2020 Που πάμε.

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
@Sassenach77 Οι οροι ειναι πολυ χειροτεροι απο τα award με μιλια και μολις ενημερωθηκα οτι το τελευταιο δεκαημερο του Ιουνη, που δεν ειναι black out περιοδος και θα επιχειρουσα εξαργυρωση, οτι θα πρεπει να μεινουμε Αθηνα και να περιμενουμε τον Αντετοκουνμπο να παιξει στα Σεπολια :haha:. Παει, τα χασαμε τα εισιτηρια, πατριωτισσα :haha:.
Μέχρι να λήξουν τα εισιτήρια, ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να προκύψει!
Δυνατή τάπα σου έριξε ο Αντετοκούμπο :p :D
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
@Sassenach77 Οι οροι ειναι πολυ χειροτεροι απο τα award με μιλια και μολις ενημερωθηκα οτι το τελευταιο δεκαημερο του Ιουνη, που δεν ειναι black out περιοδος και θα επιχειρουσα εξαργυρωση, οτι θα πρεπει να μεινουμε Αθηνα και να περιμενουμε τον Αντετοκουνμπο να παιξει στα Σεπολια :haha:. Παει, τα χασαμε τα εισιτηρια, πατριωτισσα :haha:.
Μπράβο σου. Έχεις μεγαλώσει παιδιά με αρχές.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
εξαιρετη επιλογη. το φοβερο κ τρομερο μουσειο της ειναι στα μαστ μου.
Προσπάθησε να πας Τετάρτες: έχει βραδινή δωρεάν είσοδο, το ξέρουν ελάχιστοι και μένει όλο το Μουσείο για σένα.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τρεις μήνες πέρασαν μόνο από τότε που έκανες την ερώτηση. :):)
Αχαχα, ληξιαρχείο κανονικό είσαι. Περα από την πλάκα άρχισα να αγχώνομαι και να κοιτάω εισιτήρια στο Travelstories GO, αλλά περιμένω να παρέλθει ο Σεπτέμβρης να ξεχρεώσω με τα δίδακτρα κλπ του παιδιού και να δω τι "μας παίρνει" για το νέο έτος.

(Ξεκίνησα και το ψηστήρι για Ισπανία, που θα πάει! )
 

Gsoler

Member
Μηνύματα
9
Likes
23
Για το 2020 θελω να χωρεσω σε ενα ταξιδι τρεις προορισμους. 3 μερες NY 4 μερες πουερτο ρικο 6 μερες κουβα.. οι πιο βολικες για μενα ημερομηνιες ειναι τελη αυγουστου με αρχες σεπτεμβρη αλλα δισταζω γιατι φοβαμαι τον καιρο εκεινες τις μερες..
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για το 2020 θελω να χωρεσω σε ενα ταξιδι τρεις προορισμους. 3 μερες NY 4 μερες πουερτο ρικο 6 μερες κουβα.. οι πιο βολικες για μενα ημερομηνιες ειναι τελη αυγουστου με αρχες σεπτεμβρη αλλα δισταζω γιατι φοβαμαι τον καιρο εκεινες τις μερες..
To puerto rico τι το θες; Ή νέα Υόρκη θέλει περισσότερες μέρες.

Το Πουέρτο Ρίκο είναι η Αβάνα σε 25 χρόνια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Δες εδώ που έχει όλες τις πτήσεις από Θεσσαλονίκη https://flights.aegeanair.com/el/πτήσεις-από-θεσσαλονίκη πήγαινε κάτω κάτω που λέει Σχετικές πτήσεις έχει λίστα με όλους τους προορισμούς, δε ξέρω αν όλοι αυτοί οι εντός Ευρώπης είναι απευθείας αλλά δες τι σου κάνει κλικ κ ψαξτο

Αχ εγω να δω τι θα κανω που δεν εχω κλείσει ουτε καν αποφασίσει ακόμα που θα παω του χρόνου...κ αυτα τα μιλια αργουν πολυ να βγουν για τοτε που θελω;;
Οι προορισμοι δεν ειναι απ' ευθειας, αλλα τελος παντων ηδη ναυαγησε το σχετικο σχεδιο για Αθηνα Θεσσαλονικη μεσω κατι αλλο.
Σχετικα με τα award εισιτηρια, περσι το Πασχα η Aegean αν θυμασαι μας εβγαλε την ψυχη, εδωσε ελαχστα. Εγω δεν βασιστηκα σ' αυτην για το Πασχα του 2020 και μετα απο χλιαδες χρονια επεσα στην αγκαλια της Alitalia που αυτη τη στιγμη τα δινει πολυ οικονομικα, τοσο που δεν αξιζει να φας μιλια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.700
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom