EasyJet Tαξιδευοντας με την EasyJet

olympiaalag

Member
Μηνύματα
34
Likes
4
Μπορείς να μπεις στην κράτησή σου και να προσθέσεις μία βαλίτσα 15 κιλών αν δεν σου φτάνει αυτή η μία χειραποσκευη ή να αγοράσεις κάποια θέση Extra Legroom ή Upfront με την οποία θα έχεις προτεραιότητα επιβίβασης και μία δεύτερη μικρή χειραποσκευη διαστάσεων 45x36x20 εκ.

Βλέπεις τι σου ταιριάζει περισσότερο και επιλέγεις και με βάση το κόστος των επιλογών.
Σίγουρα δε φτάνει μόνο μια....σ ευχαριστώ πολύ και πάλι!
 

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.223
ὸποτε διὰβαζα τὰ 35-50 (; ) ευρὼ που ζητοὺν οι low cost αεροπορικὲς (η ρὰϊαν κυρὶως) για να σου τυπὼσουν την κάρτα επιβιβάσεως, σκεπτόμανε: μα ποιὸς την πατὰει ὲτσι απρὸσεκτα και αναγκάζεται να πληρώσει! Το κατὰλαβα με την wizz στο αεροδρὸμιο του Κισινὰου ὸταν (αν θυμὰμαι καλὰ) δεν μοὺ επὲτρεπε να κατεβὰσω την κὰρτα!

Για easyjet και το αεροδρὸμιο του Μπρὶστολ , εὶναι ὸλα οκ; Μποροὺμε απλοὺστατα να κατεβὰσουμε και να ὲχουμε ως pdf την κάρτα επιβὶβασης;
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
ὸποτε διὰβαζα τὰ 35-50 (; ) ευρὼ που ζητοὺν οι low cost αεροπορικὲς (η ρὰϊαν κυρὶως) για να σου τυπὼσουν την κάρτα επιβιβάσεως, σκεπτόμανε: μα ποιὸς την πατὰει ὲτσι απρὸσεκτα και αναγκάζεται να πληρώσει! Το κατὰλαβα με την wizz στο αεροδρὸμιο του Κισινὰου ὸταν (αν θυμὰμαι καλὰ) δεν μοὺ επὲτρεπε να κατεβὰσω την κὰρτα!

Για easyjet και το αεροδρὸμιο του Μπρὶστολ , εὶναι ὸλα οκ; Μποροὺμε απλοὺστατα να κατεβὰσουμε και να ὲχουμε ως pdf την κάρτα επιβὶβασης;
Ναι κανένα πρόβλημα, εξάλλου έχει πολλές πτήσεις από κει. Καλά να περάσετε Μπρίστολ, από τις ωραιότερες πόλεις της Αγγλίας!
 

Kiko2017

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Γεια σας είμαι η Κατερίνα από Ηράκλειο Κρήτης! Χρειάζομαι άμεσα τα φώτα σας.εκλεισα ηρακλειο-λονδινο αρχές Μαϊου!
Το πρόβλημα μου είναι ότι στο check in μου ζητάει διαβατήριο.
Το δικό μου λήγει 1/5/20 τραγική ειρωνεία και ο σύζυγος δεν έχει.πρεπει να κινήσω διαδικασίες για πασαπορτια;
Στο αεροδρόμιο η easyJet κάνει τσεκ ιν;μόνο μα ταυτότητα θα μας αφήσουν να πετάξουμε; Έχω πελαγωσει.οποιος γνωρίζει κάτι ας με φωτίσει.ευχαριστω πολύ!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Γεια σας είμαι η Κατερίνα από Ηράκλειο Κρήτης! Χρειάζομαι άμεσα τα φώτα σας.εκλεισα ηρακλειο-λονδινο αρχές Μαϊου!
Το πρόβλημα μου είναι ότι στο check in μου ζητάει διαβατήριο.
Το δικό μου λήγει 1/5/20 τραγική ειρωνεία και ο σύζυγος δεν έχει.πρεπει να κινήσω διαδικασίες για πασαπορτια;
Στο αεροδρόμιο η easyJet κάνει τσεκ ιν;μόνο μα ταυτότητα θα μας αφήσουν να πετάξουμε; Έχω πελαγωσει.οποιος γνωρίζει κάτι ας με φωτίσει.ευχαριστω πολύ!
Γεια
Διάβασε αυτό https://www.easyjet.com/en/help/boarding-and-flying/travel-documents-and-information
Δεν θα έχετε πρόβλημα με τις ταυτότητες.
 

Kiko2017

Member
Μηνύματα
7
Likes
0

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom