Ρουμανία Ενοικίαση αυτοκινήτου Ρουμανία

lupos

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
ευχαριστώ και παλι. εστειλα μυνημα στην avis με φωτογραφία του διπλωματος μου και περιμενω απαντηση. παντως δεν το βλεπω να ισχυει ετσι ψάχνω σιγα σιγα τα δρομολογια τωνΜΜΜ. Η δ/ση Μεταφορων μου είπε ότι για να αλλάξει το παλιο διπλωμα με κάρτα θελει περιπου 1 μήνα.
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
ευχαριστώ και παλι. εστειλα μυνημα στην avis με φωτογραφία του διπλωματος μου και περιμενω απαντηση. παντως δεν το βλεπω να ισχυει ετσι ψάχνω σιγα σιγα τα δρομολογια τωνΜΜΜ. Η δ/ση Μεταφορων μου είπε ότι για να αλλάξει το παλιο διπλωμα με κάρτα θελει περιπου 1 μήνα.
Tελικά δεν ανέφερες τι σου απάντησε η avis. Πάντως εγώ μιας και θα χρειαστώ για ένα τριήμερο και η hertz εδώ μου είπε για διεθνη κάρτα από ΕΛΠΑ (50€ χαράτσι ρώτησα), έστειλα τη κράτηση μου στη herzt Ρουμανίας και το δίπλωμα μου σε φωτογραφία και ρώτησα και μου είπαν είναι οκ μια χαρά αρκεί να έχω μαζί και τη ταυτότητα μου. Και σε άλλη εταιρεία addcar που έστειλα το ίδιο μου απάντησαν κι αυτοί ότι το δίπλωμα μου είναι οκ δε χρειάζονται κάτι άλλο.
 

Valedinakar

Member
Μηνύματα
8
Likes
11
Καλησπέρα. Εχει επισκεφτεί κανένας το.Βουκουρέστι μεσα Νοέμβρη; τι πρέπει να επισκεφτώ μέσα σε 3 μέρες ; είστε υπερ της ενοικίασης αμαξιού ; Ευχαριστώ πολύ
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Καλησπέρα. Εχει επισκεφτεί κανένας το.Βουκουρέστι μεσα Νοέμβρη; τι πρέπει να επισκεφτώ μέσα σε 3 μέρες ; είστε υπερ της ενοικίασης αμαξιού ; Ευχαριστώ πολύ
για εμενα δεν υπαρχει λογος να νοικιασεις αυτοκινητο για να γυρισεις εντος της πολης
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ευχαριστώ πολυ. Πιο πολυ για το μπρασοβ βασικα σκεφτομουν.
Για το Μπρασόβ αξίζει, γιατί θα γυρίσεις και σε άλλα χωριά οπότε είναι ότι πρέπει! Όπως επίσης, αξίζει να το νοικιάσεις από το Βουκουρέστι και να πάτε με το αμάξι στο Μπρασόβ!
 

Valedinakar

Member
Μηνύματα
8
Likes
11
Για το Μπρασόβ αξίζει, γιατί θα γυρίσεις και σε άλλα χωριά οπότε είναι ότι πρέπει! Όπως επίσης, αξίζει να το νοικιάσεις από το Βουκουρέστι και να πάτε με το αμάξι στο Μπρασόβ!
Ναι αυτο ελεγα κι εγω. Ποσο περιπου κοστιζει η ενοικιαση αμαξιου για 1 ημερα; Ευχαριστώ πολυ
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Είχε γίνει με περίεργο τρόπο! Είχαν δει ότι κοιτούσα για αμάξι και μου έστειλαν εκείνοι και μου έκαναν προσφορά! Κλείσαμε από την KlassWagen και ήταν όλα τέλεια και το αμάξι καινούργιο!
 

Valedinakar

Member
Μηνύματα
8
Likes
11
Είχε γίνει με περίεργο τρόπο! Είχαν δει ότι κοιτούσα για αμάξι και μου έστειλαν εκείνοι και μου έκαναν προσφορά! Κλείσαμε από την KlassWagen και ήταν όλα τέλεια και το αμάξι καινούργιο!
Ευχαριστώ πολυ. Σίγουρα θα μου δημιουργηθούν κι αλλες αποριες οποτε θα ξανα ενοχλησω. Καλο βράδυ
 

Valedinakar

Member
Μηνύματα
8
Likes
11
Για το Μπρασόβ αξίζει, γιατί θα γυρίσεις και σε άλλα χωριά οπότε είναι ότι πρέπει! Όπως επίσης, αξίζει να το νοικιάσεις από το Βουκουρέστι και να πάτε με το αμάξι στο Μπρασόβ!
Μια ερωτηση ακομα. Μεσα Νοέμβρη θα ειναι ασφαλες να οδηγήσουμε για το μπρασοβ και το καστρο του κόμη δρακουλα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom