Κουκλάκια και Μπλουζάκια Travelstories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έτοιμα τα μπλουζάκια και κουκλάκια Travelstories :xalara:

Ψωνίζετε από εδώ: https://shop.spreadshirt.co.uk/travelstories/

Το κατάστημα που τα φτιάχνει και τα στέλνει βρίσκεται στην Αγγλία οπότε έχετέ το υπόψη σας για χρόνους αποστολής κλπ.

Ο βασικός λόγος που τα έφτιαξα είναι για τα κουκλάκια, τα οποία ελπίζω να παίρνετε μαζί σας στα ταξίδια σας και να φωτογραφίζετε, οπότε να έχουμε φωτογραφίες από το κουκλάκι του Travelstories που ταξιδεύει σε ολόκληρο τον κόσμο. :D


ts_teddy.jpg


Επειδή το "μαγαζί" μας είναι καινούριο, η εταιρεία που φτιάχνει τα προϊόντα μας δίνει έκπτωση 15% για τις πρώτες δύο εβδομάδες - θα δείτε πάνω πάνω στο σάιτ ένα κουμπί "redeem" για να πάρετε την έκπτωση. Εκτός από τα κουκλάκια και τα μπλουζάκια, υπάρχουν και κάτι ταξιδιωτικές τσάντες κλπ, αλλά το μαγαζί έχει πάρα πολλά διαθέσιμα προϊόντα που δεν έχω συμπεριλάβει - οπότε αν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο που θέλετε γράψτε το εδώ και θα το προσθέσω.

Επίσης, υπάρχει η σκέψη να προστεθούν και άλλα σχέδια που δε θα έχουν μόνο το σήμα του Travelstories, αλλά κάποια ταξιδιωτικά quotes, που νομίζω ότι θα έχουν ενδιαφέρον.

https://shop.spreadshirt.co.uk/travelstories/
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλημέρα! Επιτέλους..Ήμουν έτοιμος να κάνω αγορά το αρκουδάκι..Αλλά μήπως είναι λίγο ακριβή η τιμή του ? Μαζί με τα μεταφορικά βγαίνει 21 ΕΥΡΩ!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.271
Καλημέρα! Επιτέλους..Ήμουν έτοιμος να κάνω αγορά το αρκουδάκι..Αλλά μήπως είναι λίγο ακριβή η τιμή του ? Μαζί με τα μεταφορικά βγαίνει 21 ΕΥΡΩ!
Με το -15% είναι αυτή η τιμή;΄Ισως μια εξήγηση είναι ότι το κατάστημα είναι στην Αγγλία και το κόστος είναι σε Λίρες.Και η Λίρα είναι αρκετά χαμηλά τώρα.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Με το -15% είναι αυτή η τιμή;΄Ισως μια εξήγηση είναι ότι το κατάστημα είναι στην Αγγλία και το κόστος είναι σε Λίρες.Και η Λίρα είναι αρκετά χαμηλά τώρα.
Ναι με την έκπτωση βγαίνει το τελικό κόστος! Κοίτα το αρκούδι κοστίζει ούτε 3 ΕΥΡΩ βάλε και το T-Shirt άντε να βγει και ένα μικρο κέρδος δεν λέω, αλλά 21 είναι πολλά! Εξαλλου όσο ποιο προσιτή είναι η τιμή τόσο περισσότερες αγορές θα έχει = μεγαλύτερη διαφήμιση στα ταξίδια για το φορουμ!

Ας πούμε εγώ κολλάω και δεν το παίρνω στην συγκεκριμένη τιμή, για το επόμενο ταξίδι!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Να ξεκαθαρίσω ότι οι τιμές, φτηνές ή ακριβές είναι αυτές που βγάζει το μαγαζί, δε τις ορίζω εγώ.

Έκανα προσπάθειες να βρω άλλες τέτοιες εταιρείες που να έχουν καλύτερες τιμές αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις οι διαφορές ήταν μικρές και αυτή η εταιρεία ήταν η μόνη που είχε κουκλάκια.

Υπήρχε μια έξτρα επιλογή να μη χρεώνει το "σχέδιο" την οποία άνοιξα τώρα (και καλά το κέρδος του δημιουργού που εμάς δε μας ενδιαφέρει), για δείτε νομίζω ότι μειώθηκαν οι τιμές λίγο.

Edit: στην τελική αυτό το έκανα γιατί νομίζω η φάση με το κουκλάκι θα έχει πολύ χαβαλε για όλους - όχι για να βγει κέρδος. Αν κάποιος μπορεί να μου βρει κάποια εταιρεία να το κάνει φτηνότερα τότε ευχαρίστως να το κοιτάξω.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Να ξεκαθαρίσω ότι οι τιμές, φτηνές ή ακριβές είναι αυτές που βγάζει το μαγαζί, δε τις ορίζω εγώ.

Έκανα προσπάθειες να βρω άλλες τέτοιες εταιρείες που να έχουν καλύτερες τιμές αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις οι διαφορές ήταν μικρές και αυτή η εταιρεία ήταν η μόνη που είχε κουκλάκια.

Υπήρχε μια έξτρα επιλογή να μη χρεώνει το "σχέδιο" την οποία άνοιξα τώρα (και καλά το κέρδος του δημιουργού που εμάς δε μας ενδιαφέρει), για δείτε νομίζω ότι μειώθηκαν οι τιμές λίγο.

Edit: στην τελική αυτό το έκανα γιατί νομίζω η φάση με το κουκλάκι θα έχει πολύ χαβαλε για όλους - όχι για να βγει κέρδος. Αν κάποιος μπορεί να μου βρει κάποια εταιρεία να το κάνει φτηνότερα τότε ευχαρίστως να το κοιτάξω.
Σ' ευχαριστούμε για την άμεση ανταπόκριση σε αυτό! Πράγματι η ιδέα με το αρκούδι είναι πάρα πολύ καλή!
Το να μπορεί να βγάλει και το φορουμ ένα μικρο κέρδος από αυτό, δεν είναι κακό, ίσα ίσα είναι το λιγότερο που μπορουμε να κάνουμε!

Με την αλλαγή που έκανες τελική τιμή: 18,16 EURO
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σ' ευχαριστούμε για την άμεση ανταπόκριση σε αυτό! Πράγματι η ιδέα με το αρκούδι είναι πάρα πολύ καλή!
Το να μπορεί να βγάλει και το φορουμ ένα μικρο κέρδος από αυτό, δεν είναι κακό, ίσα ίσα είναι το λιγότερο που μπορουμε να κάνουμε!

Με την αλλαγή που έκανες τελική τιμή: 18,16 EURO
Μηδέν κέρδος βγάζει το φόρουμ από αυτό, το ξεκαθαρίζω για να μην υπάρχει μπέρδεμα.

Άρα τώρα μειώθηκε η τιμή 3€ περίπου;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.875
Likes
14.374
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ξετρελάθηκα με το μπεζ φούτερ. Ελπίζω να προλάβει να έρθει μέχρι το ταξίδι μου το Δεκέμβριο και να σας εξασφαλίσω σελφι! Η ποιότητα φαίνεται πολύ καλή πάντως.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μου ήρθε ειδοποίηση ότι έγιναν ήδη 2 παραγγελίες, μία από Αγγλία και μία από Ελλάδα, όποιοι και αν είστε ελπίζω να τα ευχαριστηθείτε και να μας γράψετε τις εντυπώσεις σας μόλις έρθουν :)

upload_2019-10-17_10-14-52.png
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.740
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom