Βέλγιο Γαλλία Βρυξέλλες-Παρίσι με τρένο... Βοήθεια...

eirinijs

Member
Μηνύματα
95
Likes
8
Υπάρχουν τραίνα από Bruges που κάνουν στάση στο Midi, οπότε δε χρειάζεται να αλλάξεις σταθμό τραίνου. Μπορείς μάλιστα να κλείσεις κι εννιαίο εισιτήριο.
Ευχαρισυω πολυ! Απο που να κλεισω; βασικα εχω βρει με την izy πολυ φτηνα για βρυξελλες παρισι αλλα φευγει απο midi και το αλλο που εχω βρει μπριζ βρυξελλες παει central! :mad:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.201
Ευχαρισυω πολυ! Απο που να κλεισω; βασικα εχω βρει με την izy πολυ φτηνα για βρυξελλες παρισι αλλα φευγει απο midi και το αλλο που εχω βρει μπριζ βρυξελλες παει central! :mad:
Υπάρχει και τρένο από Μπρύζ που πάει Midi.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.201
Δεν βολευει η ωρα... θελω πρωι κ εχει μεσημερι... ειναι μακρια το midi απο central ? Δηλαδη δεν αξιζει η ταλαιπωρια;
Δεν ξέρω τι ημερομηνία θέλεις αλλά σε τυχαίες ημερομηνίες βλέπω και πρωϊνά τρένα για Midi.
 

eirinijs

Member
Μηνύματα
95
Likes
8
Δεν ξέρω τι ημερομηνία θέλεις αλλά σε τυχαίες ημερομηνίες βλέπω και πρωϊνά τρένα για Midi.
18-11 οσο πιο πρωι... εχω βρει με την izy 38 ευρω τα 2 ατομα βρυξελλες μιντι προς παρισι.. 8 30 το πρωι.. κ εχω κολλησει στο μπριζ βρυξελλες!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.201
18-11 οσο πιο πρωι... εχω βρει με την izy 38 ευρω τα 2 ατομα βρυξελλες μιντι προς παρισι.. 8 30 το πρωι.. κ εχω κολλησει στο μπριζ βρυξελλες!
Κοιτάς στην σελίδα των Βελγικών τρένων;Έχει στις 6.30 που φθάνει midi στις 7.30.Και μετά στις 7.00 που φθάνει 8.00.
 
Μηνύματα
35
Likes
16
Καλησπέρα σας,

Σχετικά με το φθηνό τρένο της izy που εκτελεί Βρυξέλες - Παρίσι και επιστροφή, γνωρίζει κανείς αν εκτελεί δρομολόγια και τον Μάιο;
Γιατί δεν μπορώ να βρω τρόπο να επικοινωνήσω με την εταιρία και στην σελίδα αναφέρουν δρομολόγια (μέρες και ώρες μεχρι 4 Απριλίου).

Ευχαριστώ πολύ
 
Μηνύματα
16
Likes
2
Μηπως επισης γνωριζει κανεις γοα οικονομικο εισητηριο τρενου απο παρισι βρυξελλες το αφησα τελευταια στιγμη και βρισκω κατι πανακριβα

Ευχαριστω για την βοηθεια
 
Last edited by a moderator:

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Μηπως επισης γνωριζει κανεις γοα οικονομικο εισητηριο τρενου απο παρισι βρυξελλες το αφησα τελευταια στιγμη και βρισκω κατι πανακριβα

Ευχαριστω για την βοηθεια
Το THALYS στα 100 ευρω και στα 54 κάποια πιο αργά τρενα.. γιατι δεν πας με λεωφορειο (Flixibus) που στις 5/1 ειναι στα 15 ευρω και στις 6/1 στα 10;;
Untitled.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.800
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom