2020 Που πάμε.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Εσεις ειστε νορμαλ ανθρωποι που κλεινουν απ' ευθειας Αθηνα Θεσσαλονικη με Aegean η τιποτε ανωμαλοι που κλεινουν Αθηνα Βασιλεια, διαμονη 18 ωρες και την αλλη μερα Βασιλεια Θεσσαλονικη λογω παρομοιας τιμης με την Αegean και χειραποσκευης χωρις οριο βαρους ωστε να φερετε το κατιτι σας, κανενα σοκολατακι κλπ μην πατε Σαλονικα με αδεια χερια? Εγω το δευτερο . Και σπαω το προσωπικο ρεκορ μου μικροτερης εκδρομης στο εξωτερικο.
Το μοιράζω επιτόπου παντού. Γιατί ο σκοπός αγιάζει τα μέσα :haha:
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Εσεις ειστε νορμαλ ανθρωποι που κλεινουν απ' ευθειας Αθηνα Θεσσαλονικη με Aegean η τιποτε ανωμαλοι που κλεινουν Αθηνα Βασιλεια, διαμονη 18 ωρες και την αλλη μερα Βασιλεια Θεσσαλονικη λογω παρομοιας τιμης με την Αegean και χειραποσκευης χωρις οριο βαρους ωστε να φερετε το κατιτι σας, κανενα σοκολατακι κλπ μην πατε Σαλονικα με αδεια χερια? Εγω το δευτερο . Και σπαω το προσωπικο ρεκορ μου μικροτερης εκδρομης στο εξωτερικο.
Πολυ ομορφη η Βασιλεια και η διαμονη σου σε ξενοδοχειο της πολης σού δινει free μεταφορα απο και προς αεροδρομιο και στο δικτυο της πολης βεβαια.
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Κωνσταντινουπολη 5 μερες τελος Γεναρη,Σοφια 3ημερο χαλαρωσης τον Φλεβαρη και κλασικη Αλβανια-Τιρανα,Μπερατι,Αργυροκαστρο- για τη βδομαδα μετα το Πασχα.Η φτωχεια θελει καλοπεραση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Πολυ ομορφη η Βασιλεια και η διαμονη σου σε ξενοδοχειο της πολης σού δινει free μεταφορα απο και προς αεροδρομιο και στο δικτυο της πολης βεβαια.
Ακομη δεν εχω καταληξει αν θα μεινω Βασιλεια η απο το αεροδρομιο κατ ευθειαν Μυλουζ η Κολμαρ. Μπορει να σπασω την ημερησια σε 2 χωρες :haha:.
 

MIAT

Member
Μηνύματα
416
Likes
1.119
Ονειρεμένο Ταξίδι
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Έκλεισα κι εγώ πριν λίγες μέρες το πρώτο για το 2020 τον Φλεβάρη στη Δανία (και ολίγη Σουηδία βεβαίως) 119 ευρωπουλα από Ηράκλειο μέσω Αθήνας με Aegean (την προτιμώ γιατί ταξιδεύουμε μετα του τέκνου) και παραδόξως πέτυχα και αξιοπρεπέστατη τιμή για ξενοδοχείο χωρίς να πουλήσω αμφιβληστροειδή ή αλλα μη ζωτικά όργανα ... Επίσης στα σχέδια είναι και το Ισραήλ . Δεν έχω καταλήξει σε ημερομηνίες αλλά το ψήνω πολύ...
 
Last edited:

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το 2020 παμε Ιταλια. Μα πολυ Ιταλια. Απο βορρα ως νοτο. Κ Αφρικη χ2 και στανς. Οταν φθινοπωριασει, η αφρικα παλι η πολυνησια. Λατιν απο το 2021 να εχουν εξορθολογιστει οι κυβερνησεις λιγο..
 

MIAT

Member
Μηνύματα
416
Likes
1.119
Ονειρεμένο Ταξίδι
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Δηλ? Για πες, οι αλλες ειναι ενηλικων? Η ειχε καλυτερη τιμη?
:haha:Όχι μωρε απλά λεω ότι δεν επέλεξα low cost γιατί αν υπολογίσεις ότι πληρώνω θέσεις για να κάτσουμε μαζί με το παιδί υποχρεωτικά επι 4 πτήσεις γιατί δεν έχει κι από Ηράκλειο πτήση απευθειας βγαίνει αρκετά πιο πάνω η τιμή .
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom