Κεφαλονιά Κεφαλονια,καλυτερα δεν γινεται!

Ostvarivanje

Member
Μηνύματα
242
Likes
110
Μπες στο booking , κάτι έχει, σε λογικές τιμές για την περιοδο που θες, , δες για έξω από τα κέντρα, που είναι πιο ήρεμα και πιο φθηνά τα σπίτια, το ίδιο είναι από τιμές.

Εγώ ήμουν για 15 μέρες στη Κεφαλονιά, είναι γεμάτο από κάθε καρυδιάς καρυδι Σέρβοι, Σκωτσέζοι, Γάλλοι κλπ.

Γεμάτο το Αργοστόλι, πολυς κόσμος στο Ληξουρί, οπως και στον Πόρο και την Σκάλα, γενικά έχει πολυ κόσμο :)
Ευχαριστώ πολύ. Δηλαδή γίνεται πανικός από κόσμο ε; Τώρα θα ξεκινήσω τα τηλέφωνα να δούμε πού βρισκόμαστε
Εσύ αυτές τις 15 ημέρες που έμενες;
 
Μηνύματα
20
Likes
63
Γενικά το Αργοστόλι δεν παιζόταν από κόσμο. Καθημερινά 2 -4 κρουαζιερόπλοια τις ίδιες ώρες . Στο ληξούρι πολύ καλλίτερη εικόνα αν και αρκετός κόσμος. Οι τιμές εστίασης - σπίτι- δεν πληρώνω πολύ καλλίτερες στο Ληξούρι όπως και η ποιότητα κατά την κρίση μου. Όσο για παραλίες όλη η Κεφαλονιά είναι μια παραλία. Άφθονες όπου και να πας, αλλά οι περισσότερες στην περιοχη του Ληξουρίου.
 

Ostvarivanje

Member
Μηνύματα
242
Likes
110
Μπα όχι δεν πήγαμε και γιατί δε βρίσκαμε καταλύματα Αργοστόλι και Ληξούρι που θέλαμε αλλά και δεν μπορούσα να λείψω στις αρχικές ημερομηνίες. Τώρα σκεφτόμαστε από Τετάρτη για καμιά εβδομάδα βόρεια Πελοπόννησο
 

Nik1981

Member
Μηνύματα
225
Likes
208
Ονειρεμένο Ταξίδι
στο χρόνο
Ξάδερφος της κοπέλας μου βρήκε δωματιο στο Απολλωνιον στο Ληξούρι και θα μείνει 1 βδομάδα αλλά γενικά είναι δύσκολο να βρεις τέτοια εποχή
 

Ostvarivanje

Member
Μηνύματα
242
Likes
110
Πλέον επειδή πρέκυψε και ένα πρόβλημα και έπρεπε σήμερα να φύγουμε για διακοπές αλλά θα το καθυστερήσουμε λίγο παραπίσω, 2-3 μέρες θα είναι λίγος ο καιρός για Κεφαλονιά και το αφήσαμε για του χρόνου αν όλα πάνε καλά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.689
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom