Διαγωνισμός: Τι σημαίνει για σας TravelStories?

coolalexis

Member
Μηνύματα
92
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
travelstories σημαίνει ... ταξιδιωτικές ιστορίες... από όλους εμάς που το μεγάλο μας πάθος είναι τα ταξίδια...
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΗΠΑ
Travelstories για μένα είναι πηγή, έμπνευση, σύμμαχος στην αναζήτηση, κοινωνός στη χαρά του ταξιδιού, παράθυρο σε εμπειρίες και πλέον....μέρος της ζωής μου.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτικη + Αρκτικη
τι ειναι το travelstories????
μα τι αλλο.....ο πιο οικονομικος τροπος για να ταξιδεψουμε πρωτα με το μυαλο και μετα με το σωμα!!!!
 

evihou

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Για μένα travelstories είναι ένας τρόπος να δούμε μέσα από εικόνες και αφηγήσεις άλλους <<κόσμους>> και πολιτισμούς!Να ταξιδέψουμε έστω νοερά σε όμορφα μέρη που θα'θελαμε να επισκευτούμε κάποια στιγμή!:D
 

vickygian

Member
Μηνύματα
87
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου!!!
Travelstories είναι... το ελληνικό forum για ταξίδια! Έτσι δε λέει ο τίτλος? :haha:
Για μένα είναι όμως ένας πολύτιμος οδηγός που δίνει σάρκα και οστά σε κάθε ταξιδιωτικό μου όνειρο και φροντίζει ώστε να οργανωθεί όσο το δυνατόν καλύτερα και να περάσω στο ταξίδι μου super! Επίσης είναι ένα ωραίο μέσο να έρθω κοντά με ανθρώπους που κουβαλάνε την ίδια τρέλα με μένα (ταξίδια) και σε διαφορετική περίπτωση δε θα τους τους γνώριζα καν! Ευχαριστώ Travelstories που υπάρχεις και ευχαριστώ τους τραβελστορίτες που γράφουν τις ωραίες ιστορίες τους και ταξιδεύω νοερά τις ελεύθερες ώρες μου!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.672
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Καθημερινή συνήθεια, ανάγκη πες καλύτερα, να διαβάσω ιστορίες για ταξίδια και πλάκες και μπινελίκια και σοβαρά θέματα και... και... και... Αλλά πάνω απ' όλα οι λίγοι άνθρωποι που γνώρισα χάρη σ' αυτό και τους θεωρώ πλέον δικούς μου ανθρώπους!
 

damasta

Member
Μηνύματα
192
Likes
393
Επόμενο Ταξίδι
ιού επιτρέποντος ΠΑΝΤΟΥ
εκει που τα παντα μπορουν να συμβουν . να βοηθηθεις και να τιμωρηθεις.να βγεις απο τα ρουχα σου με οσα γραφονται και να πεσεις στα πατωματα απο τα γελια ......και τα ταξιδια συνεχιζονται παντα με καποιο τροπο,με καθε τροπο.
 

voliotis

Member
Μηνύματα
32
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ΚΙΝΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ
hi

Οτι καλυτερο υπαρχει στην ελλαδα για να μαθαινουμε για ονειρικα μερη ειναι οτι ακριβως ψαχνει καποιος trevelholic σαν εμενα και πολλους εδω μεσα...Ευχαριστω
 

sakaflias_4

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Σημαίνει ταξίδια και προσφορές...Ταυτόχρονα όμως και ανιδιοτελής παροχη βοήθειας απο μελη-ταξιδιώτες για ότι ερωτηση εχω..
Συνεχιστε την καλή δουλειά!!Ελπίζω εμεις να εχουμε τα χρηματα να συνεχίσουμε τα ταξιδια!!
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Τι σημαίνει travelstories....???

Απλά η ερώτηση της πεθεράς μου.........:

Που θα πάτε.........πάλι..........?.....:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.493
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom