Γενικά Λάθος Καταχώριση Στοιχείων

chrisvek

Member
Μηνύματα
40
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη-Μπρατ-Βουδαπέστη
Παιδιά sos θα πεθάνω από το άγχος. Έκλεισα πτήση , έγραψα όνομα στα ελληνικά και στο τσεκ ιν μου έβγαλε ένα λάθος στο όνομα και ένα στο επίθετο από μετατροπή στα αγγλικά , τι κάνω ; Επίσης το έχω γράψει και σε άλλα εισιτήρια !
"Σχεδόν" σε όλες τις αεροπορικές που κλείνεις μέσω ίντερνετ, χρειάζεται να κάνεις Sign In, οπότε σίγουρα θα μπορέσεις να μπεις στο σύστημα και να κάνεις αλλαγή. Απο όσο ξέρω μπορείς να κάνεις σίγουρα μια αλλαγή σε κάθε εισιτήριο. Οι υπόλοιπες χρεώνονται. Μην αγχώνεσαι. όλοι το έχουμε κάνει
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
"Σχεδόν" σε όλες τις αεροπορικές που κλείνεις μέσω ίντερνετ, χρειάζεται να κάνεις Sign In, οπότε σίγουρα θα μπορέσεις να μπεις στο σύστημα και να κάνεις αλλαγή. Απο όσο ξέρω μπορείς να κάνεις σίγουρα μια αλλαγή σε κάθε εισιτήριο. Οι υπόλοιπες χρεώνονται. Μην αγχώνεσαι. όλοι το έχουμε κάνει
Η ryanair αλλά και οι υπόλοιπες εταιρείες σε αφήνουν να κάνεις τέτοιες αλλαγές μόνος σου?
 

Nikoskaloy

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Τελικά επικοινώνησα με live chat. Είπα οτι το boarding pass στο κινητό είναι σωστο αλλα στο site έχει διαφορετικά το ονομα μου. Και μου το άλλαξαν δωρεαν.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Ειδικά η Ryanair δε σε αφήνει να το κάνεις μόνος σου και πρέπει να επικοινωνήσεις μαζί τους για να σου κάνουν την αλλαγή είτε δωρεάν (αν αφορά π.χ. ένα λάθος γράμμα) είτε με χρέωση
 

Theokaa123

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Έχω κλήση δύο εισητήρια για Γερμανία ένα για μένα και ένα για ένα φίλο το θέμα είναι ότι έβαλα και στα δύο εισητήρια το δικό μου όνομα θα έχω πρόβλημα με αυτό στον έλεγχο?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Έχω κλήση δύο εισητήρια για Γερμανία ένα για μένα και ένα για ένα φίλο το θέμα είναι ότι έβαλα και στα δύο εισητήρια το δικό μου όνομα θα έχω πρόβλημα με αυτό στον έλεγχο?
Σίγουρα.Να το αλλάξετε.Ποιά εταιρεία είναι;
 

kiriaki slt

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
καλημερα!! εχω κλεισει ενα αεροπορικο εισιτηριο απο Στουτγκαρδη για θεσσαλονικη κ εβαλα αναποδα τ ονοματεπωνυμο!! θα εχω προβλημα?

με aegean
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.717
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom