Οσο ζεις, ταξιδευεις...!

depifish

Member
Μηνύματα
12
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Βελγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
... εστω και με τη φαντασια αν δεν μπορεις στην πραγματικοτητα!
Καλησπερα σε ολους! Ειμαι η Δεσποινα απο Χανια, και ενω συμβουλευομαι καιρο το forum για τα ταξιδια μου, αποφασισα πλεον να γινω κι εγω ενεργο μελος.
Παντα λατρευα τα ταξιδια, αλλα μονο μετα τα 32 μου καταφερα να μπορω να κανω ενα ταξιδι στο εξωτερικο τον χρονο! Εχω παει Κωνσταντινουπολη, Πραγα, Καρλοβυ βαρυ, Βιέννη, Μπρατισλαβα, Βουδαπεστη, Βερολινο, Νυρεμβεργη, Φρανκφουρτη, Εδιμβουργο (λατρευω...!), Δουβλινο, Κρακοβια, Βαρσοβια, Βροκλαου.
Φετος το μενου εχει Βελγιο τον Οκτωβρη 7 μερες (Μπρυζ, Γανδη, Βρυξελλες και ισως Αμβερσα και Λιεγη -λογω αγωνα Στανταρ Λιεγης με Γκεντ) και 5 μερες Αμστερνταμ. Βεβαια ακομα δεν μπορω να αποφασισω πως να μοιρασω τις μερες στο Βελγιο, που να διανυκτερευουμε, ποσες μερε κτλ γιατι διαβαζω διαφορα στο φορουμ και οι αποψεις διιστανται!
Καλη συνεχεια σε ολους!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.203
Likes
25.611
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
... εστω και με τη φαντασια αν δεν μπορεις στην πραγματικοτητα!
Καλησπερα σε ολους! Ειμαι η Δεσποινα απο Χανια, και ενω συμβουλευομαι καιρο το forum για τα ταξιδια μου, αποφασισα πλεον να γινω κι εγω ενεργο μελος.
Παντα λατρευα τα ταξιδια, αλλα μονο μετα τα 32 μου καταφερα να μπορω να κανω ενα ταξιδι στο εξωτερικο τον χρονο! Εχω παει Κωνσταντινουπολη, Πραγα, Καρλοβυ βαρυ, Βιέννη, Μπρατισλαβα, Βουδαπεστη, Βερολινο, Νυρεμβεργη, Φρανκφουρτη, Εδιμβουργο (λατρευω...!), Δουβλινο, Κρακοβια, Βαρσοβια, Βροκλαου.
Φετος το μενου εχει Βελγιο τον Οκτωβρη 7 μερες (Μπρυζ, Γανδη, Βρυξελλες και ισως Αμβερσα και Λιεγη -λογω αγωνα Στανταρ Λιεγης με Γκεντ) και 5 μερες Αμστερνταμ. Βεβαια ακομα δεν μπορω να αποφασισω πως να μοιρασω τις μερες στο Βελγιο, που να διανυκτερευουμε, ποσες μερε κτλ γιατι διαβαζω διαφορα στο φορουμ και οι αποψεις διιστανται!
Καλη συνεχεια σε ολους!
:welcome: Καλά ταξίδια σου εύχομαι!!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.203
Likes
25.611
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Φετος το μενου εχει Βελγιο τον Οκτωβρη 7 μερες (Μπρυζ, Γανδη, Βρυξελλες και ισως Αμβερσα και Λιεγη -λογω αγωνα Στανταρ Λιεγης με Γκεντ) και 5 μερες Αμστερνταμ. Βεβαια ακομα δεν μπορω να αποφασισω πως να μοιρασω τις μερες στο Βελγιο, που να διανυκτερευουμε, ποσες μερες κτλ
Ρίξε μια ματιά αν θέλεις σε αυτές τις ιστορίες.
Ίσως σου δώσουν ιδέες πως να οργανώσεις το ταξίδι σου! Φιλτράρεις τις πληροφορίες και αναλόγως αποφασίζεις τι σε ενδιαφέρει να δεις και πόσο χρόνο θέλεις να αφιερώσεις στην κάθε πόλη.

https://www.travelstories.gr/community/threads/Μαζί-με-τον-βασιλικό-ποτίζεται-και-η-γλάστρα.60337/

https://www.travelstories.gr/community/threads/Γιατί-κάποιοι-έρωτες-δεν-είναι-εφήμεροι-αλλά-παντοτινοί.60968/
 

depifish

Member
Μηνύματα
12
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Βελγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Ρίξε μια ματιά αν θέλεις σε αυτές τις ιστορίες.
Ίσως σου δώσουν ιδέες πως να οργανώσεις το ταξίδι σου! Φιλτράρεις τις πληροφορίες και αναλόγως αποφασίζεις τι σε ενδιαφέρει να δεις και πόσο χρόνο θέλεις να αφιερώσεις στην κάθε πόλη.

https://www.travelstories.gr/community/threads/Μαζί-με-τον-βασιλικό-ποτίζεται-και-η-γλάστρα.60337/

https://www.travelstories.gr/community/threads/Γιατί-κάποιοι-έρωτες-δεν-είναι-εφήμεροι-αλλά-παντοτινοί.60968/
Σ' ευχαριστω πολυ αλλα... εχω ηδη εντοπισει τις φανταστικες σου ιστοριες και ενω σκεφτομουν για 7 διανυκτερευσεις σε Βρυξελλες με μονοημερες απο δω κι απο κει, τωρα σκεφτομαι μηπως να μεινω 2-3 μερες Γανδη με μονοημερη Μπρυζ! Οι φωτογραφιες σου με αποπλανησανε!!! Χαχαχαχ!
Επ' ευκαιριας κιολας, να σε ρωτησω, ειπες πηρατε εισητηριο απο βρυξελλες αεροδρομιο για Γανδη, αλλα κατεβηκατε στο σταθμο midi και πηρατε αλλο τρενο, με το ιδιο εισητηριο;
 

depifish

Member
Μηνύματα
12
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Βελγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Ευχαριστω πολυ! Μολις ανακαλυψα και τα like!! Χαχαχααχ! :lol::lol::lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.635
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom