Εκπομπή Travelstories 19 - Ελληνικά νησιά τοπ-5

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αιφνιδιαστική εκπομπή σήμερα, αφού ευθυγραμμίστηκαν όλα τα αστέρια και είχαμε ανεπανάληπτη ομάδα με @Traveller , @Kandy , @psilos3 και βγάλαμε ένα τοπ-5 ελληνικών νησιών - τι καλύτερο θέμα για Αύγουστο!! Δείτε την κουβέντα μας (στην οποία περάσαμε πολύ καλά, ένα από τα μέλη... τραγούδησε κιόλας κάποια στιγμή - σας ορκίζομαι δε χρησιμοποιήθηκε αλκοόλ) στην οποία ο καθένας μας παρουσιάζει το δικό του τοπ-5 νησιών!

Θυμίζω οι προηγούμενες εκπομπές για ελληνικά νησιά ήταν η Αμοργός εδώ και η Κως εδώ.

Αν σας άρεσε η εκπομπή βοηθήστε μας να κάνουμε κι'άλλες με τους δύο παρακάτω τρόπους:
  • μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube εδώ και κάντε εγγραφή με το κόκκινο κουμπάκι δεξιά και πατήστε και το καμπανάκι με τις ειδοποιήσεις
  • μοιραστείτε τις εκπομπές στα social media και παρακινείστε φίλους σας να κάνουν εγγραφή στο κανάλι μας

Βεβαίως μη ξεχνάτε ότι όλες οι εκπομπές είναι πια διαθέσιμες και στο Podcast του Travelstories, το οποίο μπορείτε να βρείτε εδώ, ή σε οποιαδήποτε υπηρεσία ακούτε τα podcast σας, όπως το spotify ή το apple podcasts.

Φύγαμε:


Γιαααα πείτε τα δικά σας τοπ-5 νησιών, σας ακούμε :surf1:
 
Last edited:

fenia42

Member
Μηνύματα
3.875
Likes
14.366
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Κόντεψε να μου φύγει ο καφές από τη μύτη με τη φάτσα τραβελερ στο άκουσμα της Χίου ! Εξαιρετική εκπομπή! Αλλά αφήσατε απ´έξω τη Σαμοθράκη παιδιά μου!
Τι ευχάριστη Κυριακάτικη έκπληξη !
Όσο για τον ψηλό, μη νομίζει ότι τη γλίτωσε με ένα τοπ-5. Περιμένουμε συνέχεια !!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
μπράβο στην παρέα !!!! ωραία εκπομπή!!:clap:
Αναμενόμενο το n.1 για τον ψηλό.... με τους άλλους ...έκπληξη να πω??! ..:cool:

Μία ενδιαφέρουσα εκπομπή για την Ελλαδάρα μας, θα ήταν TOP 5 για φαγητό, TOP 5 για παραλίες κ.ο.κ.... για χωριά, για φιλοξενία, ... αλλά θα φτάσει 2ωρο η εκπομπή !!:haha:

Και σε άλλες παρόμοιες εκπομπές!!:clap::clap:
 
Last edited:

alma

Member
Μηνύματα
3.718
Likes
15.051
Η πιο επίκαιρη εκπομπή. Καλοκαίρι χωρίς ελληνικό νησί απλώς δεν....

Ο @Defkalion νόμιζα ότι μας τρόλαρε που μία δεν γνώριζε πως πεταλούδα του Αιγαίου λέμε την Αστυπάλαια, μία δεν ήξερε για το φημισμένο Πάσχα στη Χίο....:)

Σοβαρά τώρα υπέροχες επιλογές όλες και οι 4 ήσασταν περιγραφικοί και κάνατε να ταξιδέψει νοερά ο θεατής με τις επιλογές σας. Νομίζω πως ανάλογα με την διάθεση και το τι ψάχνει κανείς κάθε φορά (παραλίες, γραφικότητα, καλό φαγητό, ιδιαίτερη ατμόσφαιρα) μπορεί να ταυτιστεί.

Ο @psilos3 θα περίμενα να βάλει μέσα και τη Λέρο, λόγω φαγητού και ομορφιάς, αλλά σε ένα τοπ-5 προφανώς δεν μπαίνουν όλα όσα θέλει κανείς....

Συμφωνώ απόλυτα με την @Kandy για Χίο. Όσες φορές και να πας πάντα έχει κάτι να δεις.

Επίσης αναμενόμενη η Σαντορίνη αλλά έχει δίκιο ο @Traveller . Αξίζει με τα χίλια για μένα ως προορισμός.
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Ευχάριστη έκπληξη! Η καλύτερη εκπομπή με διαφορά! πολύ ενδιαφέροντα όλα όσα είπατε! μας ταξιδέψατε! Η λαϊκή απαίτηση που έγινε πράξη!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Το δικό μου Τοπ 5
5. Κάρπαθος
4. Υδρα
3. Σύρος
2. Σαντορίνη
1. Κέρκυρα

Με κρύα καρδιά άφησα έξω την Φολέγανδρο αλλά στα νησιά που διάλεξα έχω περάσει υπέροχες στιγμες.
Πολύ καλή εκπομπή.
Συγχαρητήρια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom