο και οδηγήσει στην Βηρυτό?

Θα παμε 3 φιλοι και σκεφτόμαστε να παρουμε αυτοκίνητο για 3 μερες (ΠΣΚ) ώστε να μπορέσουμε εύκολα να παμε Βυβλο και καπου παρα εξω.

Εχω πάει Λιβανο αλλες 2 φορες τα τελευταία 4 χρόνια αλλα πρώτη φορά σκέφτομαι να πάρουμε αμάξι...
Κι εγώ πήρα αυτοκίνητο και πήγα Μπααλμπεκ, λίγη προσοχή θέλει αλλά οκ, στην Ελλάδα οδηγούμε και έχουμε ψιλοσυνηθίσει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom