Μάλτα Μάλτα γιοκ!

paefstra

Member
Μηνύματα
13.011
Likes
40.954
@vikara φιλικα στο λεω. Μην τα μαθαινεις στα μπεργκερ στα ταξιδια πριν δοκιμασουν την τοπικη κουζινα. Θα τους μεινει για παντα η συνηθεια. Δεν ειναι ευκολο, εγω πχ ξεκινησα το δικο μου στα 5 με ιαπωνικο και ινδικο ΠΑΡΑΠΟΛΥΚΑΥΤΕΡΟ και νερακι (ο,τι εκανε κι η μανα μου σε μενα αλλα με προσφυγικη κουζινα δηλαδη). Γι αυτο παμε ταξιδια, για τη διαφορα. Ε, τωρα χαιρομαστε τα παντα και μια φορα στα 9 πηρε μπεργκερ καμηλας και με αφησε να δοκιμασω.
Λυπαμαι που στερηθηκατε τα θαλασσινα.
 
Last edited:

vikara

Member
Μηνύματα
475
Likes
4.024
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
@vikara φιλικα στο λεω. Μην τα μαθαινεις στα μπεργκερ στα ταξιδια πριν δοκιμασουν την τοπικη κουζινα. Θα τους μεινει για παντα η συνηθεια. Δεν ειναι ευκολο, εγω πχ ξεκινησα το δικο μου στα 5 με ιαπωνικο και ινδικο ΠΑΡΑΠΟΛΥΚΑΥΤΕΡΟ και νερακι (ο,τι εκανε κι η μανα μου σε μενα αλλα με προσφυγικη κουζινα δηλαδη). Γι αυτο παμε ταξιδια, για τη διαφορα. Ε, τωρα χαιρομαστε τα παντα και μια φορα στα 9 πηρε μπεργκερ καμηλας και με αφησε να δοκιμασω.
Λυπαμαι που στερηθηκατε τα θαλασσινα.
Ασε,είναι πονεμένη ιστορία το φαγητό και όχι μόνο στα ταξίδια. Δεν υπάρχει θέληση για το διαφορετικό σε φάση που αναρωτιέμαι αν είναι δικά μου παιδιά,όταν εγώ έτρωγα στα 4 μου σούπα καρχαρία. Δεν υπάρχει σωτηρία για γευστικές εξερευνήσεις και στο λέω με πάσα ειλικρίνεια ότι δεν τους έχω μάθει στο μπεργκερ,το αντίθετο μάλιστα!Αλλά νηστικό Αρκούδι δεν ταξιδεύει, οπότε σταθμιζεις και επιλεγεις :lol:
 
Last edited:

Iris_90

Member
Μηνύματα
760
Likes
3.837
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Πολύ ωραία ιστορία , με όμορφες φωτογραφίες και γλαφυρές περιγραφές
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.144
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom