Ηνωμένο Βασίλειο Εδιμβούργο! Πιστεύετε στα φαντάσματα ???

sofiakriti

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
ΣΚΩΤΙΑ!

Καλησπέρα

θα ταξιδεψω σε λιγο καιρο στην Σκωτια κ θα ηθελα μια βοηθεια για αξιοθεατα που αξιζουν αλλα κ να ρωτησω για τα Ηighlands.αξίζει μια βολτα εκει??κ πωσ μπορουμε να παμε?υπαρχουν εκδρομεσ που διοργανωνονται στο εδιμβουργο για τα highlands??γτ πωσ αλλιωσ μπορει να παει κανεισ εκει χωρισ αυτοκινητο?

ευχαριστω Σοφια
 

candyman

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Ειρηνικού
scary!! ένα μέρος που θέλω να πάω είναι η Σκωτία! :cool:
 

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
Αν, λοιπόν, δεν θέλετε να δείτε την πόλη πίνοντας απλώς τσάι και θέλετε κάτι διαφορετικό, δοκιμάστε την άλλη πλευρά, την «στοιχειωμένη» και πιστέψτε με, δεν θα απογοητευτείτε!!!!![/quote]

Με ποια εταιρεία είχατε πάει την βόλτα; Γιατι είμαι ανάμεσα στο witchery tours και το mercat tours.
 

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
Αν, λοιπόν, δεν θέλετε να δείτε την πόλη πίνοντας απλώς τσάι και θέλετε κάτι διαφορετικό, δοκιμάστε την άλλη πλευρά, την «στοιχειωμένη» και πιστέψτε με, δεν θα απογοητευτείτε!!!!![/quote]

Με ποια εταιρεία είχατε πάει την βόλτα; Γιατι είμαι ανάμεσα στο witchery tours και το mercat tours.
 

maraki86

Member
Μηνύματα
168
Likes
102
Κάτι ανάλογο για το στοιχειωμένο Ενδιβούργο είχε και ο Τάσος Δούσης στις Εικόνες του!!! Πραγματικά πολύ πολύ ενδιαφέρουσα η όλη ιστορία!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.603
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom