Alpha bank bonus

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ειναι μονο για Κωτσοβολο αεροδρομιου αν θυμαμαι καλα
Μπορώ να αγοράσω ονλαιν και να ζητήσω επισταμένως να είναι απόντος υποκατάστημα του αεροδρομίου δηλαδή;;

:shock:
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.404
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Μπορώ να αγοράσω ονλαιν και να ζητήσω επισταμένως να είναι απόντος υποκατάστημα του αεροδρομίου δηλαδή;;
Νομιζω (χωρις να ειμαι σιγουρος) οτι πρεπει να γινει η αγορα απο το καταστημα αεροδρομιου οχι ονλαιν
Και τωρα που μπηκα να το δω δεν το βρισκω. Μαλλον τελειωσε η προσφορα
 

MerNion

Member
Μηνύματα
62
Likes
33
Ηταν ΜΟΝΟ για αγορες απο το φυσικο καταστημα του Ελ. Βενιζελος για ολες τις Κυριακες του Οκτωβριου, γι αυτο πλεον δεν ισχυει (σημερα ηταν η τελευταια Κυριακη)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Mια έρώτηση προς όλους...Ο Κοτσώβολος σε συγκεκριμένη μάρκα αφυγραντήρα δίνει 20000 bonus πόντους , έχει πάρει κανένας ??
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ξέρει καποιος πως μπορώ να μεταφέρω Bonus πόντους από την κάρτα κάποιου άλλου στον δικό μου λογαριασμό ; Διάβασα ότι γίνεται αλλά δεν βλέπω το πως!
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Ξέρει καποιος πως μπορώ να μεταφέρω Bonus πόντους από την κάρτα κάποιου άλλου στον δικό μου λογαριασμό ; Διάβασα ότι γίνεται αλλά δεν βλέπω το πως!
Γίνετε μέσω Web banking, η και τηλεφωνικά (παίρνει τηλέφωνο ο κάτοχος της κάρτας των πόντων προ μεταφορα)
 

jimkGR

Member
Μηνύματα
58
Likes
96
Τους τελευταίους μήνες στο τέλος του μήνα δεν μου τραβάει όλους τους πόντους από τον λογαριασμό η Aegean. Αυτοί οι πόντοι (3000) από ό,τι βλέπω πρέπει να είναι δώρο (?) από την πρώτη αγορά με μιά χρεωστική της Alpha. Η Aegean τραβάει μόνο τους πόντους από την πιστωτική της και όχι όλου του λογαριασμού;

Αν ναι, αν στείλω αυτούς του πόντους σε κάποιον άλλον, και αυτός τους στείλει στην aegean πιστωτικη τότε λέτε να τους τραβήξει μετά; Αξίξει να το προσπαθήσω;
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Τους τελευταίους μήνες στο τέλος του μήνα δεν μου τραβάει όλους τους πόντους από τον λογαριασμό η Aegean. Αυτοί οι πόντοι (3000) από ό,τι βλέπω πρέπει να είναι δώρο (?) από την πρώτη αγορά με μιά χρεωστική της Alpha. Η Aegean τραβάει μόνο τους πόντους από την πιστωτική της και όχι όλου του λογαριασμού;

Αν ναι, αν στείλω αυτούς του πόντους σε κάποιον άλλον, και αυτός τους στείλει στην aegean πιστωτικη τότε λέτε να τους τραβήξει μετά; Αξίξει να το προσπαθήσω;
Δεν χρειάζεται απλά παίρνεις τηλέφωνο στην Aegean και τους μετατρέπεις σε μιλιά
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom