Συζήτηση για το νέο κοροναϊο

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Πωω και ήταν να πάω Πάτρα την Παρασκευή :p Να σας λέω όταν κανονίζω να πάω καπου, να ξέρετε πού θα χτυπήσει ο ιός:p
Όλοι αυτοί που πήγαν εκδρομή ήταν από την περιοχή της Αχαΐας δηλαδή; Αν είναι να την αναβάλω την εκδρομουλα.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Παιδιά αύριο, 5/3 σκοπεύω να πάω στον Σκλαβενίτη του Καρλοβάσου. Κατά πάσα πιθανότητα γύρω στις 7 το απόγευμα, και όπως να το κάνουμε έχω αγχωθεί λίγο με όσα ακούγονται.

Έχετε ακούσει κάτι για Σκλαβενίτες? Μήπως θα πρέπει να το ακυρώσω? Αν και τώρα που ξανακοιτάω έχουμε στο σπίτι μια έλλειψη σε κρέμες γάλακτος. Please help...
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Kαλοσοριζουμε την Πάτρα στο Club.....Αν ο Πατρινός συμμετείχε στην παρέλαση της πόλης ..... με την υποψία ότι θα μεταδοθεί σε χιλιάδες τότε η πόλη θα έπρεπε να αποκλειστεί από αέρα θάλασσα και στεριά μέχρι το Καλοκαίρι....

Για να μη πω θα έπρεπε να πάρουμε όλη τη δύναμη απο τον Έβρο και να στείλουμε στην Αχαΐα να την φυλάει....

Τι λες θα σωθεί η ανθρωπότητα αυτές τις δύσκολες ώρες ; Σύνελθε κοροναϊο έχουμε οχι πυρηνικο πολεμο!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Θα αντεξουν αραγε ο τουριστικος κλαδος και οι οικονομιες των περιοχων που στηριζονται σε μεγαλο βαθμο στον τουρισμο μια τοσο μεγαλη χρονικα κριση; (η ερωτηση ειναι δικια μου)

Συνέβη σε κάποια σουπερμάρκετ, χωρίς λόγο στο μεταξύ, δε καταλαβαίνω το όλο επεισόδιο με τα ρολά υγείας.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Παιδιά αύριο, 5/3 σκοπεύω να πάω στον Σκλαβενίτη του Καρλοβάσου. Κατά πάσα πιθανότητα γύρω στις 7 το απόγευμα, και όπως να το κάνουμε έχω αγχωθεί λίγο με όσα ακούγονται.

Έχετε ακούσει κάτι για Σκλαβενίτες? Μήπως θα πρέπει να το ακυρώσω? Αν και τώρα που ξανακοιτάω έχουμε στο σπίτι μια έλλειψη σε κρέμες γάλακτος. Please help...
Αν εισαι τοσο θαρραλεος και πας τελικα, μην ξεχασεις να παρεις χαρτι υγειας...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Παιδιά αύριο, 5/3 σκοπεύω να πάω στον Σκλαβενίτη του Καρλοβάσου. Κατά πάσα πιθανότητα γύρω στις 7 το απόγευμα, και όπως να το κάνουμε έχω αγχωθεί λίγο με όσα ακούγονται.

Έχετε ακούσει κάτι για Σκλαβενίτες? Μήπως θα πρέπει να το ακυρώσω? Αν και τώρα που ξανακοιτάω έχουμε στο σπίτι μια έλλειψη σε κρέμες γάλακτος. Please help...
Detol είχες προμηθευτεί απ' το προηγούμενο ταξίδι σου;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.284
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom