Basketball

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.467
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Ανατροπή σε ότι ξέραμε μέχρι τώρα στον Ολυμπιακό !!!
Η γυναίκα του Σπανούλη έμεινε ξανά έγκυος :eek: κάτι που συνεπάγεται την παρουσία του θρύλου στο τελικο του final4 .... :cool::clap:
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Ανατροπή σε ότι ξέραμε μέχρι τώρα στον Ολυμπιακό !!!
Η γυναίκα του Σπανούλη έμεινε ξανά έγκυος :eek: κάτι που συνεπάγεται την παρουσία του θρύλου στο τελικο του final4 .... :cool::clap:
Τον ρίξαμε τον στοιχηματικό οβολό μας...
Μόνο και μόνο για την προσπάθεια του Σπανούλη να πάει Φ4 με αυτή την ομάδα (και ποιος ξέρει με ποιον coach... ίσως τον ίδιο)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.482
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το ρεπορτάζ της Βιλερμπάν λέει για αρκετούς τραυματίες ενόψει του αγώνα κόντρα στον Παναθηναϊκό και ίσως είναι η ευκαιρία του να πάρει ένα εύκολο διπλό και εμείς ένα καλό στοίχημα. Στο 1,50 η νίκη του Πάο με -4,5 πόντους χάντικαπ.
Πιο συγκεκριμένα ο Τεό Μαλεντόν τραυματίστηκε στο ματς με τη Σολέ και θα μείνει εκτός μέχρι και 2 μήνες, ο Έιντριαν Πέιν ταλαιπωρείται από επιπεφυκίτιδα και δεν προλαβαίνει την αναμέτρηση, ενώ εκτός φαίνεται να είναι και οι Έντουικ Τζάκσον και Σαρλς Καουντί.
Για καουντι και Τζάκσον δε διαβάζω τίποτε ρε παίδες.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ο Καουντί και εγώ νομίζω ότι είναι τραυματίας. Για Τζάκσον ούτε εγώ ξέρω κάτι.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
https://www.mononews.gr/business/ap...HAft0O_SMfc9Aar7bkLCB3_U7Tbok-djMA0ZachAoFDN0

Ουσιαστικά αυτό σημαίνει ότι ο πατέρας Αγγελόπουλος εξακολουθεί και δαχειρίζεται την περιουσία του μέχρι να εκδοθεί η νέα απόφαση του Εφετείου που λογικά θα κάνει τουλάχιστον έναν χρόνο, καθότι πρώτα πρέπει να ορκιστούν οι νεοι πραγματογνωμονες στο Εφετείο, να δινεργησουν τη νεα πραγματογνωμοσύνη, να ορισθεί νέα δικάσιμος και να βγει απόφαση.

Οπότε οι Αγγελόπουλοι, οι οποίοι βέβαια έχουν κερδίσει αλλές σημαντικές δίκες μεχρι τότε δεν θα έχουν αποκαταστήσει την ρευστότητα τους με ο, τι συνεπάγεται αυτό για την ομάδα
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Ο Πεδουλάκης καταβάλει φιλότιμες προσπάθειες για να χάσει ο ΠΑΟ το παιχνίδι.
Ομάδα χωρίς rotation έλιωσε τους Καλάθη, Τόμας, Φριντέτ και Παπαπέτρου, λογικό ήταν να κουραστούν στο τέλος. Τεράστια ευθύνη στον Πεδουλάκη που από το +13 στο τέλος της 3ης περιόδου έχασε και κατέρρευσε στην τελευταία.
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.737
Επειδή σε τρεις ώρες ξυπνάω (αν καταφέρω να κοιμηθώ) για να πάω αεροδρόμιο, δεν έχω χρόνο για κριτική του ματς.
Άφησε τον Καλάθη όλο το 20λεπτο του β ημιχρόνου μέχρι να θολώσει. Πριν το είχε κάνει και με τον Τόμας. Ξέχασε ώρα τον Φριντετ. Ξέχασε ώρα τον Ράις.
Αυτά τα έχουμε ξαναδεί με τον Πεδουλάκη.
Μόνο αυτός δεν βλέπει την καταστροφή να έρχεται.
Αλλά δεν φταίει αυτός. Αυτός τόσο μυαλό έχει.
Αυτοί που τον προσλαμβάνουν φταίνε.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Πολύ κακη ήττα για τον Παναθηναϊκό που μαζί με την ομάδα μου έκαναν την Βιλερμπαν να μοιάζει με Εφες και πάνω.
Η έλλειψη ψηλών βγάζει μάτια. Κακή διαχείριση και από τον Πεδουλακη.
Η Φενέρ δεύτερη σερί ήττα με αρνητικό ρεκόρ επίθεσης.
 
Last edited:

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αυτό το σύστημα που έτρεξε σχεδόν σε όλο το 4ο δεκάλεπτο, με 5 τον...Τόμας στο οποίο ο καθένας έφτανε περπατώντας στο καλάθι, υπήρχε στο...οπλοστάσιο από πριν το παιχνίδι, ή ήταν απόφαση της στιγμής?

Επίσης, αν παρατηρήσετε ξανά την τελευταία φάση, όσο ο Καλάθης πάει προς τα δεξιά, οι υπόλοιποι 4 προσπαθούν να τρέξουν ένα play, μάλλον για να ξεμαρκαριστεί κάποιος για σουτ, αλλά κατά την διάρκεια εκτέλεσης κάποια στιγμή ο Παπαπέτρου κάνει σκριν στον...Τζόνσον και μόνο που δεν τρακάρανε!
Αυτό προς υπεράσπιση του Πεδουλάκη. Δεν νομίζω ότι σχεδίασε ένα απλό iso. Aπλά η εκτέλεση ήταν....κυριολεκτική. Εκτέλεση.

Πραγματικά μου έχουν βγει τα μάτια με το πόσο ΕΚΤΟΣ τόπου και χρόνου είναι ο Τζόνσον. Κάποιες στιγμές δεν μπορούσε καν να τριπλάρει! Εύχομαι να μην μας βγει...Πάβλοβιτς....

Ο Ουόλι χτες ήταν σαφώς βελτιωμένος, και με αυτόν μέσα ας πούμε ότι κάπως οχυρώθηκε η ρακέτα. Ε μετά βγήκε και ξέμεινε στον πάγκο.

Ο Φριντέτ δεν ξέρω αν θα ταιριάξει, αν τελικά θα βοηθήσει, αλλά ρε παιδί μου πώς τα βάζει έτσι? Κάποιος θα έλεγε "σαν να βάζει ένα ποτήρι νερό". :haha::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom