ΗΠΑ Άρνηση Βιζας και Εστα

Μηνύματα
3
Likes
0
Μάλλον ανάποδα τα έκανες.Γιατί έκανες αίτηση για τουριστική βίζα;Είχε απορριφθεί προηγουμένως ΕΣΤΑ;
οχι πηγα για βιζα δεν ηξερα για την εστα και τωρα γινεται κατι
Γιατι εκανες απο την αρχή αιτηση για βιζα??? Υπηρχε καποιος λογος? Ολοι κανουμε ΕΣΤΑ...
Εκανα για βιζα γιατι δεν ηξερα για την εστα τωρα ομως μου αρνηθηκε και η εστα ξερει κανεις εαν υπαρχη περιπτωση μετα απο καποιο χρονικο διαστημα να κανω παλι εστα και να την παρω
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
οχι πηγα για βιζα δεν ηξερα για την εστα και τωρα γινεται κατι

Εκανα για βιζα γιατι δεν ηξερα για την εστα τωρα ομως μου αρνηθηκε και η εστα ξερει κανεις εαν υπαρχη περιπτωση μετα απο καποιο χρονικο διαστημα να κανω παλι εστα και να την παρω
Αν απορρίφθηκε η ΕΣΤΑ μόνον με βίζα μπορείς να πας.Επομένως για βίζα πρέπει να ζητήσεις.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
Χριστίνα λίγο δύσκολο μιας έχεις 2 αρνητικές απαντήσεις τόσο σε ΕΣΤΑ όσο και σε ΒΙΖΑ ....Αλλα όπως λέει και πιο πάνω τώρα νομίζω πως η βίζα είναι μονόδρομος
 

leonidas 2671

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Λογω δουλειας ταξιδευω συχνα. Ταξιδεψα πολλες φορες αμερικη με εστα που την εβγαζε η εταιρια μου
για καπιο λογο απορριφθηκε που δεω γνωριζω. Ακολουθησαν λαθη επι λαθων [ αιτηση για βιζα που δεν ηταν η σωστη ξανα αιτηση για την σωστη βιζα η οποια απορριφθηκε και αυτη ] Ο λογος ελυπει εγκραφα. Η ερωτηση μου ειναι μετα απο ποσο καιρο μπορω να κανω ξανα αιτηση με ολα τα σωστα εγκραφα αυτη τη φορα. Υπαρχει περιπτωση να μου εχουν κλειδωση την βιζα
Συγνωμη για τους μη τονους και αλλα με την τεχνολογια δεν τα παμε καλα
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Μπορείς να κάνεις και πάλι αίτηση όποτε έχεις όλα τα έγγραφα. Δεν φτάνουν βέβαια μόνο τα έγγραφα, πρέπει και να τους πείσεις στη συνέντευξη. Με την κατάσταση που υπάρχει, πάντως, θα σου πρότεινα να περιμένεις τουλάχιστον μέχρι να ανοίξουν τα σύνορα και πάλι.
 

leonidas 2671

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Μπορείς να κάνεις και πάλι αίτηση όποτε έχεις όλα τα έγγραφα. Δεν φτάνουν βέβαια μόνο τα έγγραφα, πρέπει και να τους πείσεις στη συνέντευξη. Με την κατάσταση που υπάρχει, πάντως, θα σου πρότεινα να περιμένεις τουλάχιστον μέχρι να ανοίξουν τα σύνορα και πάλι.
Θα περιμενω να περασει καιρος και με σωστες κινησεις. Ευχαριστο πολυ
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.732
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom