Alpha bank bonus

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.825
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Επειδή ψάχνω για καλοκαίρι για Τορόντο και βρίσκω μόνο επιστροφή με ποια εταιρεία έκλεισες και πόσο σου βγήκαν οι φόροι αν επιτρέπεται;
Για καλοκαίρι, προφανώς και είναι χαμηλότατες οι διαθεσιμότητες.
Mix Τurkish Airlines και Air Canada έκλεισα. Οι φόροι της Air Canada στην επιστροφή που έχω πρόχειρη τώρα είναι € 37,07, της Turkish στο πήγαινε είναι παραπάνω, κοντά στα €100 (αλλά προσγειώνομαι USA, όχι Καναδά).
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
εγω παντως πηγα και πηρα το κινητο απο κωτσοβολο αεροδρομιου κυριακη που ειχε πενταπλασιους ποντους.
40000+15000(8*5 ποντοι)
δεν με χαλασε:D:D
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.758
εγω παντως πηγα και πηρα το κινητο απο κωτσοβολο αεροδρομιου κυριακη που ειχε πενταπλασιους ποντους.
40000+15000(8*5 ποντοι)
δεν με χαλασε:D:D
Απο σαμπουαν πως πας? 20πλασιοι ποντοι για καθε ευρω στον Hondo μεχρι 3 Νοεμβρη.
Μετα την καταβαραθρωση των προθεσμιακων, ειναι προφανες οτι δεν θα αφησει φραγκο στους λογαριασμους μας...
 
Last edited:

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Καλησπέρα! Επειδή σκέφτομαι να ανοίξω λογαριασμό και εγώ για να μαζεύω τους πόντους, έχω μια απορία!

Αν για παράδειγμα από τις καθημερινές αγορές μου έχω μαζέψει 10.000 Bonus, για να τα εξαργυρώσω σε μίλια απλά πάω εδώ: https://www.alpha.gr/el/idiotes/bonus/megaloi-sunergates/aegean και τα βάζω στην επιλογή που θέλω η υπάρχει και άλλος τρόπος ;
Μπορείς εναλλακτικά να μεταφέρεις τους πόντους σου ως μίλια στον λογαριασμό miles & bonus και να τα χειριστείς από εκεί, είναι συμφερότερο.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Απο σαμπουαν πως πας? 20πλασιοι ποντοι για καθε ευρω στον Hondo μεχρι 3 Νοεμβρη.
Μετα την καταβαραθρωση των προθεσμιακων, ειναι προφανες οτι δεν θα αφησει φραγκο στους λογαριασμους μας...
Εγώ λέω να πάρεις και κανέναν αφυγραντήρα... Ε στην Ελλάδα είσαι, λίγη υγρασία παραπάνω την έχει... Άσε που για να ξοδέψεις τα σαμπουάν, θα κάνεις και συχνά ντουζάκι, μην πάθεις και τίποτα...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.758
Εγώ λέω να πάρεις και κανέναν αφυγραντήρα... Ε στην Ελλάδα είσαι, λίγη υγρασία παραπάνω την έχει... Άσε που για να ξοδέψεις τα σαμπουάν, θα κάνεις και συχνά ντουζάκι, μην πάθεις και τίποτα...
Σταφιδιασμενη απο την αφυγρανση και με αψογο μακιγιαζ στο ταξιδι με μιλια ειναι το προτυπο ομορφιας της Alpha αυτη την περιοδο...
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
αφυγραντηρα εχω ηδη.
ασε με απο σαμπουαν εχω γκωσει. :haha: θα παω για ταμπον και σερβιετες
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Απο σαμπουαν πως πας? 20πλασιοι ποντοι για καθε ευρω στον Hondo μεχρι 3 Νοεμβρη.
Μετα την καταβαραθρωση των προθεσμιακων, ειναι προφανες οτι δεν θα αφησει φραγκο στους λογαριασμους μας...
Για μας τους επαρχιώτες ισχύει και για online αγορές;
 

x7777

Member
Μηνύματα
872
Likes
3.399
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Στις 26/10 που εχει x2 bonus στα hondos μεσω app θα γινει x40 ? Δηλαδη οι προσφορες ειναι συνδυαστικες ;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Δηλαδή, για να καταλάβω: Πηγαίνω στον Hondos, ξοδεύω 500 ευρώ, γεμίζω ένα κοντέινερ σαμπουάν και σερβιέτες και παίρνω 10.000 πόντους/μίλια, που αντιστοιχούν π.χ. σ'ένα εισιτήριο μετ'επιστροφής Αθήνα-Θεσσαλονίκη, για το οποίο πρέπει να πληρώσω και κανένα πενηντάρι για φόρους. Σωστά;
 
Μηνύματα
619
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Ή πήγαινε έλα για Kάιρο που κοστίζουν πολύ παραπάνω..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.557
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom