Το μυαλό μου και μια μπίρα

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Επιτελους η @dim kyr ξεκινησε νεα ιστορια...επανερχομαι σε 5 χρονια περιπου να διαπιστωσω οτι ειναι ακομα ημιτελης :haha::haha::haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Είδα τις φωτο απ'έξω και ενθουσιάστηκα!!Τέλειο! Τρέλα! its amazing ααα!! fantastic ουυυυ!
Θα κάνουμε καινούργιο συκώτι :haha:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
από που ακριβώς το κλείσατε αυτό;;;; ήδη έχω δακρύσει!!! άκου στολές αμίαντου!!!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Last edited by a moderator:

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Δν θα επιτρεψω ανακριβειες περι του τροπου κλεισιματος του Ταζ Μαχαλ της Κωνσταντινουπόλεως. Θα ειμαι σαφης για να δωσω και σε άλλους την χαρά να επισκεφτουν το ως άνω για να βιωσουν και αυτοι μια φορα στη ζωή τους τετοια πολυτελεια. Το σαιτ λοιπον (αν και ειναι για λιγους και εκλεκτους) ονομαζεται Byzantium best resort. Δημιουργια του Ιουστινιανου θαρρω. Ξεχασα να αναφερω οτι οι χωροι λειτουργουν και ως μουσείο (εισοδος 10 σόλιδος). Τρομερο ενδιαφερον παρουσιάζει και το αποχετευτικό. Ζουμε μεγαλεια λέμε....
101_3729.JPG
101_3729.JPG
 

despoina.s

Member
Μηνύματα
42
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Δν θα επιτρεψω ανακριβειες περι του τροπου κλεισιματος του Ταζ Μαχαλ της Κωνσταντινουπόλεως. Θα ειμαι σαφης για να δωσω και σε άλλους την χαρά να επισκεφτουν το ως άνω για να βιωσουν και αυτοι μια φορα στη ζωή τους τετοια πολυτελεια. Το σαιτ λοιπον (αν και ειναι για λιγους και εκλεκτους) ονομαζεται Byzantium best resort. Δημιουργια του Ιουστινιανου θαρρω. Ξεχασα να αναφερω οτι οι χωροι λειτουργουν και ως μουσείο (εισοδος 10 σόλιδος). Τρομερο ενδιαφερον παρουσιάζει και το αποχετευτικό. Ζουμε μεγαλεια λέμε.... View attachment 280918 View attachment 280918
Καλά, είχε κάθισμα και παραπονιέσαι κιόλας;;;
Κάτι σε κλασσική "τούρκικη" τουαλέτα περίμενα... :haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Καλά, είχε κάθισμα και παραπονιέσαι κιόλας;;;
Κάτι σε κλασσική "τούρκικη" τουαλέτα περίμενα... :haha:
Χα χα....Πραγματι, ηταν ενας "μοντερνισμος" που αποσκοπουσε να δωσει έμφαση δια της αντιθεσεως, στο όλο ρετρο στυλ που κυριαρχουσε στους υπολοιπους χωρους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.619
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom