Alpha bank bonus

croce

Member
Μηνύματα
223
Likes
401
Αύριο έχει x2 πόντους στην BP. Δεν το είχα δει και έβαλα σήμερα. Οτι να ναι...
Δεν χρειάζεται να βάλεις σήμερα βενζίνη.
Προαγοράζεις τώρα με άμεση χρέωση της κάρτας και μετά από συνεννόηση με το πρατήριο, παίρνεις κουπόνια που χρησιμοποιείς τις επόμενες βδομάδες .
 

MerNion

Member
Μηνύματα
62
Likes
33
Πως γινεται αυτο; Δεν το εχω ξανακουσει.. Παντως οπως φαινεται καθε εβδομαδα (αντε καθε δευτερη εβδομαδα) ειναι η BP στους x2 ποντους.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Δεν χρειάζεται να βάλεις σήμερα βενζίνη.
Προαγοράζεις τώρα με άμεση χρέωση της κάρτας και μετά από συνεννόηση με το πρατήριο, παίρνεις κουπόνια που χρησιμοποιείς τις επόμενες βδομάδες .

Εγώ την έχω στήσει μπροστά από μια αντλία της BP και όποιος έρχεται να βάλει βενζίνη, παίρνω εγώ τα μετρητά και δίνω την κάρτα μου στον βενζίνα. χαχαχα:haha::haha:

υ.γ. ή θα με κλείσει μέσα η τράπεζα ή θα κάνω τον γύρω του κόσμου με μίλια.:xalara::xalara:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Δεν χρειάζεται να βάλεις σήμερα βενζίνη.
Προαγοράζεις τώρα με άμεση χρέωση της κάρτας και μετά από συνεννόηση με το πρατήριο, παίρνεις κουπόνια που χρησιμοποιείς τις επόμενες βδομάδες .
Γινεται και με δωροεπιταγες σε πολυκαταστηματα που συμμετεχουν στο προγραμμα (το εχω κανει καποτε). Εχεις 6 μηνες περιθωριο να τις εξαργυρωσεις συνηθως η τις κανεις δωρο στη μορφη που εχουν. Τεραστια οικονομια χρονου οταν δεν προαλαβαινεις να πας για δωρο σε ξαφνικη υποχρεωση η βαριεσαι.
 
Last edited:

pluss

Member
Μηνύματα
63
Likes
89
Προσωπικά καταλαβαίνω ότι δεν θα μπορούν να γίνουν μίλια οι πόντοι που συγκεντρώθηκαν με οποιοδήποτε άλλη κάρτα πλην των καρτών Aegean Bonus Visa. Δεν ξέρω αν θα έχουν πρόβλημα ακόμα και αυτοί που έχουν την Alpha Προθεσμιακή με Bonus και δεν έχουν ορίσει την Aegean Bonus ως την κάρτα όπου θα αποδίδονται οι πόντοι...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Η ανακοινωση δεν αναφερει πουθενα τη λεξη "μιλια". Λεει για εξαργυρωση bonus σε εισιτηρια μεσα απο το προγραμμα Bonus που ειναι της Alpha bank και τωρα αποκλειει τις αλλες καρτες.
Edit: λεει προγραμμα Miles and Bonus. ΑΟΥΤΣ!
Περι των προθεσμιακων , τωρα δινουν ψιχουλα.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Με λίγα λόγια οι πόντοι που μαζεύουμε με την χρεωστική θα μπορούν να γίνονται μίλια η όχι?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Ο τροπος διατυπωσης "που εχουν συλλεχθει" παραπεμπει σε αναδρομικη εξεταση των ποντων ανα καρτα.
Αυτα τα λενε νωριτερα, μαρη Aegean, πριν πλακωσουμε την Platinum σε αγορες :haha:.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.615
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom