Aegean Airlines Ακυρώσεις, αλλαγές, voucher, επιστροφή χρημάτων

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη

tripakias

Member
Μηνύματα
7.996
Likes
12.063
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Μεχρι δυο μπορεις να παρεις, δεν μπορεις;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
όχι, το γράφει και κάτω με μικρά γράμματα αλλά και το πεδίο δε δίνει άλλη επιλογή
Από το site της aegean προσπαθείς να κάνει την αγορά; Αν ναι τότε εκεί που λεει στοιχεία επιβατών σου βγάζει να προαγοράσεις αποσκευή και σου λέει με μικρά γράμματα από κάτω να προσθέσεις επιπλέον αποσκευή.
Νομίζω μέχρι 5 σου δίνει τη δυνατότητα να προαγοράσεις.
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Από το site της aegean προσπαθείς να κάνει την αγορά; Αν ναι τότε εκεί που λεει στοιχεία επιβατών σου βγάζει να προαγοράσεις αποσκευή και σου λέει με μικρά γράμματα από κάτω να προσθέσεις επιπλέον αποσκευή.
Νομίζω μέχρι 5 σου δίνει τη δυνατότητα να προαγοράσεις.
Λοιπόν ξαναπήγα στην airitickets και, όπως δείχνει η παγωμένη εικόνα, μου επιτρέπει μόνο 1 βαλίτσα. Το πεδίο δεν αφήνει άλλη επιλογή, ή καμιά ή μία μέχρι 23 κιλά. Πήγα και στο site της Aegean και μου επιτρέπει να πάρω δύο, εφόσον έχω εισιτήριο business :/
 

Attachments

mariath

Member
Μηνύματα
2.210
Likes
5.678
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Αν βγάλεις εισιτήριο Flex σου επιτρέπει να αγοράσεις έως και πέντε επιπλέον αποσκευές στις πτήσεις που εκτελεί η Aegean.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Λοιπόν ξαναπήγα στην airitickets και, όπως δείχνει η παγωμένη εικόνα, μου επιτρέπει μόνο 1 βαλίτσα. Το πεδίο δεν αφήνει άλλη επιλογή, ή καμιά ή μία μέχρι 23 κιλά. Πήγα και στο site της Aegean και μου επιτρέπει να πάρω δύο, εφόσον έχω εισιτήριο business :/
Αν βγάλεις εισιτήριο Flex σου επιτρέπει να αγοράσεις έως και πέντε επιπλέον αποσκευές στις πτήσεις που εκτελεί η Aegean.
Και έχω πάρει με τον golight και το ξαναδοκίμασα τώρα και μου το δίνει κανονικά από το επίσημο site της Αegean.
Τέλος πάντων, αν θες να κλείσεις από airtickets μπορείς αργότερα να πας στο site της aegean και να προσθέσεις από εκεί βαλίτσες.
 

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Καλημέρα παιδιά και Χρόνια πολλά.. Κοιτα στο σαιτ της aegean και επιτρέπει χειραποσκευή με διαστάσει 56χ45χ25 εγώ αν πάρω βαλίτσα με 56χ35χ30 θα έχω πρόβλημα?
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Χρόνια πολλά! Αν θα σου την ελέγξουν θα έχεις.Αν όχι δεν θα έχεις.Αλλά δεν μπορεί κάποιος όπως καταλαβαίνεις να σου πει σίγουρα.Προσωπικά,δεν έτυχε να μου τη δουν καθόλου όσες φορές ταξίδεψα με Aegean.
 

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
ok ευχαριστώ.. Κόντός ψαλμός σε λίγες ώρες θα το μάθουμε..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.786
Δυο φορές που πέταξα με Aegean με κάπως μεγάλη χειραποσκευή αλλά πάλι εντός των ορίων, μου τη ζύγισαν.
Με μήκος 56 εκατοστά χωράει κάτω από το κάθισμα μόνο αν κάποιος εχει πόδια νάνου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom