Εσθονία Λεττονία Λιθουανία Καλοκαίρι 2019 στην Βαλτική- Ενδιαφέρουσα ιστορία, ωραία αρχιτεκτονική, ιδανικός καιρός και όλα αυτά χωρίς ατελείωτες ουρές!!!

magda pap.

Member
Μηνύματα
186
Likes
632
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΛΓΙΟ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκωτία
Καλησπέρα και από εμένα Κλεοπάτρα και θερμά συγχαρητήρια για την εξαιρετική ιστορία σου!😍
Έγραψες ακριβώς την ιστορία που μου αρέσει να διαβάζω,αναλυτική με πολλές πληροφορίες και εκπληκτικές φωτογραφίες οι οποίες με ενθουσίασαν. Σκεφτόμασταν που θα πάμε με το καλό όταν ξεμπερδέψουμε με το θέμα του covid και μπορέσουμε να επανέλθουμε στα αγαπημένα μας ταξίδια και βρήκα τον προορισμό μας!!Και όχι απλά τον βρήκα,είμαι πολύ ενθουσιασμένη λέμε :clap:
Και όπως καταλαβαίνεις σίγουρα θα χρειαστώ την βοήθεια σου, οπότε να περιμένεις μήνυμα μου!!!!!
Και πάλι πολλά μπράβο 👋για όλο αυτό που δημιούργησες και είμαι σίγουρη ότι πολλοί θα σε συμβουλευτούν εάν θελήσουν να ταξιδέψουν σε αυτά τα μέρη!!!!!!
 

Raniak1987

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σας, πολύ όμορφη αφήγηση με καταπληκτικές φωτογραφίες. Θα μπορούσατε σας παρακαλώ να μας πείτε το πρακτορείο με το οποίο κανατε την εκδρομη; Ευχαριστώ πολύ!
 

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Το επόμενο !!!!
Καλησπέρα σας, πολύ όμορφη αφήγηση με καταπληκτικές φωτογραφίες. Θα μπορούσατε σας παρακαλώ να μας πείτε το πρακτορείο με το οποίο κανατε την εκδρομη; Ευχαριστώ πολύ!
Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια . Τα μέρη ήταν πολύ όμορφα για αυτό και οι όμορφες φωτογραφίες. Με τον ΖΟΡΠΙΔΗ πήγα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.565
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom