Διαμονή στο Πόρτο

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Θα ήθελα πάλι τα φώτα σας όσον αφορά τη διαμονή στο Πόρτο η οποία θα είναι μόνο για ένα βράδυ. Θέλω μόνο να ειναι ξενοδοχείο για να αφήσω αποσκευές μια και η πτήση ειναι λίγο μετά τα μεσάνυχτα.

Βρήκα αυτό ★★★★ Mercure Porto Centro Aliados, Πόρτο, Πορτογαλία με 85,00 ευρω τη βραδιά χωρις πρωινό (+12€ το πρωινο)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.931
Likes
40.771
μμμ σωστή παρατήρηση, με φίλη πάω αλλα δεν ειναι και το καλυτερο μου η φασαρία (μεγάλωσα πια )
. Εχω και ερώτηση για Πόρτο... άνοιξα νήμα..για πέρνα κι απο κει..εχεις κάποια εμπειρία.
Με το Oporto Cosy εχω ερωτα. Δες τις φωτογραφιες, η πιο αυθεντικη Πορτογαλεζικη διαμονη που εχω κανει. Πρωινο εξτρα, κρατανε και τις βαλιτσες ολο το 24ωρο.
Homepage - Oporto Cosy
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Θα ήθελα πάλι τα φώτα σας όσον αφορά τη διαμονή στο Πόρτο η οποία θα είναι μόνο για ένα βράδυ. Θέλω μόνο να ειναι ξενοδοχείο για να αφήσω αποσκευές μια και η πτήση ειναι λίγο μετά τα μεσάνυχτα.

Βρήκα αυτό ★★★★ Mercure Porto Centro Aliados, Πόρτο, Πορτογαλία με 85,00 ευρω τη βραδιά χωρις πρωινό (+12€ το πρωινο)
Mercure και εντελώς κεντρικό άρα μια χαρά.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εγώ έμεινα εδώ, δίπλα ακριβώς από το δημαρχείο και με αίθουσα πρωινού με θεάρα!

Google Maps
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Θα ήθελα πάλι τα φώτα σας όσον αφορά τη διαμονή στο Πόρτο η οποία θα είναι μόνο για ένα βράδυ. Θέλω μόνο να ειναι ξενοδοχείο για να αφήσω αποσκευές μια και η πτήση ειναι λίγο μετά τα μεσάνυχτα.

Βρήκα αυτό ★★★★ Mercure Porto Centro Aliados, Πόρτο, Πορτογαλία με 85,00 ευρω τη βραδιά χωρις πρωινό (+12€ το πρωινο)
Πολύ καλή τοποθεσία και αρκετά καλό ξενοδοχείο φαίνεται. Κοιτάξτε και στην επίσημη ιστοσελίδα του μήπως το βρείτε λιιιιγο φθηνότερα από το booking.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.598
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom