Αναβάθμιση 2019

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Ευχαριστώ για όλες τις αναφορές παιδιά, το θέμα με τα θέματα που δε σας πάει στα αδιάβαστα θα το σημειώσω αλλά σε κάποιες περιπτώσεις που το δοκίμασα λειτουργεί κανονικά σε μένα. Στο μεταξύ δοκιμάστε να πατάτε το κουμπάκι "μετάβαση στο νεότερο" πάνω από το θέμα μήπως αυτό λειτουργεί.
Για τη συζήτηση με τα αδιαβαστα μηνυματα: εμένα το λινκ σε μπολντ με πάει στο πρώτο αδιάβαστο.
Εμένα μου συμβαίνει το εξής: όταν πατάω για να μπω σε κάποιο thread που ήδη παρακολουθούσα, στην πρώτη "επίσκεψη" μετά την αναβάθμιση με πηγαίνει στο αρχικό μήνυμα της πρώτης σελίδας. Αν όμως ξαναμπώ λειτουργεί κανονικά το να με πηγαίνει στο πρώτο αδιάβαστο.
 

tkaramp

Member
Μηνύματα
160
Likes
1.205
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Στην πλοήγηση των ενοτήτων μιας ιστορίας που έχει ολοκληρωθεί, ενώ τα πάνω κουμπιά είναι οκ (λένε προηγούμενη και επόμενη) τα κουμπιά κάτω από την ιστορία λένε και τα δύο previous chapter(μπαίνω από κινητό δεν το έχω επιβεβαιώσει και από desktop)
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
915
Likes
8.341
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Καθώς προσπαθούσα να φτιάξω ένα κεφάλαιο, με πολλές φωτογραφίες, της ιστορίας που γράφω, παρατήρησα το εξής: Σε κάθε φωτογραφία που πατούσα να ενσωματωθεί ανάμεσα στο κείμενο, με γύριζε ξανά στο κείμενο, με αποτέλεσμα όταν ήθελα να προσθέσω περισσότερες, έπρεπε να "σκρολάρω" συνεχώς προς τα κάτω και πάλι με ανέβαζε πάνω στο κείμενο, κοκ. Αυτό στο τέλος κατάντησε εκνευριστικό, καθώς με το ανέβα κατέβα έχασα την σειρά, δεν ήξερα ποιες φωτογραφίες είχα προσθέσει κτλ. Ελπίζω να περιέγραψα σωστά το πρόβλημα.:)
Πριν την Κυριακή δεν το είχα αντιμετωπίσει ποτέ και χρησιμοποιώ συνεχώς τον ίδιο browser.
Κανείς με το ίδιο πρόβλημα;;
 
Last edited:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Στην πλοήγηση των ενοτήτων μιας ιστορίας που έχει ολοκληρωθεί, ενώ τα πάνω κουμπιά είναι οκ (λένε προηγούμενη και επόμενη) τα κουμπιά κάτω από την ιστορία λένε και τα δύο previous chapter(μπαίνω από κινητό δεν το έχω επιβεβαιώσει και από desktop)
Τρελό bug αυτό, μιας και σε desktop λειτουργούν κανονικά!! :shock::shock:

Θα το ψάξω να το διορθώσω. :)
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Οι χώρες δεν θα μπουν σε κάθε κατηγορία όπως παλιά ;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Το έχουμε γράψει αρκετές φορές ήδη, θα μπουν πάλι απλώς υπάρχει ένα μικρό τεχνικό πρόβλημα που δεν εμφανίζονται όπως πρέπει οπότε τις έχω κρύψει τις χώρες προς το παρόν μέχρι να λυθεί.
 

DePuy

Member
Μηνύματα
28
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία
Πολύ ωραία η νέα εμφάνιση και γρήγορη η λειτουργία της καινούριας έκδοσης.:clap:
Στην προηγούμενη έκδοση υπήρχε μια ενότητα που λεγόταν Futured ή κάπως έτσι, με τις νέες ταξιδιωτικές ιστορίες, την οποία δεν την βλέπω σε αυτή την έκδοση. Καταργήθηκε ή δεν μπορώ να την βρω;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ευελπιστώ να προστεθεί σύντομα αλλά πρέπει να λυθούν κάποια θέματα άλλα πρώτα :)
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip B. Αμερική
Πολύ ωραία η νέα εμφάνιση και όντως, πολύ πιο γρήγορο!
Αυτό που μου λείπει εμένα είναι το ότι στην αρχική σελίδα του forum βλέπαμε τις πιο πρόσφατες ταξιδιωτικές ιστορίες με το thumbnail τους. Έμοιαζε με blog και ήταν όμορφο. Και πρόσεξα ότι λείπουν τα στατιστικά κάτω από το avatar, το οποίο αναφέρθηκε ήδη νομίζω.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Τα στατιστικά στο avatar εμφανίζονται αν κάνεις click στο avatar
 

patrickdrd

Member
Μηνύματα
68
Likes
70
το "change width" κατω αριστερα αποθηκευεται καπως; σε καποιο cookie π.χ.;
γιατι το εχω πατησει ηδη αρκετες φορες..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
το "change width" κατω αριστερα αποθηκευεται καπως; σε καποιο cookie π.χ.;
γιατι το εχω πατησει ηδη αρκετες φορες..
Δε θάπρεπε καν να εμφανίζεται το κουμπί αυτό, το αφαίρεσα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.625
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom