2020 Που πάμε.

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
γιατι με τα ελικοφόρα σκιάζουμι
γιατι? για το θορυβο? ισα ισα που τα βρισκω πιο ανετα. να μην πω κ πιο ασφαλη..το στοιχειο μου..υπαρχει καλυτερη πτηση απο να διασχιζεις τον Ειρηνικο 4-5 ωρες με ATR?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Να διασχίζεις την Κίτρινη Θάλασσα με Tupolev :) Έστω και για δυο ώρες μόνο....
πριν 50 χρονια? γιατι τωρα με θεα χαλια κ σε κακεκτυπο airbus ας λειπει καλυτερα...συγκρινες διαμαντι με κινεζοπετρα...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.776
Θελουμε ιστορια και φωτογραφικο υλικο γιατι ειναι στα πλανα για ταξιδι :clap:
Οι ιστοριες με κουραζουν πολυ, τις εκοψα παλι. Απο φωτογραφιες ειμαι ερασιτεχνης. Παρτε καλε εναν οδηγο να κανετε τη δουλεια σας με βοηθεια απο επαγγελματιες.
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
298
Likes
203
Μπήκε και για εμένα το λιθαράκι για το 2020... Ουάσιγκτον και Νέα Υόρκη... Και λογικά αργότερα μια Κωνσταντινούπολη για ξεχαρμανιασμα και απόλαυση μιας και είναι και πιο οικονομικός προορισμός ... :)
 
Μηνύματα
619
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Το Ιούλιο με SMS. Λογικά σου έρχονται τον μήνα που πέφτει η συνδρομή διότι στους όρους λέει μετά την χρέωση συνδρομής σου έρχονται.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.300
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το Ιούλιο με SMS. Λογικά σου έρχονται τον μήνα που πέφτει η συνδρομή διότι στους όρους λέει μετά την χρέωση συνδρομής σου έρχονται.
Ομοίως κι εγώ. Κανένα πρόβλημα στην εξαργύρωση τους. Έτσι κι αλλιώς όσοι πρέπει να κάνουν ένα μίνιμουμ αριθμό πτήσεων με την aegean για να διατηρήσουν το στάτους τους, θα τα χρησιμοποιήσουν.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Λοιπόν... Κανόνισα και το καλοκαίρι του 2020 (τρομάρα μου)

Θα πάω να... δροσιστώ στην Ανδαλουσία! Τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου (πάνω κάτω). Ε ναι είμαι μεγάλη μαζόχα το ξέρω αλλά θέλω πάαααρα πολύ να τη δω και δεν έχω άλλη εποχή πολλές μέρες! Πωπω έχω ενθουσιαστεί, έχω ήδη διαβάσει κ δει τόσες φωτό που έχω πωρωθεί λες και θα πάω αύριο :haha:

Θα μείνω κ λίγες μέρες Μαδρίτη στο πηγαινέλα (έχω ξαναπάει). Τι να κάνω, έδινε μίλια η Ισπανία φέτος παιδιά! 12 μέρες σύνολο, διαδρομές με τρένα (δεν οδηγώ) κι ελπίζω να τη βγάλω καθαρή.... Έχω κάνει πολλά τέτοια ταξίδια με τρένα, κυρίως Γαλλία...Στόχος είναι να επισκεφτώ τα κλασικά εικονογραφημένα Σεβίλλη, Κόρδοβα, Γρανάδα και Ρόντα. Βέβαια, όλα -ακόμα και το αν θα γίνει τελικά το ταξίδι- θα εξαρτηθούν από το αν και το πότε θα βρω εισιτήριο για την Αλάμπρα... Οπότε θα πρέπει να περιμένω να δω τη διαθεσιμότητα για να καταλήξω σε ημερομηνίες και σειρά διανυκτερεύσεων κ να κάνω κρατήσεις κλπ και πολύ έχω αγχωθεί.

Να πω την αλήθεια, εγώ είχα μεγαλεπήβολα σχέδια για του χρόνου το καλοκαίρι (ΗΠΑ) κ δεν αποκλείω αν μου τη βαρέσει κ αν βρω τα μίλια που θέλω να τη "κάνω" κατά κει και να ακυρώσω την Ανδαλουσία... Αν και μου αρέσει πολύ η ιδέα της Ισπανίας

Edit: Ωχ μόλις είδα το νούμερο των μηνυμάτων μου που μόλις συμπλήρωσα... Κατάλαβα... άπατο θα πάει το ταξίδι :eek:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.663
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom