Γενικά Λάθος Καταχώριση Στοιχείων

Nikos A.

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Μιλάς σοφά γέροντα. Μπορώ να σου πω ότι με λίγη κλάψα θα το κάνουν.
Ναι, συγκινήθηκαν!

Την τρίτη φορά που ενόχλησα, μου έστειλαν ένα κατεβατό, σαν απαντήσεις τηλεφωνικού κέντρου ...
... για να αλλάξετε όνομα, πατήστε 1, για να αλλάξετε κράτηση πατήστε 2, για να σας αλλάξουμε τα φώτα, παρακαλώ περιμένετε...
 

AVGENA

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΣΕ ENA ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ:
ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΗΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ 7 ΕΤΩΝ ΜΕ ΟΝΟΜΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ELECTRA MARIA G.... ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΒΓΗΚΕ ΣΤΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΑΠΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ILEKTRA MARIA G...
ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΑΠΟ AEGEAN 98 ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΕ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ / ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΣΕ ENA ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ:
ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΗΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ 7 ΕΤΩΝ ΜΕ ΟΝΟΜΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ELECTRA MARIA G.... ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΒΓΗΚΕ ΣΤΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΑΠΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ILEKTRA MARIA G...
ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΑΠΟ AEGEAN 98 ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΕ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ / ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?
Γιατί τόσο πολύ;; εγώ σε αντίστοιχο θέμα στο επίθετο πριν κανά μήνα ζήτησαν 20€ και μου είπαν όποια μικρο αλλαγή κανουν σε λανθασμενη αναγραφή ονοματος η επιθετου τοσο κοστίζει
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΣΕ ENA ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ:
ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΗΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ 7 ΕΤΩΝ ΜΕ ΟΝΟΜΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ELECTRA MARIA G.... ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΒΓΗΚΕ ΣΤΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΑΠΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ILEKTRA MARIA G...
ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΑΠΟ AEGEAN 98 ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΕ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ / ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?
Καλησπέρα
Σύμφωνα με τους όρους του φόρουμ που αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ και τα greeklish, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του.
Παρακαλώ μην γράφεις με κεφαλαία. Τέτοια μηνύματα διαγράφονται.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΣΕ ENA ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ:
ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΗΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ 7 ΕΤΩΝ ΜΕ ΟΝΟΜΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ELECTRA MARIA G.... ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΒΓΗΚΕ ΣΤΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΑΠΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ILEKTRA MARIA G...
ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΑΠΟ AEGEAN 98 ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΕ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ / ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?
Αμα δε μπορείς ούτε να μετρήσεις τα γράμματα που θέλουν αλλαγή....
Μήπως το υπέργκο ποσό δε στο ζητάνε από την aegean αλλά από κάποιο online πρακτορείο με το οποίο έκλεισες (και λένε πως είναι για την aegean);
 

MARIOSPOWER

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Δυστηχως δεν μπορεις να τα γλιτωσεις αυτα τα χρηματα οσο φασαρια και να κανεις γιατι πολυ απλα στους ορους οταν κλεινεις τα εισητηρια στο αναφερει νομιζω .
 
Μηνύματα
619
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Λίγο άσχετο, αλλά δεν θα έπρεπε και στο διαβατήριο και στην ταυτότητα να υπάρχει ακριβώς το ίδιο ονοματεπώνυμο στα Αγγλικά?
 
Μηνύματα
619
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Αυτό που εννοούσα είναι ότι δεν θα έπρεπε να είναι ακριβώς το ίδιο γραμμένο, με τους ίδιους χαρακτήρες χωρίς την παραμικρή απόκλιση?
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Αυτό που εννοούσα είναι ότι δεν θα έπρεπε να είναι ακριβώς το ίδιο γραμμένο, με τους ίδιους χαρακτήρες χωρίς την παραμικρή απόκλιση?
Το παιδι ειναι ανηλικο 7 ετων λεει οποτε για ποια ταυτητα μιλας?γι αυτο του βγαλε διαβατηριο και σε τετοιες περιπτωσεις δυστηχως πρωτα πρεπει να βγαζεις διαβατηριο και μετα να κλεινεις γιατι δεν ειναι η μονη που εχω διαβασει εδω μεσα που το εχει παθει....
 

vana23kara

Member
Μηνύματα
74
Likes
34
Παιδιά βοήθεια. Μόλις έκανα τσεκ ιν Ryanair. Πετάμε βρυξξελες κ από εκεί για Πράγα. Συνεπιβάτης μας έχει ταυτότητα με ελληνικό Φ. Εγώ το πέρασα f. Τι γίνεται τώρα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.682
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom