Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Δικαιούσαι κανονικά. Κάνε μία αίτηση για προσθήκη των μιλίων μέσω του σαιτ τους.
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
376

andpsy

Member
Μηνύματα
272
Likes
657
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Εχω 4237 μίλια εξαργύρωσης, πως/που μπορώ; να τα χρησιμοποιήσω;
upload_2019-9-13_23-15-52.png
 

andpsy

Member
Μηνύματα
272
Likes
657
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Γράφει ακριβώς στην φωτογραφία που έχεις στείλει!!!!!!
ΟΚ, το εψαξα λιγο παραπάνω στο google και (μαλλον) κατάλαβα πως λειτουργεί! Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου!
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Καλησπέρα σας φίλοι μου. Θα ήθελα λίγο την βοήθειά σας εαν γνωρίζετε...Έκανα ένα λογαριασμό στην σύζηγο για να της περάσω κάποια μίλια από προηγούμενη πτήση που κάναμε και μιας επικείμενης... Δεν μπορώ να βρω πως το κάνω σε καμία από τα 2... Ειδικά με ενδιαφέρει την επικείμενη... Τα εισητήρια έχουν κλειστεί από τον δικό μου λογαριασμό... Από που πρέπει να πάω να προσθέσω τα στοιχεία της ; Πρέπει να μπω στον δικό της και να κάνω αναζήτηση πτήσης ;
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Καλησπέρα σας φίλοι μου. Θα ήθελα λίγο την βοήθειά σας εαν γνωρίζετε...Έκανα ένα λογαριασμό στην σύζηγο για να της περάσω κάποια μίλια από προηγούμενη πτήση που κάναμε και μιας επικείμενης... Δεν μπορώ να βρω πως το κάνω σε καμία από τα 2... Ειδικά με ενδιαφέρει την επικείμενη... Τα εισητήρια έχουν κλειστεί από τον δικό μου λογαριασμό... Από που πρέπει να πάω να προσθέσω τα στοιχεία της ; Πρέπει να μπω στον δικό της και να κάνω αναζήτηση πτήσης ;
Της προηγουμενης αν εχει περασει καιρος δε μπορεις να τα παρεις..οσο για της επικειμενης μου φαινετε μπορεις με τον αριθμο κρατησης να την προσθεσεις στην επιλογη "οι κρατησεις μου" και τα μιλια θα περαστουν αφου γινει η πτηση..ή εστω αν δε το προσθεσεις τωρα,το προσθετεις αφου γυρισετε το ιδιο ειναι τα μιλια θα πιστωθουν
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Της προηγουμενης αν εχει περασει καιρος δε μπορεις να τα παρεις..οσο για της επικειμενης μου φαινετε μπορεις με τον αριθμο κρατησης να την προσθεσεις στην επιλογη "οι κρατησεις μου" και τα μιλια θα περαστουν αφου γινει η πτηση..ή εστω αν δε το προσθεσεις τωρα,το προσθετεις αφου γυρισετε το ιδιο ειναι τα μιλια θα πιστωθουν
Στο site της Aegean λέει ότι για τα νέα μέλη είναι έως 12 μήνες πίσω η αναδρομική δυνατότητα πρόσθεσης των μιλίων για αυτό και το αναζητώ. Στο δικό μου μόνο προφιλ που φαίνεται η επικείμενη κράτηση ακόμα και όταν πάω μέσα στην διαχείριση δεν υπάρχει η δυνατότητα να προσθέσω τα μίλια... Ή τουλάχιστον δεν μπορώ να το εντοπίσω εγώ.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.054
Likes
1.600
Στο site της Aegean λέει ότι για τα νέα μέλη είναι έως 12 μήνες πίσω η αναδρομική δυνατότητα πρόσθεσης των μιλίων για αυτό και το αναζητώ.
Συνδεθείτε στον Miles+Bonus λογαριασμό σας και επιλέξτε απο το μενού στο κάτω μέρος της σελίδας: "Θέλω να κάνω" - "Αίτηση Καταχώρησης Μιλίων".
Ειδικά με ενδιαφέρει την επικείμενη...
Θα μπορέσει να ενημερώσει τα στοιχεία της όταν κάνει check in. Εναλλακτικά, στο counter της Aegean στο αεροδρόμιο, πριν την πτήση.
 
Last edited:

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Κατάφερα το έκανα τελικά την αναδρομική ισχύ από τον 2ο του 2019. Για την επερχόμενη θα δοκιμάσω κατά την διάρκεια του check in. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.724
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom