Ryanair Κράτηση με ελληνικούς χαρακτήρες..

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Με την ταυτότητα οκ, προσπαθούσα να περάσω τα γράμματα με ελληνικούς χαρακτήρες στον υπολογιστή (άσχετη εντελώς άσε), τελικά κατάλαβα τη βλακεία και τα πέρασα με λατινικούς. Η ταυτότητα έχει ισχύ 15 έτη. Η δική μου λήγει τέλη Μαΐου (χωρίς να αναγράφεται πουθενά πάνω της αυτό), οπότε έβαλα αυτή την ημερομηνία. Το ταξίδι είναι τον Απρίλιο.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση.
Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.
Καλά να περάσεις. :)
 

Στελλα Τρ

New Member
Μηνύματα
2
Likes
3
Καλησπέρα παιδιά εχω κλείσει αεροπορικά εισιτήρια μέσω ryanair εφαρμογής από Θεσσαλονίκη για Κρήτη όμως έγραψα το ονομα μ στα ελληνικά θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα μήπως ξέρεις κάποιος??( δεν εχω κάνει τσεκ ιν μιας και η πτήση είναι τέλη Ιουνίου) ( μέσω online chat δεν έβγαλα άκρη γτ είναι εντελώς αυτοματοποιημενες οι απαντήσεις )
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.352
Likes
5.007
Καλησπέρα παιδιά εχω κλείσει αεροπορικά εισιτήρια μέσω ryanair εφαρμογής από Θεσσαλονίκη για Κρήτη όμως έγραψα το ονομα μ στα ελληνικά θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα μήπως ξέρεις κάποιος??( δεν εχω κάνει τσεκ ιν μιας και η πτήση είναι τέλη Ιουνίου) ( μέσω online chat δεν έβγαλα άκρη γτ είναι εντελώς αυτοματοποιημενες οι απαντήσεις )
Στο τσατ πάτησε την επιλογή help.
Μετά την επιλογή i need to speak with support, μετά ακολούθησε τις οδηγίες.
Είναι ο μόνος τρόπος να το αλλάξεις. Έχει μεγάλη αναμονή.
Επειδή κάνεις πτήση εσωτερικού μπορεί να μην υπάρχει πρόβλημα αλλα καλο είναι να επικοινωνήσεις μαζι τους.
 

Στελλα Τρ

New Member
Μηνύματα
2
Likes
3
Στο τσατ πάτησε την επιλογή help.
Μετά την επιλογή i need to speak with support, μετά ακολούθησε τις οδηγίες.
Είναι ο μόνος τρόπος να το αλλάξεις. Έχει μεγάλη αναμονή.
Επειδή κάνεις πτήση εσωτερικού μπορεί να μην υπάρχει πρόβλημα αλλα καλο είναι να επικοινωνήσεις μαζι τους.
Ευχαριστώ πολύ τελικά βρήκα τροπο στο τσατ και μίλησα με άνθρωπο αντι για το ρομποτακι όλα καλα και χωρίς χρέωση να σαι καλά
 

Γιωτα β

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα
Έχω γράψει τα ονόματα με ελληνικούς χαρακτήρες μέσω της εφαρμογησ για πτήση εξωτερικού με ryanair η οποία είναι σε λιγότερο από 24 ώρες κ έχω κάνει ήδη check in. Πως μπορώ να τ αλλάξω ;
Θα έχω πρόβλημα με τα ελληνικά;
Κ τέλος θα με χρεώσουν;
 

annnak

Member
Μηνύματα
8
Likes
2
Καλησπέρα
Έχω γράψει τα ονόματα με ελληνικούς χαρακτήρες μέσω της εφαρμογησ για πτήση εξωτερικού με ryanair η οποία είναι σε λιγότερο από 24 ώρες κ έχω κάνει ήδη check in. Πως μπορώ να τ αλλάξω ;
Θα έχω πρόβλημα με τα ελληνικά;
Κ τέλος θα με χρεώσουν;
Καλησπέρα! Τελικά αντιμετώπισατε κάποιο πρόβλημα? Πετάμε αύριο με μια φίλη μου και ενώ έκανε τη κρατηση με λατινικούς χαρακτήρες στο τσεκ ιν της έβγαλε το όνομα με ελληνικά στην κάρτα επιβίβασης
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.690
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom