Αλβανία Αφήγηση από Αλβανία

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Έχω μείνει αλάλου. Πως ήταν έτσι η Αλβανία; Μία χώρα δίπλα από εμάς αλλά τόσο αποκομμένη!!!
 

sophia_det

Member
Μηνύματα
213
Likes
225
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία,Περού,Ν.Ζηλανδία
Συγκλονιστικό ταξίδι...εμπειρία ζωης..
 

dionysia

Member
Μηνύματα
13
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Τουρκία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική...
Πολύ ζωντανή αφήγηση! Απίστευτη μνήμη!
Εγώ πήγα μόλις 4 χρόνια πριν και θυμάμαι πολύ λιγότερα πράγματα... :(;)
Ίσως επειδή δεν έζησα κάτι τόσο συγκλονιστικό...
Ευχαριστούμε!!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Yemen
Σήμερα ξαναδιάβασα τούτη την ιστορία μετά από μήνες, αν όχι χρόνια. Και ανατρίχιασα, και βούρκωσα ξανά, όπως την πρώτη φορά. Την ανασύρω από τα βάθη, για να τη διαβάσουν και οι καινούριοι. Εϊναι από τα διαμάντια που δεν πρέπει να μένουν κρυφά.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.703
Likes
11.147
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Πριν λίγο έβλεπα ένα έργο και είχα πλαντάξει στο κλάμα. Και στο καπάκι έπεσα πάνω σε αυτή την ιστορία. Ομολογώ ότι με αποτελείωσε!

Απίστευτη αφήγηση, συγκλονιστική εμπειρία. Χίλια ευχαριστώ στη StellAnna και στη Dorotija που την ανέσυρε!
 

hypatia

Member
Μηνύματα
74
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Southern Italy
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σεράγεβο, Λίβανος, Περού
ανατρίχιασα και ζήλεψα ταυτόχρονα... υπάρχουν πλέον έλαχιστοι τόποι που μπορείς να έχεις τέτοιες συγκλονιστικές εμπειρίες σε ταξίδι... υποκλείνομαι και στον τρόπο γραφής σου...
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κιλιμάντζαρο
Να 'σαι καλά. Δάκρυσα. Νομίζω η πιο συγκινητική ιστορία στο φόρουμ.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Να 'σαι καλά. Δάκρυσα. Νομίζω η πιο συγκινητική ιστορία στο φόρουμ.
Hρθες κι εσύ από εδώ https://www.travelstories.gr/community/threads/Συνέντευξη-μέλους-st-adamantidou.61571/ ε;

Ομοίως, εξαιρετικά ενδιαφέρουσα και συγκινητική ιστορία. Αν δεν ήμουν γυναίκα, θα έλεγα ότι γεννήθηκα σε λάθος εποχή...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.854
Likes
14.088
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μου την είχε στείλει η underwater την ιστορία αυτή αλλά για κάποιο λόγο μπερδεύτηκα και διάβασα μόνο την πρώτη σελίδα, ίσως επειδή ήθελα να διαβάσω όλα τα σχόλια και δεν εμφανίστηκαν οι υπόλοιπες σελίδες. Είμαι ακόμα μουδιασμένη από την αφήγηση,μια αφήγηση τελείως διαφορετική από αυτά που είδα εγώ όταν πήγα. Από τους σκληροτράχηλους μα απλούς,γλυκείς και δοτικούς ανθρώπους. Το μόνο που έχω να πω είναι ένα μεγάλο Μπράβο στο λαό αυτό που κυριολεκτικά ξαναγεννήθηκε από τη στάχτη του, με σκληρή δουλειά και αξιοπρέπεια.

Πριν λίγο έβλεπα ένα έργο και είχα πλαντάξει στο κλάμα. Και στο καπάκι έπεσα πάνω σε αυτή την ιστορία. Ομολογώ ότι με αποτελείωσε!

Απίστευτη αφήγηση, συγκλονιστική εμπειρία. Χίλια ευχαριστώ στη StellAnna και στη Dorotija που την ανέσυρε!
Ποια ταινία ήταν Βανί μου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.813
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom