Fantasy Euroleague 2019-2020

AERAS

Member
Μηνύματα
757
Likes
1.113
Τον jekiry στο 1.8 τον πουλάμε? Ή θα κάνει κ άλλα καλά παιχνίδια? Φαίνεται κάπου πόσο είχε στην αρχή?
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Κοίτα. Η τιμή του θα ανέβει σχεδόν σίγουρα. Τώρα τι παιχνίδια θα κάνει άγνωστο. Η τιμή δεν νομίζω να φαίνεται κάπου. Άλλη μια βλακεία που κάνανε φέτος. Μέχρι πέρσι μπορούσες να δεις πόσα έχει χάσει ο παίχτης από την αρχή, πόσα από αγώνα σε αγώνα. Τώρα...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τον jekiry στο 1.8 τον πουλάμε? Ή θα κάνει κ άλλα καλά παιχνίδια? Φαίνεται κάπου πόσο είχε στην αρχή?
Τουλάχιστον Για Ένα ματς ακόμη τον κρατάμε, θα πάρει λογικά ένα 15%, που δίνει 270 χιλιάρικα, υπερχρησιμα για τη συνέχεια.
 

tkaramp

Member
Μηνύματα
160
Likes
1.205
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Υπάρχουν πουθενά πιθανές 12αδες για τα παιχνίδι σήμερα αύριο?
 

x7777

Member
Μηνύματα
871
Likes
3.390
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Αυτό με το fantasy που οι τραυματισμοί βγαίνουν τελευταία στιγμή μας έχει σκίσει. Πάλι o Dunston έξω ενώ χθες βράδυ τον είχε κανονικά. Και έχουμε ξεκινήσει πολύ δυνατά με δίδυμο Καλάθη (αρχηγό)-Παπαπετρου. Χάνουμε σε κάθε αγωνιστική 20 πόντους με τους τραυματίες.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
757
Likes
1.113
Αυτό με το fantasy που οι τραυματισμοί βγαίνουν τελευταία στιγμή μας έχει σκίσει. Πάλι o Dunston έξω ενώ χθες βράδυ τον είχε κανονικά. Και έχουμε ξεκινήσει πολύ δυνατά με δίδυμο Καλάθη (αρχηγό)-Παπαπετρου. Χάνουμε σε κάθε αγωνιστική 20 πόντους με τους τραυματίες.
σε ποιο site ενημερώνεστε για θέματα τραυματισμών? Στο euroleague.net εγώ αλλά όντως αρκετές απουσίες μου έχουν ξεφύγει..Για παο και οσφπ οκ γνωρίζουμε τα νέα τους αλλά για τις υπόλοιπες ομάδες?
Γενικά αλλαγές εκτός από θέματα τραυματισμών κάνετε κάθε αγωνιστική?
 

x7777

Member
Μηνύματα
871
Likes
3.390
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
σε ποιο site ενημερώνεστε για θέματα τραυματισμών? Στο euroleague.net εγώ αλλά όντως αρκετές απουσίες μου έχουν ξεφύγει..Για παο και οσφπ οκ γνωρίζουμε τα νέα τους αλλά για τις υπόλοιπες ομάδες?
Γενικά αλλαγές εκτός από θέματα τραυματισμών κάνετε κάθε αγωνιστική?
Και εγω απο το site της euroleague
Αλλαγες κανω με βαση τη διαισθηση για το ποιος θα παιξει καλα σε καθε αγωνιστικη. Πχ τωρα πρωτη φορα πηρα Παπαπετρου που πηγε πολυ καλα χθες.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μια από τις ομάδες μου... 73η σε σύνολο 55.000 ομάδων
Screenshot_20191129-180755_Chrome.jpg
Screenshot_20191129-180745_Chrome.jpg
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
232
Likes
1.638
Εγώ πάντως σήμερα με την φοβερή εφαρμογή της Euroleague, έχασα τζάμπα 58 πόντους... Σωζω τον Larkin σαν αρχηγό... Και τον mirotic ως υπαρχηγο, και μου βαζει άλλους παίκτες της 8αδας ως αρχηγούς όταν ξεκίνησαν τα ματς.... Τεσπα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom