Fantasy Euroleague 2019-2020

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.399
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Αυτό μπήκα να στείλω.. απέναντι σε Ταβάρες/Μίκι .. και φυσικά τον είχα αλλάξει :mad:, πάλι καλά μας ξανακουβάλησε Ντε Κολό.
Ντε Κολό είναι εγγύηση. Παικτάρα από τις λίγες
30άρια ranking σε κάθε αγωνιστική. Στην βασική μου ομάδα στο πρωτάθλημα του forum τον έβγαλα για τον Μίσιτς γιατί δεν με έπαιρνε το budget

Υ.Γ. Αυτός ο DeShaun Thomas του ΠΑΟ αν δεν αλλάξει κάτι στο 2ο ημίχρονο μας έσκισε. Και τον έβαλα στη θέση του Punter
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.399
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Ξέρει κανείς πως μπορώ να αφαιρέσω τη 2η από τις ομάδες μου ? Κατά λάθος έβαλα και την 2η ομάδα μου στη λίγκα και δεν μπορώ να την αφαιρέσω. Λογικά θα μπορεί όποιος έφτιαξε τη λίγκα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.615
Likes
50.260
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ξέρει κανείς πως μπορώ να αφαιρέσω τη 2η από τις ομάδες μου ? Κατά λάθος έβαλα και την 2η ομάδα μου στη λίγκα και δεν μπορώ να την αφαιρέσω. Λογικά θα μπορεί όποιος έφτιαξε τη λίγκα.
E άστη μωρέ, δεν πειράζει.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.615
Likes
50.260
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ξέρει κανείς πως μπορώ να αφαιρέσω τη 2η από τις ομάδες μου ? Κατά λάθος έβαλα και την 2η ομάδα μου στη λίγκα και δεν μπορώ να την αφαιρέσω. Λογικά θα μπορεί όποιος έφτιαξε τη λίγκα.
E άστη μωρέ, δεν πειράζει.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.615
Likes
50.260
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ξέρει κανείς πως μπορώ να αφαιρέσω τη 2η από τις ομάδες μου ? Κατά λάθος έβαλα και την 2η ομάδα μου στη λίγκα και δεν μπορώ να την αφαιρέσω. Λογικά θα μπορεί όποιος έφτιαξε τη λίγκα.
E άστη μωρέ, δεν πειράζει.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.615
Likes
50.260
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Άστη τρεις φορές βασικά...
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.639
ε αστη λεμε..... παντως αμα θες στη σβηνω... αρκει να μου πεις ποια ειναι μη σβησω την καλη....
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Κάποτε ήταν μια λίγκα στο φάντασι. Ένας πήρε Ντε Κολό για αρχηγό. Τέλος.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.615
Likes
50.260
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κάποτε ήταν μια λίγκα στο φάντασι. Ένας πήρε Ντε Κολό για αρχηγό. Τέλος.
Χαχα μικρές είναι οι διαφορές, δεν έχει ξεφύγει κανεις σημαντικά. Πιο πολλή σημασία έχει τώρα το ποιος μαζεύει μπάτζετ, παρά πόντους και δεν πάνε μαζί αυτά στις πρώτες αγωνιστικές.

Σε ομάδες εκτός της Λίγκας, έχω μια στη θέση 3400 περίπου. Στόχος φέτος είναι να τερμάτισω μέσα στις πρώτες 1500-2000. Για να δούμε...

Ο Κουφός ξέρουμε πότε επανέρχεται;
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Έλα μου ντε. Θα παίξει σημαντικό ρόλο για να δούμε τι θα κάνουμε και με τον Μπολομπόι τώρα που ανέβασε κάπως την τιμή του.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.575
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom