Live from... (click and post one photo)

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλέ... που πήγε ο κοσμος και είναι άδεια η παραλία; Εάν θυμάμαι καλά αυτή ειναι δημοφιλής παραλία της Νάξου.
Είχε κόσμο για Σεπτέμβρη αρκετό μπορώ να πω, απλά εκείνη την στιγμή δεν έκαναν μπάνιο. :shark1:
 

Grerena

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
17.192
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Tromso, Las Vegas
Εδώ... αραξαμε...
Σύνορα Σερβίας - Ουγγαρίας...
Μεγάλη ήττα.
IMG_20190901_201640.jpg

Το γνωστό site που ενημερώνει για την κίνηση... ανακριβες. Η μια ωρα αναμονής ειναι στην πραγματικοτητα πανω απο δυο. :cry::cry::cry:
Και ειχα κλείσει τραπεζι στο Sir Lanselot!!:cry::cry::cry:
 

8avos

Member
Μηνύματα
653
Likes
6.407
Δυο βδομάδες πριν τα διέσχισα.Συνολικα τέσσερις ώρες έκανα.Οταν έβγαινα από Σερβία, τυπικός έλεγχος, μόλις μπήκα Ουγγαρία,δεκαπενταλεπτος έλεγχος.Απο Βουδαπέστη-Αυστρια-Βιεννη, είχαν μόνο μία λωρίδα ανοιχτή λόγω έργων.Απιστευτη ταλαιπωρία αν κινηθείς στην Μ1.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.727
Επόμενο Ταξίδι
?

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.258
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
χαχαχα τι ήθελες και μου θύμησες εκείνον τον εφιάλτη? :D
Βλέπω μια χαρά το τίμησες πάλι! Ήταν το ίδιο ''χαλαρή'' η βόλτα? :p
Ήθελα να το απολαύσει και ο συνταξιδιώτης μου! :p Τέλειο ήταν, όπως πάντα! ;)
 

Grerena

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
17.192
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Tromso, Las Vegas
Δυο βδομάδες πριν τα διέσχισα.Συνολικα τέσσερις ώρες έκανα.Οταν έβγαινα από Σερβία, τυπικός έλεγχος, μόλις μπήκα Ουγγαρία,δεκαπενταλεπτος έλεγχος.Απο Βουδαπέστη-Αυστρια-Βιεννη, είχαν μόνο μία λωρίδα ανοιχτή λόγω έργων.Απιστευτη ταλαιπωρία αν κινηθείς στην Μ1.
Πολυ χρησιμη πληροφορια, ειδικα τωρα που δεν θα αντεχα καπακι και αλλη ταλαιπωρια. Επειδη θα περασω και εγω Αυστρια μεσω Μπρατισλαβας μπορεις να μου πεις σε ποιο σημειο της Μ1 γινονται τα εργα μηπως και κατα φερω να παω απο αλλο δρομο και να τα αποφυγω;
 
Last edited:

8avos

Member
Μηνύματα
653
Likes
6.407
Πολυ χρησιμη πληροφορια, ειδικα τωρα που δεν θα αντεχα καπακι και αλλη. Επειδη θα περασω και εγω Αυστρια μεσω Μπρατισλαβας μπορεις να μου πεις σε ποιο σημειο της Μ1 γινονται τα εργα μηπως και κατα φερω να παω απο αλλο δρομο και να τα αποφυγω;
Εγώ έμεινα Βουδαπέστη και κινήθηκα στην Μ1 με προορισμό Βιέννη.Ηταν όλη χάλια, αλλά από Βουδαπέστη επαναλαμβάνω.Ουγγαρια μεριά δλδ.Απ όσο βλέπω για Μπρατισλάβα θα πρέπει να κινηθείτε πάνω της, ελπίζω να χουν τελειώσει και να μην βρείτε το χάλι που βρήκα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.104
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom