The Official Offtopic v6

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Όταν ο άλλος μιλάει για "Βίγκαν Λεσβίες Αναρχικές Μπαχαλοσατανίστριες Μάγισσες", αυτό εννοεί;
Προτεινω Παυσιλυπον για τη θλιψη που προκαλει το να μην του καθεται του "αλλου" καμια απο αυτες, με αποτελεσμα να προβαινει στον ανωθεν χαρακτηρισμο
 

Eleni_

Member
Μηνύματα
201
Likes
346
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε... Που?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Να μας πουν τη γνώμη τους οι κοπέλες του φόρουμ
Α) για τα ανδρικά ξυρισμένα πόδια
Β) για τα στενά στα πόδια ανδρικα παντελόνια

Σας αρεσουν;
Α) Απαπαπαπα - όχι όχι όχι και πάλι όχι!!!
Β) το ελαφρώς στενά... Ίσως υπό προϋποθέσεις.... Τα στενα/κολλητά δηλαδή κολάν Απαπαπαπα - όχι όχι όχι και πάλι όχι!!!
(Πώς σου γεννήθηκαν αυτές οι απορίες;:haha:)
Κι εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ε όλοι οι Κουβανοί κάτω των 30 πια έτσι είναι κι αναρωτιέμαι αν είναι ο μόνος που του φαίνονται γελοίοι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Ε όλοι οι Κουβανοί κάτω των 30 πια έτσι είναι κι αναρωτιέμαι αν είναι ο μόνος που του φαίνονται γελοίοι.
Θα περιμενεις να ακουσεις οτι ειναι γελοιο. Παραθετω τη φωτο ενος απο τους μεγαλυτερους εραστες του 20ου αιωνα, που λατρευτηκε μεχρι τρελας και χαρηκε οποια επιθυμησε ως τα γεραματα του, με το σχολιο οτι ειναι αβυσσος η ψυχη της γυναικας και το παντελονι μετρα πολυ λιγο.

 

Eleni_

Member
Μηνύματα
201
Likes
346
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε... Που?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ε όλοι οι Κουβανοί κάτω των 30 πια έτσι είναι κι αναρωτιέμαι αν είναι ο μόνος που του φαίνονται γελοίοι.
Mens006.jpeg


Επίσης κι ο κύριος στη φώτο φοράει στενό παντελόνι και έχει ξυρισμένο πόδι, αλλά είναι ομορφούλης... Όμως εμένα προσωπικά αυτό το στυλ παντελονιού δεν μου αρέσει.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
View attachment 280618

Επίσης κι ο κύριος στη φώτο φοράει στενό παντελόνι και έχει ξυρισμένο πόδι, αλλά είναι ομορφούλης... Όμως εμένα προσωπικά αυτό το στυλ παντελονιού δεν μου αρέσει.
Μιλάω για πιο στενά. Τζιν, αλλά κολλημένα πάνω στο σώμα, να διαγράφεται η γάμπα, σα σε κολάν. Και μάλιστα κυρίως τα φοράνε οι υπέρβαροι.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Όμως εμένα προσωπικά αυτό το στυλ παντελονιού δεν μου αρέσει.
και εκτος μοδας εδω κ χρονια...ευτυχως. η παγκοσμια μοδα, δηλ η Ιταλια, προτασσει (ευτυχως παλι) φετος κ στα 2 φυλα, oversize.
Gucci
gucci-f19-004-1564487566.jpg
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
και εκτος μοδας εδω κ χρονια...ευτυχως. η παγκοσμια μοδα, δηλ η Ιταλια, προτασσει (ευτυχως παλι) φετος κ στα 2 φυλα, oversize.
Gucci
View attachment 280619
Καλα ολα τ άλλα, αλλα ο συνδετηρας στο αυτί του έμεινε όταν τον κατέβασαν από την κρεμάστρα ή κάποια συσκευή βαρηκοιας;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλα ολα τ άλλα, αλλα ο συνδετηρας στο αυτί του έμεινε όταν τον κατέβασαν από την κρεμάστρα ή κάποια συσκευή βαρηκοιας;
πηγαινε στην παγκοσμια πρωτευουσα της μοδας, Μιλανο, να σου λυσουν τις αποριες. κ να ντυθεις συμφωνα με τη μοδα αν επιθυμεις.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.719
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom