Ιρλανδία Ιρλανδία: Δουβλίνο - Μπέλφαστ

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
σταθερή αξία είναι το Temple Bar στο Temple Bar. Παίζουν εκεί διάφοροι τραγουδιστές, αλλιώς περπάτα στα σοκάκια του Temple Bar, και κρυφάκου τις Pub.

αμα θες κάτι συγκεκριμένο να ρωτήσω έναν φίλο μου που είναι Δουβλίνο για τους U2 εεεε, για δουλεία
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Δεν σκοπεύω απλά να κρυφακούω απ'έξω! Σκοπεύω ενεργή συμμετοχή, ψάχνω ωραίες μουσικές και το έχω δηλώσει "ναι, πάω στο Δουβλίνο για Guiness".
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας
εκπαιδευτικό Πρόγραμμα για youth workers, "YouthFest" στην Βόρεια Ιρλανδία

ελιξ
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
--Σε ευχαριστώ romantic woman. Ελπίζω να ήταν μια καλή υπενθύμιση! Την επόμενη να πας και Μπέλφαστ αξίζει!

--Ευχαριστώ Pattyyy! Οταν μπορέσω θα ανεβάσω κ κάποιες φωτό.

--Leonidas το Galway θα ήθελα κ γω να είχα χρόνο να το επισκεφτώ αλλά μάλλον όλα τα περίχωρα είναι ένα άλλοοο ταξίδι. Γενικά κ με μένα φτηνά μου βγήκε το ταξίδι αλλά το Δουβλίνο είναι στη λίστα με τις ακριβότερες πόλεις σταθερά. Γενικότερα υπάρχουν κ φθηνότερες καλές επιλογές που αν έχεις χρόνο ψάχνεις κ βρίσκεις αλλά να φανταστείς ακόμα κ φίλος από το Δουβλίνο που σπουδάζει Αγγλία -pounds- μου λέει ότι τον συμφέρει η διαμονή του στην Αγγλία.
Kαλησπέρα μιας και αναφέρεσαι στο μπέλφαστ που μπορώ να βρω εισιτήρια λεωφορείου από Δουβλίνο για Μπέλφαστ? υπάρχει κανένα σάιτ? επίσης τι δρομολόγια υπάρχουν? μήπως ξέρεις αν το odyssey arena είναι κοντά?
 

Katerina1978

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
γεια σας
ξερετε μηπως εαν ειναι εφικτο να γυρισει κανεις απο μπελφαστ σε δουβλινο μετα τις 12 το βραδυ με δημοσια συγκοινωνια?θελω να το επισκεφτω λογω συναυλιας αλλα η βαση μου θα ειναι το Δουβλινο
ευχαριστω
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
γεια σας
ξερετε μηπως εαν ειναι εφικτο να γυρισει κανεις απο μπελφαστ σε δουβλινο μετα τις 12 το βραδυ με δημοσια συγκοινωνια?θελω να το επισκεφτω λογω συναυλιας αλλα η βαση μου θα ειναι το Δουβλινο
ευχαριστω
Ορίστε τα ωράρια των λεωφορείων (Goldline Service 200 Outbound - Translink) και των τρένων (Enterprise Service 5 Outbound - Translink) από το Μπέλφαστ για το Δουβλίνο! Εμφανίζονται λεωφορεία στη 1, 3 και 5 το πρωί!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.585
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom