Αναζητώντας την απόλαυση σε μια απλή βόλτα με παπί στο Ηράκλειο!

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Συντεκνε,θα σε δουμε δηλαδη Οκτωβρη;
Εχουνε ήδη περάσει 4 μήνες από την τελευταία φορά, οπότε.....
Πάντως θα χαρώ που θα δω πάλι καλούς φίλους :clap:
Οσο για σένα, έχεις πολλά να μου διηγηθείς ! Καλά την γλυτωσες μέχρι σήμερα :haha:
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Εχουνε ήδη περάσει 4 μήνες από την τελευταία φορά, οπότε.....
Πάντως θα χαρώ που θα δω πάλι καλούς φίλους :clap:
Οσο για σένα, έχεις πολλά να μου διηγηθείς ! Καλά την γλυτωσες μέχρι σήμερα :haha:
Κι αμ΄ήντα!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
πέρυσι άκουσα στο κηποθέατρο το Τζουγάνο αλλά δεν με συγκίνησε..
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκωτία
βρε τι ωραία που τα λες για την πόλη μου!!μπορεί σίγουρα να μην φιγουράρει στο forum με τις ομορφότερες πόλεις αλλά έχει κρυφές γωνίτσες και πλούσια ιστορία!!και την επόμενη φορά που θα ναι σύντομα, να ψάξεις για αυθεντική κρητική μουσική από αξιόλογους καλλιτέχνες Ψαραντώνη, Ψαρογιώργη ή Σταυρακάκη..θ'αγαλιάσει η ψυχή σου..γιατί σαν πιο έμπειρη σου λέω οτί αυτό που παρακολούθησες ήταν show και όχι αυθεντική κρητική μουσική
ε άμα είναι να το ρίξουμε στο πιο βαρύ Κρητικό , να πω κι εγώ εκτός από το ΘΕΟ Ψαραντώνη, το λυράρη του Δία, την αρχέγονη φωνή, αγαπάμε και Γιαλάφτη Αριστείδη!!! ο άνθρωπος είναι αλλού!!!!! έχει βάθος!!!!! και επίσης Ρομπόγιαννο λόγω ασκομαντούρας την αοποία ΛΑΤΡΕΥΩ!!! πεθαίνω για ασκο και να δω πότε θα πάω στο φεστιβάλ στη Γέργερη!!!!!!
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκωτία
καμία απλά έχω ακούσει ότι γίνεται εκεί κάθε χρόνο φεστιβαλ ασκομαντούρας και επειδή λατρεύω τον ήχο του ασκού θα ήθελα πολύ κάποια χρονιά να βρεθώ εκεί και να ακούσω αυτόν τον αρχέγονο ήχο!!!! όπως και να έχει όμως λατρεύω Κρήτη!!!!!! την παλιά, την Κρήτη της παράδοσης και των ιστοριών!!!!
 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
.... όπως και να έχει όμως λατρεύω Κρήτη!!!!!! την παλιά, την Κρήτη της παράδοσης και των ιστοριών!!!!
Οπως γράφτηκε και πιο πάνω <για να μαζευόμαστε οι ... I love Crete !!!> :clap::clap::clap:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
σε λίγες μέρες κοντά μας θα είναι πάλι ο συγγραφέας της ιστορίας danev, και περιμένουμε να κάνει νέες εξερευνήσεις στη πόλης μας, αλλά απ ότι μαθαίνω στο Ρέθυμνο και στα Χανιά.

Πιστεύω νάχεις και τώρα χρόνο να ξανασυναντηθούμε την Δευτέρα 17/10 το απόγευμα σε καφέ.
 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Πιστεύω νάχεις και τώρα χρόνο να ξανασυναντηθούμε την Δευτέρα 17/10 το απόγευμα σε καφέ.
Εκλεισε !!!!!
Αλλά ... δεν μπορεί ! Κάποιος -α με καταράστηκε ! Ξεκινάω Παρασκευή και έχουν απεργία Μ.Μ.Μ. , ΕΛ.ΠΕ., και Π.Ν.Ο. !!!!! :haha:
Να σου όμως κάτι ? Δεν σκάω ! καλύτερα ! Θα αποκλειστώ στην Κρήτη και θα την βγάλω με ντάκο και ρακί :bleh::bleh::bleh:
 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Τοπα κι' έγινε! Αντε να δούμε τώρα πως και πότε θα γυρίσουμε πίσω !
Με βλέπω να κολυμπάω! Ευτυχώς πάντως που εδώ περνάω καλαααααα!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom