About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Δε θα είχε πλάκα να κερδίσει ο Ολυμπιακός τον ΠΑΟΚ στο Καραϊσκάκη με πέναλτι στις καθυστερήσεις των καθυστερήσεων με var;:icon_evil:
Σατανικο;:haha:
Αφού το VAR είναι του Βαγγέλα!!!!Και στο 101 το γκόλ.Και τους διαιτητές ο γυιός του Σάββα.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
τι λειτουργεί το VAR στο Καραϊσκάκη;;; απο πότε;;
Να γιατί πρεπει να έχεις το VAR σε πλήρη λειτουργία, για να έχεις την απόλαυση που είχε ο ΠΑΟΚ χθες..
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εχουμε παιξει και χειροτερα ειναι η αληθεια μπας και ισοφαρισετε....Σε ενα ματς που στο 0-0 του πρωτου ημιχρονου με τριλεπτη διακοπη δε δειχνει καθυστερησεις ενω με το 1-0 του δευτερου ημιχρονου παιξαμε ολοκληρο ημιχρονο παρατασης, μετα απο τον φοβερο πρωτο αγωνα με Καλογεροπουλο που βγαζει σμτον Στοχ με κοκκινη στο 40 λεπτο.
79A6FFBA-F0D2-4770-84C9-1DA6AB8A5985.jpeg

Καθαρο πεναλντι με Var για την βλακεια του Κουρμπελη εχθες που εγινε στο 95:28 το εδωσε με το VAR στο 98 ασχοληθηκε με τον Δωνη ως το 100 και το βαρεσαμε μετα.Σορρυ κι ολας που τα 50 δευτερα που εσπρωχνε ο Διουδης τον πεσμενο Ινσουα μεσα στο χορταρι η που δεν εκτελουσε το αουτ ειπε να τα κρατησει ο ξενος διαιτητης.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Καθαρο πεναλντι με Var για την βλακεια του Κουρμπελη εχθες που εγινε στο 95:28 το εδωσε με το VAR στο 98 ασχοληθηκε με τον Δωνη ως το 100 και το βαρεσαμε μετα.Σορρυ κι ολας που τα 50 δευτερα που εσπρωχνε ο Διουδης τον πεσμενο Ινσουα μεσα στο χορταρι η που δεν εκτελουσε το αουτ ειπε να τα κρατησει ο ξενος διαιτητης.
Άντε και συμφωνώ σε όλα. Αν στο Φάληρο δώσει 4 λεπτά καθυστέρηση και στο 94,30 ο Ματιε γκρεμίσει ανόητα τον Γκερερο. Πάμε στο var και δώσει πέναλτι και σκοράρει ο Βαλμπουενα στο 101 και νικησει ο Ολυμπιακός. εν τω μεταξυ στις καθυστερξησεις επισης εχει παρει κιτρινη ο Ζιφκοβιτς για καθυστέρησης. Τι θα λες τα ιδια; Δε νομίζω. Τα σπορ του βορρά θα λένε για όργια και ο κόκκινος πρωταθλητής για τον απόλυτο χρονόμετρο και την βλακεία του Μαυος.
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Άντε και συμφωνώ σε όλα. Αν στο Φάληρο δώσει 4 λεπτά καθυστέρηση και στο 94,30 ο Ματιε γκρεμίσει ανόητα τον Γκερερο. Πάμε στο var και δώσει πέναλτι και σκοράρει ο Βαλμπουενα στο 101 και νικησει ο Ολυμπιακός. εν τω μεταξυ στις καθυστερξησεις επισης εχει παρει κιτρινη ο Ζιφκοβιτς για καθυστέρησης. Τι θα λες τα ιδια; Δε νομίζω. Τα σπορ του βορρά θα λένε για όργια και ο κόκκινος πρωταθλητής για τον απόλυτο χρονόμετρο και την βλακεία του Μαυος.
Τα σπορ του Βορρα ευτυχως δεν υπαρχουν πια.Αν ο Ζιβκοβιτς κανει καραγκιοζιλικια και γινει καθαρο πεναλντι τι θα πω εγω οτι ενας ξενος διαιτητης και η τεχνολογια εχουν αδικο; Δεν μπορεις να διαφωνησεις γιατι το Σαββατο το βραδυ ηθελες αλλο ενα λεπτο μηπως και παρεις την Ξανθη.Δε θα σε ενοιαζε αν σκοραρες στις καθυστερησεις των καθυστερησεων.
Περυσι που ημουν πτωμα και κερδιζα 0-1 δε θυμαμαι κανεναν Πασχαλακη να κοροιδευει για ενα λεπτο...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Καλά είναι σίγουρο ότι άλλο θα λες αλλά δεν πειράζει.
Για αυτό που γκρινιάζει ο ΠΑΟ είναι για τα πέντε λεπτά σε ένα ματς που είχε 4 αλλαγές στα 2 λεπτά και έναν μικροτραυνατισμο στο 51. Καμία χρήση var καμία κίτρινη για καθυστέρηση. Τα ίδια είπε ο Βαρουχας. Αλλά είπαμε όταν ευνοείται ο ΠΑΟΚ όλα καλά όταν ευνοείται ο Ολυμπιακός έγκλημα συμμορία κλπ.
Αυτά και τέλος από εμένα. Μια πλάκα ξεκίνησα
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Καλά είναι σίγουρο ότι άλλο θα λες αλλά δεν πειράζει.
Για αυτό που γκρινιάζει ο ΠΑΟ είναι για τα πέντε λεπτά σε ένα ματς που είχε 4 αλλαγές στα 2 λεπτά και έναν μικροτραυνατισμο στο 51. Καμία χρήση var καμία κίτρινη για καθυστέρηση. Τα ίδια είπε ο Βαρουχας. Αλλά είπαμε όταν ευνοείται ο ΠΑΟΚ όλα καλά όταν ευνοείται ο Ολυμπιακός έγκλημα συμμορία κλπ.
Αυτά και τέλος από εμένα. Μια πλάκα ξεκίνησα
Το οτι μου βάζεις τον Βαρούχα στην κουβέντα την κλείνει απο μόνη της. Ο ΠΑΟ δεν ξέρει γιατί γκρινιάζει. Γκρινιάζει για ένα φάουλ στον Περέα που λένε ότι έγινε στο 94 αλλα τελικά έγινε στο 88. Γκρινιάζουν για τις καθυστερήσεις στις καθυστερήσεις, γκρινιάζουν για τα 5 λεπτά που έδειξε ξένος διαιτητής χωρίς την απειλή άσπρων polo, καμένων φούρνων, τραμπουκισμών καραπαπά για να μην δει το var στον Μπαράλες.
Η πλάκα ξεκινάει μόλις τελειώσει το Λεβαδειακός-Ολυμπιακός...
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.732
Δε θα είχε πλάκα να κερδίσει ο Ολυμπιακός τον ΠΑΟΚ στο Καραϊσκάκη με πέναλτι στις καθυστερήσεις των καθυστερήσεων με var;:icon_evil:
Σατανικο;:haha:
Δεν είμαι ούτε Ολυμπιακός, ούτε ΠΑΟ, ούτε ΑΕΚ, ούτε ΠΑΟΚ. Γενικά δεν είμαι ποδοσφαιρόφιλος, αλλά μπασκετόφιλος. Και είμαι με ένδοξη μικρή ομάδα. Σε παρακμή αυτή την περίοδο, αλλά θα σηκώσουμε γρήγορα κεφάλι.
Όμως σχετικά με το ποδόσφαιρο θέλω να επισημάνω ότι τα τελευταία χρόνια ευνοείται σκανδαλωδώς ο ΠΑΟΚ, όπως τα προηγούμενα χρόνια ο Ολυμπιακός και πολύ παλαιότερα ο Παναθηναϊκός.
Αν δεν τελειώσει η παράγκα, εγώ δεν ασχολούμαι με αυτό που ονομάζεται ελληνικό ποδόσφαιρο.
Για το λόγο αυτό έκοψα και NOVA και έχω πάρει το Euroleague pass, για να βλέπω μπάσκετ. Αν θέλω να δω ποδόσφαιρο βλέπω αγγλικό και κυρίως CL.
Γνωρίζω ότι σας στενοχώρησα όλους. Όμως αυτή είναι η αλήθεια.
 
Last edited:

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Δεν είμαι ούτε Ολυμπιακός, ούτε ΠΑΟ, ούτε ΑΕΚ, ούτε ΠΑΟΚ. Γενικά δεν είμαι ποδοσφαιρόφιλος, αλλά μπασκετόφιλος. Και είμαι με ένδοξη μικρή ομάδα. Σε παρακμή αυτή την περίοδο, αλλά θα σηκώσουμε γρήγορα κεφάλι.
Όμως σχετικά με το ποδόσφαιρο θέλω να επισημάνω ότι τα τελευταία χρόνια ευνοείται σκανδαλωδώς ο ΠΑΟΚ, όπως τα προηγούμενα χρόνια ο Ολυμπιακός και πολύ παλαιότερα ο Παναθηναϊκός.
Αν δεν τελειώσει η παράγκα, εγώ δεν ασχολούμαι με αυτό που ονομάζεται ελληνικό ποδόσφαιρο.
Για το λόγο αυτό έκοψα και NOVA και έχω πάρει το Euroleague pass, για να βλέπω μπάσκετ. Αν θέλω να δω ποδόσφαιρο βλέπω αγγλικό και κυρίως CL.
Γνωρίζω ότι σας στενοχώρησα όλους. Όμως αυτή είναι η αλήθεια.

Για πες πως ευνοούμαστε σκανδαλωδώς και ισότιμα με τους άλλους 2 που αναφέρεις;; Έχουμε και οπαδικά γυαλιά βλέπεις..
Στα υπόλοιπα συμφωνώ για παράγκα .. και γω Αγγλικό κυρίως Ισπανικό αντε και λίγο Γερμανικό..

Επίσης παρα το γεγονός ότι έχω σιχαθεί και λέω δεν θα ξανασχοληθώ με ποδόσφαιρο εν τούτοις δεν μπορώ πάντα κάποιο αγώνα θα δω, αν δεν με πάρει ο ύπνος. και με τα διάφορα site το μακρύ και το κοντό του καθενός.. Είναι μια αρρώστια ανίατη νομίζω..

Α επίσης δεν θα ξεφύγεις έτσι εύκολα πρέπει να πεις τι ομάδα είσαι (μην πεις Άρης την έβαψες) μάλλον για Περιστέρι σε κόβω..
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.618
Likes
50.267
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για πες πως ευνοούμαστε σκανδαλωδώς και ισότιμα με τους άλλους 2 που αναφέρεις;; Έχουμε και οπαδικά γυαλιά βλέπεις..
Στα υπόλοιπα συμφωνώ για παράγκα .. και γω Αγγλικό κυρίως Ισπανικό αντε και λίγο Γερμανικό..

Επίσης παρα το γεγονός ότι έχω σιχαθεί και λέω δεν θα ξανασχοληθώ με ποδόσφαιρο εν τούτοις δεν μπορώ πάντα κάποιο αγώνα θα δω, αν δεν με πάρει ο ύπνος. και με τα διάφορα site το μακρύ και το κοντό του καθενός.. Είναι μια αρρώστια ανίατη νομίζω..

Α επίσης δεν θα ξεφύγεις έτσι εύκολα πρέπει να πεις τι ομάδα είσαι (μην πεις Άρης την έβαψες) μάλλον για Περιστέρι σε κόβω..
Απόλλων Πατρών είναι ο άνθρωπος.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Στο ελληνικό ποδόσφαιρο από τη στιγμή που έγινε επαγγελματικό πάντα υπήρχε κάποιος ευνοημενος . Από τη στιγμή που μπήκαν τα μύρια του cl γίνεται πιο χοντρό παιχνίδι
Ας μην αρχίσουμε πάλι κουβέντες ποιος έχει ευνοηθεί λιγότερο και ποιος περισσότερο κλπ.
Απλά δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο οι φίλοι του ΠΑΟΚ δεν αποδέχονται με τίποτα οτι τα τελευταία χρόνια είναι αυτοί οι ευνοημένοι ( λίγο ή πολύ δεν έχει νόημα όπως είπα και πιο πανω. Κι ας μην ανοίξουμε θέμα εδώ στο φόρουμ γιατί θα ξεφύγουμε).
Δε νομίζω ότι κάποιος λέει ότι δεν έχει καλή ομάδα ή ότι ο Σαββίδης στο μετρό του εφικτού δεν επενδύει. Αλλά ποτέ μια ομάδα δεν ήταν 3, 4 σκάλες κατώτερη από την αντίπαλό της κι πήρε πρωταθλημα. Άλλο αυτό κι άλλο δεν εννοούμαι και τώρα είναι όλα 50 50.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.580
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom