Ελβετία Ελβετία σε λιγότερο απο ενα μηνα και με εχει πιασει αφασία!!

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Ολες! Δεν μπορω να διαλεξω, αληθεια!
Για μενα η σειρα ειναι 1.Βερνη 2.Βασιλεια 3.Γενευη 4.Λουκερνη 5.Ζυριχη.Βεβαια ειναι ολες πολυ πολυ ομορφες,τι να λεμε τωρα...
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Επειδή την Παρασκευή η πτήση είναι απογευματινή, έλεγα για Ζυρίχη. Αλλά τώρα το ξανασκέφτομαι γιατί είναι πανάκριβη και η διαμονή και θα μου στοιχίσει σε διαμονή και φαγητό τα διπλά απ' όσο θα ήθελα.
εγω ημουν τυχερή κ ειχα αυτο το ημερήσιο με 30 ευρώ για ολα τα ΜΜΜ ετσι αξιζει να πας ,αλλιώς να πας μονο κ να μεινεις σε μια πόλη χωρις να πας κ βουνο,χωρις λιμνη καραβακι,χωρις μια βολτα τριγυρω με το τραινο καλλιτερα μην πας. Δεν ειναι πχ σαν τη Ρωμη που πας ενα ΠΣΚ .... αλλα μενεις μονο Ρωμη και ειναι οκ!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Παρακαλώ τα μηνύματα σας να είναι εντός θέματος. Τα άσχετα μηνύματα διαγράφηκαν.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Για μενα η σειρα ειναι 1.Βερνη 2.Βασιλεια 3.Γενευη 4.Λουκερνη 5.Ζυριχη.Βεβαια ειναι ολες πολυ πολυ ομορφες,τι να λεμε τωρα...
η Βασιλεια μου ξεφυγε !! γιατι έπρεπε να γυρισω Γενευη ...αλλα με βλεπω και για του χρονου ενα 5ημερο... :)
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Εξαιρετικη βαση για 5νθημερο η και 6ημερο,ωστε να χορτασεις την ιδια την πολη αλλα και για κοντινες εξορμησεις σε Αλσατια και Μελανα Δρυμο.:)
 

Ster.

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
εγω ημουν τυχερή κ ειχα αυτο το ημερήσιο με 30 ευρώ για ολα τα ΜΜΜ ετσι αξιζει να πας ,αλλιώς να πας μονο κ να μεινεις σε μια πόλη χωρις να πας κ βουνο,χωρις λιμνη καραβακι,χωρις μια βολτα τριγυρω με το τραινο καλλιτερα μην πας. Δεν ειναι πχ σαν τη Ρωμη που πας ενα ΠΣΚ .... αλλα μενεις μονο Ρωμη και ειναι οκ!
Καλησπέρα! Από που βγάζεις το ημερησιο με τα 30€;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.635
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom