2020 Που πάμε.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ιρλανδία 17 μέρες
Παρίσι 7 μέρες
Ελλάδα 4 εβδομάδες (μάλλον Κρήτη)
Βιέννη- Πράγα 5 μέρες

Και αν όλα πάνε καλά, το Δεκέμβριο Σαουδική Αραβία και Ινδία, στο δρόμο για RTW.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ειχα κλεισει εδω και πολυ καιρο εισιτηρια για το Μαρτη για Περου και Βολιβια και εχθες εκλεισα με την προσφορα της scoot για τον Οκτωβρη -πολυ μακρια, αλλα δεν ειχα που αλλου να το χωρεσω- για Σιγκαπουρη και Μαλαισια.
Επισης το Γεναρη 5 μερες Βουδαπεστη. Εκτος απο αυτα τα κλεισμενα σκεφτομαι τον Αυγουστο για Σερβια με το αυτοκινητο, ωστε να βρεθω και στο φεστιβαλ χαλκινων στην Guca.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Μάρτιο Βιετνάμ - Καμπότζη και Μπαλί ή Ταϊλάνδη για 37 μέρες.
Μετά δεν το κουνάμε από την Κρήτη, να αναπληρώσουμε τα φετινά.
Εξαιρετικά! Οτι χρειαστείς για Βιετναμ & Σιεμ Ριπ μου λες...
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Κι εγώ κοιτάζω για Αύγουστο 2020. Προορισμοί Κούβα ή Περού. Ιδανικός (αλλά πιο ακριβά αεροπορικά) ο δεύτερος. Για τον πρώτο έχει βγάλει ήδη εισιτήρια η turkish (κοντά στα 700 ευρώ), θα περιμένω μήπως βγει καμιά προσφορά τους επόμενους μήνες
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Μήπως βιάζεστε λίγο για το 2020; Όπως και να’χει θέλω να πάω με το παιδάκι μου στο Ουζμπεκισταν με λίγη Σον Κουλ από Κιργισταν για να μάθει για ποιο λόγο η μανούλα της άφησε μέρος της ψυχής της στην κεντρική Ασία.
Επίσης, θα ήθελα Φερόες ή Σβαλμπαρντ για το επόμενο έτος. Τέλος θέλω να πάμε με την @underwater Αζερμπαιτζαν ή Λευκορωσία. Γιατί μια φορά το χρόνο ταξίδι μαζί της είναι η συνήθεια που έγινε λατρεία!
Όλοι έχετε κλείσει κι ανησυχώ μήπως άργησα !
Τρεις μήνες πέρασαν μόνο από τότε που έκανες την ερώτηση. :):)
 

andpsy

Member
Μηνύματα
268
Likes
648
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Δεν έχω κλείσει κάπου για το 2020, αλλά...
ελπίζω για 2 ταξιδάκια Γενάρη/Φλεβάρη/Μάρτη (Ευρώπη- ίσως και Μαρακές, 3ήμερα ή 2ήμερο αν είναι για κάποιον αγώνα)
ελπίζω για 1-2 ταξιδάκια Μάιο
(ιδανικά για τελικό UEFA Europa League - Gdansk ή UEFA Champions League - Κωνσταντινούπολη)
ίσως για Μόναχο το καλοκαίρι
ελπίζω για 1-2 ταξιδάκια Σεπτέμβρη/Οκτώβρη/Νοέμβρη/Δεκέμβρη (Ευρώπη- ίσως και Μαρακές, 3ήμερα ή 2ήμερο αν είναι για κάποιον αγώνα)

Την υγεία μας να έχουμε και όλο και κάπου θα πάμε, δεν πρέπει να υπάρχει κανένα άγχος!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.696
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom