ΝΒΑ 2013 - 2014

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Καμιά πρόβλεψη για το Ευρωμπάσκετ θα κάνουμε; (Άντε γιατί θέλω να παίξω και τα κέρδη μου από το NBA :p ) Ή είναι πολύ νωρίς ακόμα;
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ονειρεμένο Ταξίδι
Los Santos, San Andreas
Λίγο νωρίς είναι, ακόμα δεν έχουν οριστικοποιηθεί τα ρόστερ των ομάδων που θα συμμετάσχουν στη διοργάνωση. Πάντως με τα όσα βλέπω μέχρι στιγμής, μόνο την Ισπανία δεν χρίζω πρώτο φαβορί για το χρυσό...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.306
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Και ο Howard στους rockets....
Εγγύηση αποτυχίας. Άτεχνος, ηλίθιος, χωρίς καμία βελτίωση σε κανένα κομμάτι του παιχνιδιού του, σακάτης, δύστροπος και με προβλήματα βεντετισμού είναι ο ιδανικός παίκτης για να εξασφαλίσεις πως δε θα πάρεις πρωτάθλημα ποτέ.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
759
Likes
1.114
Κουβέντα για το Eurobasket.Βλέπω την Ελλάδα σίγουρα τετράδα,ελπίζω μόνο να μην παίζουμε σούπερ στους αγώνες ομίλου και όταν η μπάλα καίει κολλήσουμε.
Ο Καλάθης πως σας φαίνεται στους Wizzards? Θα είμαι Λος Άντζελες στον τελευταίο αγώνα της σεζόν με τους Lakers.Θέλω να πάω να δω έναν αγώνα NBA και χαίρομαι που θα παίξει (?) ένας Ελληνας. Που να κοιτάξω για εισιτήρια του αγώνα?Υπάρχει περίπτωση να βρω φθηνότερα από το oficial site των Lakers?
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Δες και στο ebay. Αλλά επειδή είναι νωρίς ακόμα, λογικά συμφέρει το site.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.306
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κουβέντα για το Eurobasket
Το πιο αποδυναμωμένο εδώ και πάρα πολλές διοργανώσεις, φοβερές απώλειες όλες οι ομάδες εκτός από την Ελλάδα. Αλλά κάτσε να δούμε τους πάντες στο παρκέ.


Ο Καλάθης πως σας φαίνεται στους Wizzards? Θα είμαι Λος Άντζελες στον τελευταίο αγώνα της σεζόν με τους Lakers.Θέλω να πάω να δω έναν αγώνα NBA και χαίρομαι που θα παίξει (?) ένας Ελληνας.
Το θεωρώ εξαιρετικά δύσκολο να βρίσκει χρόνο συμμετοχής, το πιθανότερο είναι να μην είναι ούτε στις αποστολές της ομάδας. Μακάρι να διαψευσθώ, αλλά χωρίς σουτ, με μέτριο χειρισμό, πολύ αργή εκτέλεση (κι αυτό στο ΝΒΑ κοστίζει πολύ) χωρίς δύναμη και άλμα, θα σταθεί πολύ δύσκολα, εκτός κι αν το ρίξει στην ταχύτητα και συμβεί κάτι φοβερό με το σουτ του. Λογικά θα πάρει κάποιες μικρές ευκαιρίες του δίλεπτου στην αρχή της σαιζόν, αλλά ειδικά τελευταίο ματς και σε τοπικό ντέρμπι δε βρίσκω πώς θα βρει χρόνο. Επειδή έχει τσαγανό το παιδάκι, μπορεί και να πεισμώσει και να με βγάλει ψεύτη, μακάρι. Και μόνο ότι πέταξε πάνω από 1εκ για να κάνει το όνειρό του πραγματικότητα λέει πολλά για το κίνητρό του.
Που να κοιτάξω για εισιτήρια του αγώνα?

Υπάρχει περίπτωση να βρω φθηνότερα από το oficial site των Lakers?
Για τέτοιο ματς δε νομίζω...
 

AERAS

Member
Μηνύματα
759
Likes
1.114
Το πιο αποδυναμωμένο εδώ και πάρα πολλές διοργανώσεις, φοβερές απώλειες όλες οι ομάδες εκτός από την Ελλάδα. Αλλά κάτσε να δούμε τους πάντες στο παρκέ.

και εμείς έχουμε απώλεις, Κουφός,Καλάθης,Σοφοκλής, μόνιμη απώλεια Διαμαντίδης.



Το θεωρώ εξαιρετικά δύσκολο να βρίσκει χρόνο συμμετοχής, το πιθανότερο είναι να μην είναι ούτε στις αποστολές της ομάδας. Μακάρι να διαψευσθώ, αλλά χωρίς σουτ, με μέτριο χειρισμό, πολύ αργή εκτέλεση (κι αυτό στο ΝΒΑ κοστίζει πολύ) χωρίς δύναμη και άλμα, θα σταθεί πολύ δύσκολα, εκτός κι αν το ρίξει στην ταχύτητα και συμβεί κάτι φοβερό με το σουτ του.
Στο κολέγιο είχε πολύ καλή παρουσία, ελπίζω να βρει χρόνο συμμετοχής.

Για τέτοιο ματς δε νομίζω...
Είμαι λίγο άσχετος από ΝΒΑ. Τι έχει αυτός ο αγώνας??
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Νομιζω τις περισσοτερες και ποιοτικοτερες τις εχει η Γαλλια. Αν ειχε εστω τους μισους θα πηγαινε καρφι για το χρυσο.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Ελλάδα, Ισπανία, Γαλλία, Λιθουανία, Τουρκία θα είναι η πεντάδα μακάρι μ΄αυτή τη σειρά η τέλος πάντων εμείς πρώτοι....

ΑΝΤΕ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ.....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom